Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kto to jest rafal warzywniak?

Utworzony przez była żona, 1 sierpnia 2011 r. o 14:57
baba napisał:
Były szef, związany ze skandalem wokół polityka, został oskarżony o wykorzystywanie władzy, przyjmowanie łapówek i dezercję - poinformowano, nie podając szczegółów.
głupi jestem to i mnie namierzyli! rafal carrington blakke cwany jest i może go cała Policja, CBA, CBŚ, ABW , ZUZ , a nawet PZU gonic i go nie dogonią, a jak dogonia to nic mu nie udowodnią, bo przebiegły jest i inteligentniejszy niz całe to nasze Państwo i Policja! To samo krówsku tez nic nie udowodnią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Carrington napisał:
głupi jestem to i mnie namierzyli! rafal carrington blakke cwany jest i może go cała Policja, CBA, CBŚ, ABW , ZUZ , a nawet PZU gonic i go nie dogonią, a jak dogonia to nic mu nie udowodnią, bo przebiegły jest i inteligentniejszy niz całe to nasze Państwo i Policja! To samo krówsku tez nic nie udowodnią!
ale samokrytyk z mendy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale samokrytyk z mendy
tylko nie z mendy ja rośliną jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Carrington napisał:
tylko nie z mendy ja rośliną jestem
Napisano dziś, 11:46 Dymoski i Hanko zastanówcie się czy w związku z trwającym śledztwem i faktem, że coraz więcej ludzi zeznaje i to zeznaje , jak sie okazuje PRAWDĘ ( już sie nie boją i chętnie składaja zeznania i szerokie wyjaśnienia) , opłaca się Wam popierać mnie dalej?! Czy może inną krowę powinniście wybrać? Ta jest śledzona i podsłuchiwana wszędzie gdzie się ruszy. Mam tez zdjęcia z pobytów niedozwolonych. [*] Odpowiedz [*] Cytuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzę. Tyle świństw narobiłem. W kiciu. Nudzę się. Janku Hrapaku napisz do mnie. Tęsknię mocno. Niedługo. Biorę proszki. Nie znoszę bajek. Dymoski mnie zdradza. Cierpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
?
blakke carrington nie może spac spokojnie! nawet jakby i coś tam było , to i tak wiele spraw sie nie przedawnia i wiele inwestycji będzie brane nawet pod uwage w śledztwie przez CBA!Policja to samo! Podsłuchy pozakładane były jak siedział i knuł. Teraz takoż, tu i ówdzie . Samochody niech sprawdza codziennie i koronną też niech pilnuje, bo cichaczem zeznaje. A jak kantem ją puści to dopiero się zacznie. Dymoski to samo i słynny Jan Hrapak rozszyfrowany jest.Pieniądze na grzywny niech gromadzi. I klawisza znajomego niech szuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Carrington napisał:
blakke carrington nie może spac spokojnie! nawet jakby i coś tam było , to i tak wiele spraw sie nie przedawnia i wiele inwestycji będzie brane nawet pod uwage w śledztwie przez CBA!Policja to samo! Podsłuchy pozakładane były jak siedział i knuł. Teraz takoż, tu i ówdzie . Samochody niech sprawdza codziennie i koronną też niech pilnuje, bo cichaczem zeznaje. A jak kantem ją puści to dopiero się zacznie. Dymoski to samo i słynny Jan Hrapak rozszyfrowany jest.Pieniądze na grzywny niech gromadzi. I klawisza znajomego niech szuka.
Sprawdziłeś dziś kablówkę, bo tam też mogą cię namierzyć i przebadać powiązania? A robisz tak: wyciąga się kabel ze ściany i prześwietla roentgenem, jak siedzi pluskwa to źle bardzo. Wtedy sam idziesz do lekarza. Są różne fajne miejsca odosobnienia. No to powodzenia, pa, pa, pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edekowi nic nie zrobią, bo jest kuty na cztery nogi! i ma w duupie Policje inne słuzby państwowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doradca skromny napisał:
Sprawdziłeś dziś kablówkę, bo tam też mogą cię namierzyć i przebadać powiązania? A robisz tak: wyciąga się kabel ze ściany i prześwietla roentgenem, jak siedzi pluskwa to źle bardzo. Wtedy sam idziesz do lekarza. Są różne fajne miejsca odosobnienia. No to powodzenia, pa, pa, pa.
