Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto głosuje na Komorowskiego ?

Utworzony przez peace, 29 czerwca 2010 r. o 21:39
Kto głosuje na Komorowskiego : *zdegenerowana młodzież *zwykli przestępcy *lemingi z tv zamiast mózgów *agenci TW i ich rodziny *agentura sowiecka *ekooszołomy i inni obrońcy zwierząt *zboczeńcy i dewianci wszelkiej maści *myśliwi * tzw. dziennikarze *byli członkowie PZPR (Płatnych Zdrajców Pachołków Rosji) ich dzieci i wnuki, jaruzel, urban, cimoszko... *jewropejczycy *bezideowa hołota intelektualna czyli tzw lemingi Kogoś pominąłem ? a to przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie jeszcze dopisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł chmielewski napisał:
mnie jeszcze dopisz.
> Ok paweł ale w którym punkcie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w punkcie "żonaci z kobietami". bo na jarka głosują zoofile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja głosuję na bronia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedofil napisał:
i ja głosuję na bronia
Paweł może do grupy ociężałych umysłowo - pasi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł chmielewski napisał:
w punkcie "żonaci z kobietami". bo na jarka głosują zoofile.
Niestety ale nie mogę, 'żonaci z kobietami" ? u nas w PO jest zakaz oszołomstwa zabobonu i ciemnoty. Moge cię dopisać w rubryce "zboczeńcy". Chcesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł chmielewski napisał:
w punkcie "żonaci z kobietami". bo na jarka głosują zoofile.
Co ty pier..........lisz. Wy się nie żenicie wy współżyjecie (to takie nowoczesne i europejskie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peace napisał:
Kto głosuje na Komorowskiego : *zdegenerowana młodzież *zwykli przestępcy *lemingi z tv zamiast mózgów *agenci TW i ich rodziny *agentura sowiecka *ekooszołomy i inni obrońcy zwierząt *zboczeńcy i dewianci wszelkiej maści *myśliwi * tzw. dziennikarze *byli członkowie PZPR (Płatnych Zdrajców Pachołków Rosji) ich dzieci i wnuki, jaruzel, urban, cimoszko... *jewropejczycy *bezideowa hołota intelektualna czyli tzw lemingi Kogoś pominąłem ? a to przepraszam.
nie znalazłam się wśród osób wymienionych przez ~peace~, ale będę głosowała na pana Komorowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peace napisał:
Niestety ale nie mogę, 'żonaci z kobietami" ? u nas w PO jest zakaz oszołomstwa zabobonu i ciemnoty. Moge cię dopisać w rubryce "zboczeńcy". Chcesz ?
To ja poproszę do punktu: zoologiczny patriota, mniejszość heteroseksualna, ciemnogród nie czytający GW i oglądający telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie znalazłam się wśród osób wymienionych przez ~peace~, ale będę głosowała na pana Komorowskiego
no tak ale typowa blondynka, lubisz wąsaczy z czerwonymi nosami zajrzyj czasem na deptak na Brzeskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybór napisał:
To ja poproszę do punktu: zoologiczny patriota, mniejszość heteroseksualna, ciemnogród nie czytający GW i oglądający telewizji.
Niestety mój drogi ale twoja prośba przez nas nie może być przyjeta ponieważ wśród wyborców PO nie ma takiej rubryki jak "zoologiczny patriota " itp. A GW czytać należy , to podstawa ! Pozdrawiam i mam nadzieję że 4 lipca zagłosujesz jednak na Bronka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie znalazłam się wśród osób wymienionych przez ~peace~, ale będę głosowała na pana Komorowskiego
I bardzo dobrze ! wszyscy mondrzy obywatele powinni głosować na pana hrabiego Bronka. A przepraszam a w którym punkcie mam cię zapisać ? Uprzejmie informuję że istnieje możliwość poszerzenia punktacji. No więc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybór napisał:
no tak ale typowa blondynka, lubisz wąsaczy z czerwonymi nosami zajrzyj czasem na deptak na Brzeskiej
Bardzo proszę nie obrażać naszego elektoratu z ul. Brzeskiej ! oni głosują od lat niezmiennie na peło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peace napisał:
Niestety mój drogi ale twoja prośba przez nas nie może być przyjeta ponieważ wśród wyborców PO nie ma takiej rubryki jak "zoologiczny patriota " itp. A GW czytać należy , to podstawa ! Pozdrawiam i mam nadzieję że 4 lipca zagłosujesz jednak na Bronka.
a ja zawsze marzyłem żeby być w jakiejś mafii, zapiszę się do Komorry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybór napisał:
a ja zawsze marzyłem żeby być w jakiejś mafii, zapiszę się do Komorry
Najpierw powiedz mi w którym punkcie mam cię zapisać ? Do naszej mafii dostać się to nie takie proste. Ale próbuj, próbuj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peace napisał:
Najpierw powiedz mi w którym punkcie mam cię zapisać ? Do naszej mafii dostać się to nie takie proste. Ale próbuj, próbuj...
dziadek w Wermachcie babka donosiła na UB (obiady) ojciec TW matka sekretarz POP ja donosiłem na ojca to mało ? Bronek to mój idealny kandydat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Bronka głosują te wszystkie pedały strzelające do zwierząt w lasach. Jeden taki, nawet plakat z Bronkiem w oknie wywiesił. Te przygłupy chodzą w nocy po lasach i uważają się za elitę bialską. Resztę ludzi mając za nic. Towarzystwo spod ciemnej gwiazdy! Głosujcie na Jarka, teraz nie ma innego wyjścia. Po pierwszej turze mamy prz...ne jak wygra Bronek. Jedyna nasza nadzieja to wygrana Kaczyńskiego. Inaczej mamy przesrane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peace napisał:
Kto głosuje na Komorowskiego : *zdegenerowana młodzież *zwykli przestępcy *lemingi z tv zamiast mózgów *agenci TW i ich rodziny *agentura sowiecka *ekooszołomy i inni obrońcy zwierząt *zboczeńcy i dewianci wszelkiej maści *myśliwi * tzw. dziennikarze *byli członkowie PZPR (Płatnych Zdrajców Pachołków Rosji) ich dzieci i wnuki, jaruzel, urban, cimoszko... *jewropejczycy *bezideowa hołota intelektualna czyli tzw lemingi Kogoś pominąłem ? a to przepraszam.
GDYBYS BYŁ W WOJSKU NIE MIAŁBYŚ TAKIEGO pier***CA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gajowy do lasu. Dość żenady. Każdy PRAWDZIWY POLAK Wie na kogo głosować. Precz z popaprańcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...