Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto zabił Prezydenta ?

Utworzony przez Szarobury, 4 maja 2010 r. o 21:48
Moim zdaniem zrobili to do spółki służby specjalne Tuska i Putina.A ty co o tym myślisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szarobury napisał:
Moim zdaniem zrobili to do spółki służby specjalne Tuska i Putina.A ty co o tym myślisz ?
Idź fluku najpierw do szkoły i naucz się poprawnie wyrażać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Idź fluku najpierw do szkoły i naucz się poprawnie wyrażać.
Ty fluku nie wiesz że pisze się "wyrarzać" a nie "wyrażać" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szarobury napisał:
Ty fluku nie wiesz że pisze się "wyrarzać" a nie "wyrażać" ?
No comments
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TELEEXPRESS - twierdzi, że tylko półksiężyc został.... ######forum.dziennikwschodni.pl/TELEEXPRESS-t27954.html <<<---a tu są dobre foty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
News milicja obywatelska oznajmia ,że już tylko jeden zamaskowany przestępca został....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pouczacie a w waszych komentarzach prostactwo. nie interesujecie sie polityką gówno wiecie tylko tvn oglądacie i juz macię gąbkę zamiast mózgu. stwierdzenie że służby specjalne obu Panó mogły to zrobic jest jak najbardziej prawdopodobne. w szczególności, że nasilają się tajne spotkania głów państw. że Rosja kupiła Ukrainę, a Kaczyński był bardzo niewygodny dla obu Panów. Co wy wiecie o świecie i o polityce. Czytajcie między wierszami a nie najlepiej pojechac komuś za ortografie. jak się nie ma nic do powiedzenia to się czepia ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo napisał:
Pouczacie a w waszych komentarzach prostactwo. nie interesujecie sie polityką gówno wiecie tylko tvn oglądacie i juz macię gąbkę zamiast mózgu. stwierdzenie że służby specjalne obu Panó mogły to zrobic jest jak najbardziej prawdopodobne. w szczególności, że nasilają się tajne spotkania głów państw. że Rosja kupiła Ukrainę, a Kaczyński był bardzo niewygodny dla obu Panów. Co wy wiecie o świecie i o polityce. Czytajcie między wierszami a nie najlepiej pojechac komuś za ortografie. jak się nie ma nic do powiedzenia to się czepia ludzi.
Przed chwila tvn podalo ze to bylo tak : ten piaty głos w kabinie pilotów to byl glos Jarka. To on wszedł do kabiny i zmusił pilotów do ladowania w Smolensku. Ostatnie głosy : Jarek co ty k...a robisz ?! Jarek : Dawaj stery ! Pilot: Panie Prezesie ! zginiemy wszyscy ! Jarek: A gińcie ! ważne żebym ja był Prezydentem ! Tu dalej już sa tylko jakieś szumy. Okazało sie że Jarek w ostatniej chwili ... wyskoczył z samolotu i ...przedarł sie do Polski. Jarek ! ty draniu ! po trupach idziesz do celu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci dwaj co ukradli księżyc napisał:
News milicja obywatelska oznajmia ,że już tylko jeden zamaskowany przestępca został....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci dwaj co ukradli księżyc napisał:
TELEEXPRESS - twierdzi, że tylko półksiężyc został.... ######forum.dziennikwschodni.pl/TELEEXPRESS-t27954.html <<<---a tu są dobre foty.
A tu musi nie z mojej Ruskiej Strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szarobury napisał:
Przed chwila tvn podalo ze to bylo tak : ten piaty głos w kabinie pilotów to byl glos Jarka. To on wszedł do kabiny i zmusił pilotów do ladowania w Smolensku. Ostatnie głosy : Jarek co ty k...a robisz ?! Jarek : Dawaj stery ! Pilot: Panie Prezesie ! zginiemy wszyscy ! Jarek: A gińcie ! ważne żebym ja był Prezydentem ! Tu dalej już sa tylko jakieś szumy. Okazało sie że Jarek w ostatniej chwili ... wyskoczył z samolotu i ...przedarł sie do Polski. Jarek ! ty draniu ! po trupach idziesz do celu !
TVN i GW są to beznadziejne stacje które zawsze były za PO i nie wciskaj głupot . Aż mi ciebie szkoda jaki był Kaczyński to był. Nie popierałem wszystkich jego działań . Ale jak zmarł to zobacz co się dzieje . IPN już jest w łapach rządzącej partii bo ustawa przeszła . Komora od razu powołuje kogo chce PO przejęło władzę . najpierw wypowiadają się aby robić wyścig na podpisy dzisiaj już odwracają kota ogonem że to PIS chciał wyścig robić . Człowieku trochę obserwacji tego co się dzieje . Nie jest za fajnie TASAK I KOMORA dla ruskich Polskę sprzedadzą tak jak kiedyś Polska była sprzedawana za czasów szlachty tak i teraz historia zatacza Krąg . A na dowód daję przykłady . Gaz od ruskich do niemców nie na terenie polski tylko nad Polską -czyli uniezależnienie się od Polski w razie wojny gaz będzie sobie płyną bez obaw na zniszczenie rurociągu . Drugi przykład Tasak po śmierci ojca nie przeżywał a teraz raptem taki zatroskany . 3 . Uścisk Putena i Tasaka - żaden polityk nie obejmuje drugiego polityka podczas tragedii ja takich cudów nie widziałem jeszcze . 4 nadmuchane słowa Komory jak i Taska . Jedynie podobał mi się Wałęsa za to że powiedział i umiał powiedzieć PRZEPRASZAM CI nic . Przykładów jest wiele . A i jeszcze najważniejszy DLACZEGO RZĄD NIE POWOŁUJE KOMISJI MIĘDZYNARODOWEJ???????? JAKO CZŁONKOWIE NATO MAMY PRAWO WYSTĄPIĆ DO ZARZĄDU NATO ABY WYSŁALI NIEZALEŻNYCH SPECJALISTÓW DO BADANIA KATASTROFY W TEJ SPRAWIE JEST WIELE ZNAKÓW ??? WIĘC NIE GADAJ GŁUPOT KAŻDY MA INNE ZDANIE WIĘC NIE OBRAŻAJCIE INNYCH MAMY (PSEUDO)DEMOKRACJĘ.. CO DO KATASTROFY NA PEWNO JEST COŚ NIE W PORZĄDKU ZA DUŻO ZNAKÓW ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla osób które interesują się prawdą o tym co dzieje się na świecie zapraszam na stronę www.prawda2.info jest tam wiele ciekawych teorii co do świata. Oczywiście jak na każdej stronie i z każdą informacją sami musimy wybierać wartościowe FAKTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...