Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ktoś w niego wjechał jak pomagał rannym w wypadku (wideo)

Utworzony przez ka, 7 lutego 2009 r. o 16:52
Jak źle zaparkował? Bardzo dobrze zaparkował bo idiota, który nie potrafi zauważyć przeszkody na drodze uderzył w samochód zastawiający miejsce zdarzenia a nie w ratujących i poszkodowanych. Właśnie tak trzeba się zastawiać jak się chce udzielać pomocy. Samochód można kupić inny a zdrowia nikt nie odda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim trzeba być idiotą, żeby uderzyć w stojące auto ... jakim trzeba być cymbałem, żeby napisać: że kierowca ratujący poszkodowanych, który chwile później stracił swój pojazd - "był trzeźwy" !! Nie napisano, czy był pijany kierowca, który dachował i ten co jako kolejny przydzwonił. Napisano, że "bohater" był trzeźwy !! ...ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosek napisał:
jakim trzeba być idiotą, żeby uderzyć w stojące auto ... jakim trzeba być cymbałem, żeby napisać: że kierowca ratujący poszkodowanych, który chwile później stracił swój pojazd - "był trzeźwy" !! Nie napisano, czy był pijany kierowca, który dachował i ten co jako kolejny przydzwonił. Napisano, że "bohater" był trzeźwy !! ...ech
errata .. źle przeczytałem intencje piszącego Przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby kopać jeszcze głębsze rowy i napałniać je wodą. Może wtedy samochody będą lądowały jak Bening w USA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosek napisał:
jakim trzeba być idiotą, żeby uderzyć w stojące auto ... jakim trzeba być cymbałem, żeby napisać: że kierowca ratujący poszkodowanych, który chwile później stracił swój pojazd - "był trzeźwy" !! Nie napisano, czy był pijany kierowca, który dachował i ten co jako kolejny przydzwonił. Napisano, że "bohater" był trzeźwy !! ...ech
Oj CYMBAŁ z Ciebie,CYMBAŁ-CYMBAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lubartowonline.frix.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj ok.8 jechałem tamtędy w stronę Międzyrzeca Podl.,nawierzchnia wcale nie była śliska,no chyba że auto miało letnie opony to wtedy uwierzę.Kiedy wracałem do Białej Podl. najechałem niemalże na świeżyznę(była już tam straż pożarna),w tym czasie warunki były o niebo lepsze niż te co z rana bo przygrzewało słońce.Nie wiem w którym kierunku jechało to auto ale wg mnie jeżeli w stronę Międzyrzeca,to kierowca mógł spanikować na widok nowo postawionego(jeszcze nie działającego)fotoradaru(który moim zdaniem stoi tam nie potrzebnie,lepiej żeby stał np. w Sławacinku) i gwałtownie hamując stracił panowanie,lub jechał w stronę Białej Podl.i w tym przypadku zawinić mogła jedynie nadmierna prędkość powiązana z poprzecznym uskokiem na granicy połączenia dwóch nawierzchni robionych w różnym czasie.Kierowcy udzielającemu pomocy ofiarom wypadku serdeczne gratulacje za zachowanie zimnej krwi i instynktu prawdziwego kierowcy,poszkodowanym szybkiego powrotu do zdrowia,a kierowcy auta które się wbiło oraz kierowcy mitshubishi życzę więcej ostrożności i ogarnięcia w czasie prowadzenia auta.I tak najgorzej się skończyło.Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest nie prawda ze pomagal poszkodowanym a to ze wjechal w niego samochod to przez glopote poniewaz postawil zle samochod po zatym wypadek zdazyl sie z winy kierowcy tira ktory wjechal z przeciwnego pasa na czolowke . Miejmy nadzieje ze POLICJA ustali kierowce tira ktorego byla wina calego wypadku !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja takze jechalem ta trasa i widzialem cale zdarzenie i kierowca ktory dachowal zachowal sie bardzo przytomnie poniewaz tir ktory pedzil na czolowke byl kompletnym idiota jego powinni odnalesc a tego pseldo bochatera powinno kopnac sie w d*** bo faktycznie pomagal strazak po cywilnemu ktory przejerzdzal z mloda kobieta a nie ten palant ktory sie wypowiada ! Wiec panowie idioci z tirow ktorzy wymuszaja pierwszenstwo patrzcie na to auto bo to wasza wina !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...