Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz w środę popielcową spowodował kolizję. Miał 1,2 promila. Usłyszał już wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2017 r. o 08:06 Powrót do artykułu
Bo frajer nie uciekł do kościoła... i nie kłamał policji w żywe oczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popełnił błąd, zachował się jak człowiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duchowny na c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijana sędzia spowodowała poważny wypadek samochodowy Czy ona tez uslyszala juz wyrok ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/06/03/prawdziwa-dobra-nowina-do-przebaczenia-zbawienia-potrzeba-tylko-zywego-wszechmocnego-jezusa-a-nie-ludzi-i-ich-organizacji/ , rzymskokatolickie kapłaństwo nie pochodzi od chrystusa, nie jest jego dziełem. " nie stawajcie się niewolnikami ludzi " - 1 list do koryntian 7:23b biblia warszawska ..... wmówiono ludziom, że bez organizacji religijnych czy różnych ludzi nie mogą być zbawieni, nie mogą mieć wiary i przez to wielu jest niewolnikami czy to watykanu, papieży czy niewolnikami organizacji Świadków jehowy i strażnicy itd. nie potrzeba księży, papieży, marii, tzw świętych ani organizacji religijnych jak organizacja Świadków jehowy i inne. wystarczy żywy - wszechmogący jezus chrystus ... " i nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni " - dzieje apostolskie 4:12 ... " jezus znowu powiedział do nich: ja jestem światłością świata. kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia " - ewangelia jana 8:12 uwspółcześniona biblia gdańska - za nim nie księżmi i organizacjami.... " jezus mu odpowiedział: ja jestem drogą, prawdą i życiem " - ewangelia jana 14:6a uwspółcześniona biblia gdańska - on a nie papieże, strażnice, organizacje itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pościł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj to będzie musiało teraz 6000 osób rzucić na tacę 1zł żeby opłacić tego drogowego mordercę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu nie dostał zakazu Odprawiania? Jak na taką pijacką moordę mozna patrzeć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwy ksiądz, godnie przyjął karę. Nie to co pozorant z Balladyny co mataczy w sprawie i podstawia świadków aby oszukać wymiar sprawiedliwości i i uniknąć kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny katol pijaczyna,ale pouczać pewnie umiał,bagno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wcześniej odprawiał mszę, pomylił się i zamiast wody do wina wlał czego innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kuria Siedlecka zapowiedziała, że ksiądz poniesie kanoniczne konsekwencje" Przeniosą go na inna parafię, gdzie Policjanci jeszcze go nie znają, a parafianie są bardziej hojni. Ktoś przecież musi zaplacić te 6000 zł. Taka straszna kara go czeka, zgodnie zresztą z "prawem i zwyczajem kościelnym".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PASOŻYT BUDŻETU PAŃSTWOWEGO POWINIEN DOSTAĆ 10-LAT ODSIADKI.JESTEM CIEKAWY ILE BY DOSTAŁ KARY CZŁOWIEK NIE BĘDĄCY ZWIĄZANY Z KOŚCIOŁEM KATOLICKIM ?.ZLIKWIDOWAĆ NATYCHMIASTOWO KONKORDAT. PASOŻYT ŻYJE LEPIEJ JAK CIĘŻKO PRACUJĄCY PRACOWNIK.TO TYLKO W POLSCE TAK JEST.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb NAJNOWSZEJ STRONY : K z N szz S olidarnosc O rganistów 11 (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 i 11) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz to też człowiek i może mieć chorobę alkoholową. Prasa robi z tego wielką sensację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coby nie gadać , ale ksiądz ma honor- nie mataczył, nie tłumaczył się głupio tylko zachował się jak przystało na prawdziwego faceta. I za to wyrazy szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1000 złotych grzywny? To jakaś kpina! Tym bardziej, że oskarżony utrzymuje się z darowizn a nie z własnej pracy! Powinna być kara ograniczenia wolności i prace społęcznie użyteczne albo choćby półroczna odsiadka. Nie zapominajmy, że nie tylko jechał na podwójnym gazie ale przydzwonił w prawidłowo jadący samochód!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nachlał się w tak wielki post jak Środa Popielcowa !!! Czy tylko wiernych obejmuje ten post a "kiece" mogą pić i źryć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką kara to wartość jednego ślubu bądź pogrzebu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie księdza skazana za jazdę na dwóch gazach,to nie dziwi że figuruje jako wikariusz parafii WNMP,przecież i proboszczowie nie wylewają za kołnierz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...