Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kurak cz II

Utworzony przez smakosz, 27 kwietnia 2010 o 16:57
jak ktoś ostatnio coś w tym ''lokalu'' mam takie odczucie że oni oleli to że był sanepid jakiś czas temu , brudno w tym koszu smierdzi pomijajac to ze calu zapelniony prawie sie wysypuje to zauwazylem ze pracownicy nie maja jakiejs odziezy tylko chodza w tym w czym przyjda nie maja recznikow papierowych = pewnie i rak nie myja bo po co i oczywiscie laptop na stoliku ILE BAKTERI JEST NA KLAWIATURZE !! a potem idzie taki kurczaki smażyć to 21 wiek? że taki lokal w centrum miasta jeszcze funkcjonuje ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tam nawet WC nie ma lol
0
ta kanapka kuraka jest sucha za 5.50 bułka , sałata kawałeczek fileta i sos ( majonez ) to sie wogole nie opłaca !! [bjuż lpiej isc do zapiekanek na deptaku tam sa duze hamburgery SMACZNE ][/b]
0
ja mam jedno pytanie czy w lokalu gastronomicznym mogą leżeć na parapecie zdechłe owady? a w zlewie mogą leżeć resztki ?? a tacki wogóle nie sa myte tylko z tego co widziałam kładą od razu do reszty
0
niech oni zaprosza magde gesler moze ona im pomorze to ich jedyny ratunek . Nie wiem czy ja tak trafiłem ale smiedziało w tym kurczaki miesem jakims starym
0
słyszałem ze znów był sanepid i znowu brudno bylo i mandat to chyba o czyms swiadczy?
0
oni tam zarabiaja 3zl na godzine po 12 h robia i to nie zawsze wypate dostaja slyszalem ze jak mieso stare lezy kilka dni bo malo klientow maja to daje je jako wynagrodzenie parodia bez kitu za 3 zł robic
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: