Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo dla księdza za cywilną odwagę że się przyznał. Nie to co ks. Leszek Sz.z parafii Frasattieg w Lublinie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyli wikary dalej może bezkarnie, jeździć nachlany, bo kuria i tak nie powie jaka kara za to go spotka. Może mu pogrozili tylko palcem. Co za obłuda i buta w tej kurii. A kara do 2 lat wiezienia, przy spowodowaniu po pianemu wypadku, to się chyba zaczyna, a nie kończy. Potencjalnie miał pijany broń w ręku i jej użył. Tylko nie trafił. Zabrać mu dożywotnio prawko i minimum 2 lata do bezwzględnej odsiadki. Mało brakowało kogoś by zabił lub posadził na wózek inwalidzki. Może coś zrozumie za kratami i będzie przykładem dla innych bandytów drogowych.
0
Pocieszające jest to ,że ksiądz jak mało kto miał odwagę przyznać się. To rokuje w dobrym kierunku.
0
Alkohol jest postny, ale do zagrychy musiał mieć dyspensę od swego szefa gdy posypywał go popiołem. Po kilku dniach wszystko przyschnie jak zwykle, no bo to kapłon.
0
A ksiadz ze Skierki tez jezdzil po pijaku i co? I nic. LOOOL
0
I tak po nim to spłynie...
0
Nic Ksiudzowi nie moga zrobic. Na pewno to kolejna nagonka na kler ze strony opozycji. Nie wierze aby szatan tak zniewolil tego kaplana. A ksiadz proboszcz na skierki to jakby nic, sobie glosi Slowo Boże. Sady co najwyzej prace spoleczne takim wystepkom nakarza.
0
dajcie księżom spokój,ci ludzie nie wiedza co czynią
0
Przez rok bedzie alkaprimem dla biskupa
0
No normalnie bohater. Przyznał się, bo nie miał innego wyjścia lub liczy na złagodzenie kary. Ciekawe, czy gdyby powodując wypadek zabił ci żonę lub dziecko ( i oczywiście potem się przyznał) też byś go tak podziwiał.
0
Kara będzie surowa.Kuria na trzy miesiące zakaże mu kontaktu z ministrantami.
0
Mówiąc krótko, tego księdza w parafi nie lubiano. Miły w odniesieniu do wiernych nie był. Nie ma kogo żałować.
0
Ubi Caritas et Amor Deus Ibi est.
0
Czekamy na finał zakończenia sprawy! Jaki wyrok?
0
Kiedy miłość i miłościwa dobroć są razem, Bóg jest zawsze tam
0
Kilka srebrników a ile krzywdy. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię...
0
Grzesiu jeśli potrzebujesz kierowcy a może kierowcy z samochodem jestem do dyspozycji. Kategorie ABCDET 32 lata doświadczenia 0 punktów karnych. Wynagrodzenie "co łaska" nie mniej niż 150 za godzinę + koszty paliwa. Doświadczenie kilknastoletnie w pracy z księżmi. Pozdrawiam. Piotr
0
A swoją drogą Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Pamiętasz Grzesiu fałszywe zeznania w Sądzie...
0
Jutro Dzień Kapłana więc Grzesiu z tej okazji Życzę Ci owocnego leczenia w Nałęczowie. Jest tam specjalna klinika dla księdza alkoholika. Zdrowiej Bracie w Chrystusie. Amen.
0
Ps. 119 1 Szczęśliwi, których droga nieskalana, którzy postępują według Prawa Pańskiego 2 . 2 Szczęśliwi, którzy zachowują Jego upomnienia, całym sercem Go szukają 3 , 3 którzy nie czynią nieprawości, lecz kroczą Jego drogami. 4 Ty na to dałeś swoje przykazania, by pilnie ich przestrzegano. 5 Oby moje drogi były niezawodne w przestrzeganiu Twych ustaw! 6 Wtedy nie doznam wstydu, gdy zważać będę na wszystkie Twe przykazania. 7 Chcę Ci dziękować szczerym sercem, gdy nauczę się wyroków Twej sprawiedliwości. 8 Przestrzegać będę Twych ustaw: nie opuszczaj mnie nigdy!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: