Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz chodzi po kolędzie

Utworzony przez Jacek, 5 stycznia 2014 r. o 12:39
Ile dać księdzu, który chodzi po kolędzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile dać księdzu, który chodzi po kolędzie?
Nie pytaj! Możesz nic nie dawać. Temat rozpoczęty przez ciebie, wiadomo czemu służy! Opluwaniu kapłaństwa. Strzeż się takich myśli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100-300 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pytaj! Możesz nic nie dawać. Temat rozpoczęty przez ciebie, wiadomo czemu służy! Opluwaniu kapłaństwa. Strzeż się takich myśli!!!
Coś w tym jest z prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile dać księdzu, który chodzi po kolędzie?
  Raz na rok to wypada dać 50 zł za kolendę, czyli księdzu do ręki i 100 zł "na Kościół".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odzywaj się na temat księży bo będziesz spalony na stosie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wpuszczam księdza po kolędzie do domu. Mam małe dzieci a teraz tyle się słyszy i czyta o księżach pedofilach , księżach molestnikach , że boję się o dzieci. Jak tylko wchodzi ksiądz na podwórko to otwieram okno rzucam przez okno 100 złotych i natychmiast zamykam okno.Kiedyś to poszczułem księdza moim owczarkiem Brytanem bo stał pod oknem i się ślinił i obleśnie oblizywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wpuszczam księdza po kolędzie do domu. Mam małe dzieci a teraz tyle się słyszy i czyta o księżach pedofilach , księżach molestnikach , że boję się o dzieci. Jak tylko wchodzi ksiądz na podwórko to otwieram okno rzucam przez okno 100 złotych i natychmiast zamykam okno.Kiedyś to poszczułem księdza moim owczarkiem Brytanem bo stał pod oknem i się ślinił i obleśnie oblizywał.
Kuku na muniu - rzeczywiście pasuje do ciebie jak ulał! Brzmi co prawda łagodniej niż idiota, rzekłbym - bardziej "poetycko", ale jednak oddaje prawdę o stanie twego intelektu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczery każdy ma swoje zdanie, a dla czego krytykujesz tego kuku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem pytania.ktoś przychodzi do Ciebie z wizytą i masz dawać pieniądze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przyjmuj i nie dawaj, kto ci każe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 pln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuku na muniu - rzeczywiście pasuje do ciebie jak ulał! Brzmi co prawda łagodniej niż idiota, rzekłbym - bardziej "poetycko", ale jednak oddaje prawdę o stanie twego intelektu.
A co nie prawda, że co raz jest jakaś afera z księżmi? Przeglądam różne portale internetowe i się czyta o księżach pedofilach, księżach zoofilach, księżach nekrofilach i księżach dewiantach. Ja nawet do kościoła boję się chodzić bo jakiś ksiądz może się obnażyć przed moimi dziećmi. I uraz psychiczny zostanie. Dobrze że jest mój owczarek Brytan. Jak tylko zobaczę że jakiś ksiądz łazi pod oknami i podgląda ludzi a przy tym obleśnie się śmieje to od razu poszczuję go Brytanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co nie prawda, że co raz jest jakaś afera z księżmi? Przeglądam różne portale internetowe i się czyta o księżach pedofilach, księżach zoofilach, księżach nekrofilach i księżach dewiantach. Ja nawet do kościoła boję się chodzić bo jakiś ksiądz może się obnażyć przed moimi dziećmi. I uraz psychiczny zostanie. Dobrze że jest mój owczarek Brytan. Jak tylko zobaczę że jakiś ksiądz łazi pod oknami i podgląda ludzi a przy tym obleśnie się śmieje to od razu poszczuję go Brytanem.
Podtrzymuję to, co napisałem. Twój wpis utwierdził mnie w przekonaniu, że miałem rację. Jesteś beznadziejnym przypadkiem. Rozumując tak jak ty można by twierdzić, że każdy użytkownik drogi to pijane bydlę dybiące na życie i zdrowie pieszych. Grono lekarzy łapowników mogłoby reprezentować wszystkich bez wyjątku medyków i skłaniać do twierdzenia, że wszyscy, jak leci, to łapówkarze i kanalie. A jednak wychodzimy na ulice, wsiadamy do samochodu, powierzamy swe zdrowie i życie lekarzom bez lęku i fobii. Czytając takie "przemyślenia" jak twoje, można naprawdę nabawić się urazu psychicznego. Ale czego się spodziewać po ludziach czerpiących "wiedzę" z internetu, z portali. Są jak te psy z wiersza Miłosza, którym "że świat jest większy, nie przyszło do głowy". To właśnie przypomina jakiś rodzaj dewiacji i zboczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile dać księdzu, który chodzi po kolędzie?
Nie schodziłbym poniżej 500 zł w kopercie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może być bez koperty,a kwota do zakceptowania. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam za literówkę-zaakceptowania.A skoro wkradł się ten błąd to może jednak zawyżona nieco kwota.Powiedzmy: niższe również do przyjęcia. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byście wszyscy się wstydzili moi drodzy parafianie dawać takie małe datki na ofiarę. My księża jesteśmy biedni,nie mamy za co żyć i często przymieramy głodem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wszyscy mamy się wstydzić to i Ks.Antoni również za bajeczki,które pisze.:)Pozdrawiam głodomora i oby humor Cię nie opuszczał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...