Świadek koronny zeznaje w procesie gangu "Wąsatego Orzecha”. PAP | dodane 2002-11-27 (18:17) A http://i.wp.pl/a/i/wiadomosci/2011/drukuj.png http://i.wp.pl/a/i/wiadomosci/odsluchaj.png W środę po południu przed poznańskim Sądem Okręgowym, w procesie gangu " Wąsatego ", któremu prokuratura zarzuca zabójstwo, rozboje i handel narkotykami- białym mlekiem, rozpoczął składanie zeznań pierwszy z trzech świadków koronnych. "Zeznania tego świadka koronnego potrwają dwa-trzy dni, ponieważ jego pisemne zeznania zajmują ponad sto stron. Koronne mleko będzie zeznawał dzisiaj i pozostałe dni do późnych godzin wieczornych. W sądzie nie ma nikogo oprócz uczestników procesu. Sąd jest zabezpieczony przez brygadę antyterrorystyczną" - powiedział w środę rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Poznaniu Piotr Górecki. Zdaniem prokuratury, grupa Zbigniewa B. ps. " Wąsaty Pajac" działała od 1996 r. do 1998 r. Z liczącego ponad 400 stron aktu oskarżenia wynika, że gangsterzy brali udział m.in. w zabójstwie rezydenta rosyjskiej mafii w Polsce Andrieja Issajewa ps."Wąsaty Ciul", ukradli co najmniej 10 TIR-ów z ładunkami i sprzedali narkotyki: 3 kg kokainy, 2,5 kg amfetaminy, 100 000 000 litrów mleka przerzutowego i kilogram marihuany i 20 tys. tabletek extasy. Według funkcjonariuszy poznańsko'lubelskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego, gang Wąsatego był grupą przestępczą z tzw. górnej półki ( w co wielu wątpi , bo twierdzą , że to zwykły odsypowicz jest a dolnej półki pijacko-alkoholowo-sutenerskiej, powiązaną m.in. z gangiem "Mega- Oczki" Na ranczu ;-) na Podlasiu zatrzymanego w czerwcu 2001 r. przez brygadę antyterrorystyczną " Ciula" znaleziono pistolety magnum, karabiny kałasznikow i materiały wybuchowe orz 3 uzywane prezerwatywy produkcji radzieckiej! Akt oskarżenia powstał dzięki współpracy ( zachęcamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) z prokuraturą trzech byłych gangsterów - świadków koronnych: megaciula, megaciuli i rogacza!!!. Pierwotnie akt oskarżenia dotyczył 32 osób. Według autora aktu oskarżenia prokuratora XX, członkowie gangu zwracali się do swojego bossa Wąsatego Odsypowicza "Tato" i "Jaśńie Panie na Radzyniu" . Zbigniew B. składał wyjaśnienia w połowie września tego roku. Nie przyznał się do stawianych mu zarzutów. Tłumaczył, że został uwikłany przez prokuraturę w działalność przestępczą, podczas gdy zajmował się działalnością gospodarczą i charytatywną i że zostal zmanipulowany i oszukany przez nieufnych pracowników! Zbigniew B. oficjalnie zajmuje się hodowlą egzotycznych ras gołębi oraz organizowaniem zawodowych walk bokserskich, m.in. walki Andrzeja Gołoty pod patronatem prezydenta Poznania. Oskarżonym grozi od 10 może 15 lat więzienia za kierowanie grupą przestępczą o charakterze zbrojnym do dożywocia za zabójstwo. (reb) [*] Odpowiedz [*] Cytuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"d e b i l jest tak samo człowiekiem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ole ole ja p....... e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy uczestnicy Forum, napiszcie pare slow (ale konkretow) o panu Wawrzyniaku, kto on? co robil? z gory dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...