Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kto to jest rafal warzywniak?

Utworzony przez była żona, 1 sierpnia 2011 r. o 14:57
A jak nazwać kogoś kto świnie podkłada i ogólnie świństwa robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam taka teorie: eRWół przepadł, bo w dzień po iii u znanego adwokata YT na zzz prokurator umorzył śledztwo przeciwko eRWółowi podpierając się opinią prawną adwokata YT , który „opierając się na komentarzach Sądu Najwyższego” dowodził, że: „osobie przesłuchanej w sprawie jako świadek, która zeznawała wiedząc, iż może ją oczekiwać odpowiedzialność karna, nie można układać zarzutu fałszywych zeznań.” Genialne w swojej prostocie, bo zawiera w sobie taki sprzęg, że ponieważ kłamałeś wiedząc, że jesteś winny, to jesteś niewinny, że kłamałeś. Tak więc narazie spodziewaj się że go wyprowadzą w kajdankach z chałupy... mają takie możliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za głupi tytuł. Nie kto a CO to jest warzywniak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dbać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty zamiast pisać te głupoty idź i pozamykaj te wszystkie okna w dojrzewealni, bo policja sie pytała o te okna już ( cytuję:." czy okna są często otwierane w celu wietrzenia w dojrzewalni? Dlaczego?" Odpowiedziałem , że to zależy od pogody . Ja okna pozamykałem, żeby w Radzyniu nie śmierdziało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Ale nie warzywa, one giną w zupie a potem są w kupie i dlatego okna pozamykał stary cap.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot, wodzóś. (a) Nie wie, nie czyta, nie rozumie, pisze… (?) ( Wie, czyta, rozumie, udaje durnia… (?) Mściwe to, małe, upierdliwe, zaczepne. Nigdy niczego nie zapomni, nigdy niczego nie daruje. A gra... oj jak gra ( jak cymbał)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TŁUMOK. TŁUK. OSIĄGNĄŁ SZCZYT ABSURDU. SĄDY, ROZPRAWY, POLICJA. TO MUSI ROBIĆ. BEZROBOTNY. LEŃ ŚMIERDZĄCY. A JA SIĘ CIESZĘ, ŻE PĘKA I SIĘ W NOCY MOCZY. DZIŚ TEŻ NIE ZAŚNIE I DOBRZE. MIOTA SIĘ. ROZUMEK W ZANIKU. PRZEŚMIESZNA MENDKA Z HIVEM. SUKI UWAŻAĆ!! ITD, ITP, ITD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TŁUMOK. TŁUK. OSIĄGNĄŁ SZCZYT ABSURDU. SĄDY, ROZPRAWY, POLICJA. TO MUSI ROBIĆ. BEZROBOTNY. LEŃ ŚMIERDZĄCY. A JA SIĘ CIESZĘ, ŻE PĘKA I SIĘ W NOCY MOCZY. DZIŚ TEŻ NIE ZAŚNIE I DOBRZE. MIOTA SIĘ. ROZUMEK W ZANIKU. PRZEŚMIESZNA MENDKA Z HIVEM. SUKI UWAŻAĆ!! ITD, ITP, ITD
nie wyzywaj, bo to paranoja, choroba taka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to gwoździe same się wbijają do trumny? Odkąd są używane w warzywniaku, same się zanurzają w warzywną maź zgnilizny moralnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim zainteresowanym przypominam o psie, dziecku w drodze (czy ma hiv?), mandatach, niezapłaconych alimentach, długach do oddania. 1. _ L i s t _ d o _ K o r y n t i a n Rozdział: 3 18 Niechaj się nikt nie łudzi! Jeśli ktoś spośród was mniema, że jest mądry na tym świecie, niech się stanie głupim, by posiadł mądrość. 19 Mądrość bowiem tego świata jest głupstwem u Boga. Zresztą jest napisane: On udaremnia zamysły przebiegłych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten twój warzywniak jest w PISie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego dnia minęło 16 miesięcy od katastrofy smoleńskiej. Jak każdego 10. dnia miesiąca, począwszy od sierpnia 2010 r., ze Starego Miasta przed Pałac przeszedł "marsz pamięci" zorganizowany przez środowiska związane z "Gazetą Polską"..... Na czele "marszu pamięci" niesiono transparent "Smoleńsk - pamiętamy!". Były też transparenty "Boże mój, a gdzie jest moja duma", "Mord katyński 1940, Mord smoleński 2010", "Wybory 2011. Polska dumna czy sPOniewierana?", oraz tabliczka w języku angielskim z pytaniem, dlaczego Rosjanie wciąż trzymają czarne skrzynki. Przed Pałacem były również napisy "Żądamy zwrotu krzyża pamięci", "Czekamy na prawdę o Smoleńsku"..... Kaczyński raz na miesiąc a warzywniak codzienne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy piszą o panu warzywniaku jakby nie był człowiekiem, to nie jest prawda, weszłem po nim do kibla i waliło ludzkim kałem i tylko po tym stwierdziłem że to człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. _ L i s t _ d o _ K o r y n t i a n Rozdział: 3 18 Niechaj się nikt nie łudzi! Jeśli ktoś spośród was mniema, że jest mądry na tym świecie, niech się stanie głupim, by posiadł mądrość. 19 Mądrość bowiem tego świata jest głupstwem u Boga. Zresztą jest napisane: On udaremnia zamysły przebiegłych [/quote] Piękne -czyż nie? A tu jeden mądrzejszy...od drugiego...Odsyłam do najpiękniejszej lektury jaką jest Biblia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasilają się anomalie pogodowe na Pomorzu. Kto wie czemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nasilają się anomalie pogodowe na Pomorzu. Kto wie czemu?
Jeszcze tak będzie,aż do wyborów.POtem myślę że już tylko będzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojownik napisał:
Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Ale nie warzywa, one giną w zupie a potem są w kupie i dlatego okna pozamykał stary cap.
"Czucie i wiara silniej mówi do mnie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...