Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto i kiedy skorzysta z darmowego internetu

Utworzony przez b, 21 sierpnia 2012 o 10:21
już jest darmowy internet i się nazywa aero 2, więc wielkie halo to to nie jest
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyli za 13,5 mln zł zbudowano szerokopasmowy internet dostępny tylko urzędnikom??? To możliwe tylko w Polsce i tylko w lubelskim!!!! Po co to budowano skoro ludzie i tak dostępu mieć nie będą??? Jak mawiał pewien uszaty jegomość z TV "rząd się sam wyżywi" (tu samorząd) A dlaczego ludziom nie dać internetu??? Może powód jest w tym, że będą masowo krytykować władze??? Ludzie olejcie to! Jest AERO 2 !!! Za 20 zł kupujesz starter i nasz całkowicie darmowy internet do kończ 2013 roku! Bez ograniczeń transferu, co prawda trochę wolny ale całkowicie za darmo!
0
13,5mln zł na pokrycie 95% powiatu tylko dla urzędników i do tego cały wydział z 3 etatami w samorządzie. Prokurator tym się MUSI zainteresować!
0
Proszę o informację jaki trzeba mieć sprzęt mam stary komputer czy to wystarczy czy trzeba coś dokupić .Będę wdzięczna
0
W Puławach też w wielką pompą podarowano darmowy internet. Tylko żeby tak nie odbierał jak w Puławach. Ta darmocha jest po prostu do doopy. Nie daje się z niego korzystać.
0
za darmo nie dostaniecie nic dobrego
0
internet powinien byc wszedzie za darmo
0
mialo byc tak pieknie, a wyjdzie jak zawsze, do d...!!!
0
Internet za frii napisał:
Czyli za 13,5 mln zł zbudowano szerokopasmowy internet dostępny tylko urzędnikom??? To możliwe tylko w Polsce i tylko w lubelskim!!!! Po co to budowano skoro ludzie i tak dostępu mieć nie będą??? Jak mawiał pewien uszaty jegomość z TV "rząd się sam wyżywi" (tu samorząd) A dlaczego ludziom nie dać internetu??? Może powód jest w tym, że będą masowo krytykować władze??? Ludzie olejcie to! Jest AERO 2 !!! Za 20 zł kupujesz starter i nasz całkowicie darmowy internet do kończ 2013 roku! Bez ograniczeń transferu, co prawda trochę wolny ale całkowicie za darmo!
nie za darmo tylko za 20 zł. a po 2013 roku co?
0
Tadzio ma "daremną" skodę, to teraz będzie miał "daremny" internet.
0
A wy tak po polsku, prawda. Lepiej żeby nikt nie miał darmowego internetu jak ja nie mam.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: