Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto głosuje na Komorowskiego ?

Utworzony przez peace, 29 czerwca 2010 r. o 21:39
Ja będę głosować na Bronisława Komorowskiego, bo jest to zrównoważony polityk i inteligentny facet. Komorowski Prezydentem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peace napisał:
Kto głosuje na Komorowskiego : *zdegenerowana młodzież *zwykli przestępcy *lemingi z tv zamiast mózgów *agenci TW i ich rodziny *agentura sowiecka *ekooszołomy i inni obrońcy zwierząt *zboczeńcy i dewianci wszelkiej maści *myśliwi * tzw. dziennikarze *byli członkowie PZPR (Płatnych Zdrajców Pachołków Rosji) ich dzieci i wnuki, jaruzel, urban, cimoszko... *jewropejczycy *bezideowa hołota intelektualna czyli tzw lemingi Kogoś pominąłem ? a to przepraszam.
A tacy frustraci jak wypisujący powyższe bzdury będą głosować przeciwko Komorowskiemu. Biada Ci Polsko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również, moja bliższa i dalsza rodzina, znajomi i przyjaciele-ponad 20 głosów; w niedzielę zwycięstwo NORMALNOŚCI NAD SKRAJNOSCIAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja oglądałem debatę w której Kaczyński merytorycznie "zmiótł" Komorowskiego. I ta wyliczanka głosowań -poezja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja będę głosować na Bronisława Komorowskiego, bo jest to zrównoważony polityk i inteligentny facet. Komorowski Prezydentem!!!
Proszę a takim razie odpowiedzieć . Jaki jest Twój stosunek do agentów ? Kiedy Komorowski wykazał się inteligencją, lecz nie wyuczonymi tekstami, bo ja widzę że gdy nie ma gotowca to po prostu bredzi ? Co sądzisz o roli Bronka w rozbrojeniu i mafii w Wojsku ? Może mnie przekonasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski wygra.Tak dużo ludzi w naszym kraju boi się Jarka bo on w czasie swoich krótkich rządów, gonił malwersantów i ubeków a to nie podoba się im.Ja będę głosować na Jarka bo media popierają Bronka a ja zauważyłam jego małostkowość. Spodobało mu się być na świeczniku - puszy się jak paw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj i pojawił się ataman Paweł Pawluk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę Jarka z kotem, niż Bronka z Palikotem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Twarowski z R. Twarogów' date='30.06.2010, 14:59:50' post='310062'] Obszar współczesnej gminy Perlejewo historycznie związany jest z Podlasiem należącym pierwotnie do Rusi Kijowskiej . Podlasie w przeszłości było terenem rywalizacji Polski, Litwy i Rusi oraz Księstwa Mazowieckiego. Między tymi państwami prawie cały czas trwały wojny, co nie sprzyjało osadnictwu. Z tych konfliktów zwycięsko wyszła Litwa, zagarniając całe Podlasie. Z czasem Litwa podbiła Ruś, a z końcem XIV wieku zawarła unię z Polską. Dopiero od tego czasu datuje się intensywne osadnictwo Podlasia. Okolice Perlejewa należały w tym czasie do ziemi drohickiej w województwie trockim i były prawie bezludne, nieliczne wsie zamieszkałe były przez prawosławnych Rusinów. Przejściowo tymi obszarami władał książę mazowiecki Janusz I po małżeństwie z księżniczką litewską. Książę mazowiecki rozpoczął sprowadzanie osadników (przełom XIV i XV stulecia). Jednak na początku XV wieku obszary ziemi bielskiej i drohickiej powróciły do Litwy. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...a_960_-_992.png
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Michnowicz napisał:
Oj i pojawił się ataman Paweł Pawluk.
Drżą Bojary. Bez obaw można ze mną nawet pogadać np na Skype.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Bronka nie głosuję z trzech powodów: - za Sumlińskiego - za Szeremietiewa - bo mu nie wierzę Nikt uczciwy nie głosuje na Bronka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści. Hipokryzja może się przejawiać na kilka sposobów: * oficjalne głoszenie przestrzegania określonych zasad moralnych i jednoczesne ich "ciche" łamanie, gdy nikt ważny tego nie widzi (np. głoszenie przez polityka, że walczy z korupcją i jednoczesne branie przez tego polityka po cichu łapówek), * stosowanie różnych, sprzecznych wzajemnie zasad moralnych przy różnych sytuacjach (np. wymaganie od żony, żeby nie zdradzała i jednoczesne zdradzanie żony), * wymyślanie rozmaitych teorii, które w pokrętny sposób tłumaczą stosowanie różnych norm moralnych przy różnych sytuacjach (np. głoszenie, że zabijanie dzieci wroga w czasie wojny jest dobre dlatego, że wróg ten popełnił wcześniej zbrodnię mordując nasze dzieci), * tworzenie obszarów tabu, czyli spraw, o których się nigdy nie rozmawia publicznie; zazwyczaj są to sprawy, które w świadomości wielu ludzi są niemoralne, ale są lub były jednocześnie masowo praktykowane. Hipokryzja jest stałą cechą ludzkich społeczeństw. Wynika ona z jednej strony z konfliktu między indywidualnym interesem poszczególnych osób i normami moralnymi panującymi w danym społeczeństwie, a z drugiej strony z konfliktu między normami obyczajowymi i moralnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj http://www.youtube.com/watch?v=6EXfhzl5TS4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr. Ante Pavelić napisał:
Oj http://www.youtube.com/watch?v=6EXfhzl5TS4
Obrzydliwy filmik dla przygłupów omamionych przez GWno. A teraz wpisz na youtube "komunikat ministerstwa prawdy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Proszę a takim razie odpowiedzieć . Jaki jest Twój stosunek do agentów ? Kiedy Komorowski wykazał się inteligencją, lecz nie wyuczonymi tekstami, bo ja widzę że gdy nie ma gotowca to po prostu bredzi ? Co sądzisz o roli Bronka w rozbrojeniu i mafii w Wojsku ? Może mnie przekonasz.
Życie to agenci, mafia w wojsku itp. - przyznaję rację to jest cel mojego życia i na tym się skoncentrujmy (ścigać.. 70 % Polaków (lekarze, prawnicy, prywatne firmy, urzędników, rolników, żydów, dzieci w ciąży i całą resztę) !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peace napisał:
Obrzydliwy filmik dla przygłupów omamionych przez GWno. A teraz wpisz na youtube "komunikat ministerstwa prawdy".
Czy Twoje dziecko bierze narkotyki? http://www.youtube.com/watch?v=qJ25oDqvoOI...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Aneta~ napisał:
Komorowski wygra.Tak dużo ludzi w naszym kraju boi się Jarka bo on w czasie swoich krótkich rządów, gonił malwersantów i ubeków a to nie podoba się im.Ja będę głosować na Jarka bo media popierają Bronka a ja zauważyłam jego małostkowość. Spodobało mu się być na świeczniku - puszy się jak paw.
Ganiaj tych malwersantów i ubeków po swojej "wiosce", zacznij od swojej rodziny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Aneta~ napisał:
Komorowski wygra.Tak dużo ludzi w naszym kraju boi się Jarka bo on w czasie swoich krótkich rządów, gonił malwersantów i ubeków a to nie podoba się im.Ja będę głosować na Jarka bo media popierają Bronka a ja zauważyłam jego małostkowość. Spodobało mu się być na świeczniku - puszy się jak paw.
Ganiaj tych malwersantów i ubeków po swojej "wiosce", zacznij od swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent TheBozanna - Muj Program Wybiorczy. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...