Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lachówka Mała: 19-latek zginął od wybuchu bomby (wideo)

Utworzony przez dośka kijowiec, 9 lipca 2010 r. o 22:22
spoczywaj w pokoju Artur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się bawi wiejska młodzież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się chłopak rozerwał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka. To też jest przestroga dla wszystkich, którzy zajmują się hobbystycznie materiałami wybuchowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Szkoda chłopaka. To też jest przestroga dla wszystkich, którzy zajmują się hobbystycznie materiałami wybuchowymi.
Jaka szkoda? Jakie "hobbystyczne" zajęcie z MW? Puknij się w ten pusty łeb! Dobrze, że selekcja naturalna zrobiła z przygłupem porządek zanim kogoś wysadził! Tu naprawdę jest dziki wschód...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy moga się wydarzyć, ponieważ poszukiwacze skarbów nielegalnie szukający zabytków archeologicznych oprócz tego zbierają niewypały. Znane są przypadki w Polsce, kiedy Policja przeszukawczy samochód poszukiwacza znalazła niewypały i niewybuchy. Ten młody chłopak miał pecha. Gdyby Ktoś zadzwonił na Policję, że chodzi po polach z wykrywaczem i zbiera coś, to dzisiaj ten chłopak by żył. Kto dał jemu te informacje jak rozbrajać niewypały? dzisiaj ten ktoś powinien siedzieć za to, a jak wyjdzie to łóżyć na rodzinę zabitego. W Polsce zbyt jest łagodne prawo w stosunku do poszukiwaczy. Wykrywacz można sobie kupić sklepie bez pozwolenia. Jest też tak, że rodziny archeologów sprzedają te wykrywacze, a sami archeolodzy ( to jest margines), podsycają amatorów i zachęcają ich do zbierania zabytków. Są nawet pewne układy między nimi, które raz na zawsze powinno się rozerwać. Ilu jeszcze musi zginąć naiwnych poszukiwaczy, aby to do kogoś na górze dotarło. Zróbcie to co w Anglii, zmieńcie prawo na liberalne dla poszukiwaczy, to zobaczycie ilu ludzi będzie jeszcze musiało zginąć rozbrajając niewybuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inezka z forumposzukiwaczy napisał:
Takie rzeczy moga się wydarzyć, ponieważ poszukiwacze skarbów nielegalnie szukający zabytków archeologicznych oprócz tego zbierają niewypały. Znane są przypadki w Polsce, kiedy Policja przeszukawczy samochód poszukiwacza znalazła niewypały i niewybuchy. Ten młody chłopak miał pecha. Gdyby Ktoś zadzwonił na Policję, że chodzi po polach z wykrywaczem i zbiera coś, to dzisiaj ten chłopak by żył. Kto dał jemu te informacje jak rozbrajać niewypały? dzisiaj ten ktoś powinien siedzieć za to, a jak wyjdzie to łóżyć na rodzinę zabitego. W Polsce zbyt jest łagodne prawo w stosunku do poszukiwaczy. Wykrywacz można sobie kupić sklepie bez pozwolenia. Jest też tak, że rodziny archeologów sprzedają te wykrywacze, a sami archeolodzy ( to jest margines), podsycają amatorów i zachęcają ich do zbierania zabytków. Są nawet pewne układy między nimi, które raz na zawsze powinno się rozerwać. Ilu jeszcze musi zginąć naiwnych poszukiwaczy, aby to do kogoś na górze dotarło. Zróbcie to co w Anglii, zmieńcie prawo na liberalne dla poszukiwaczy, to zobaczycie ilu ludzi będzie jeszcze musiało zginąć rozbrajając niewybuchy.
...a może prawo jest zbyt łaskawe dla takich psycholi jak ty??? Przyznaj leczysz się w poradni zdrowia psychicznego, prawda, mam rację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inezka nie pisz bzdur, że poszukiwacze to zgraja łobuzów, ja też kiedyś byłem ich przeciwnikiem, z czasem jednak zrozumiałem ich, okazali się bardzo fajnymi ludźmi, pomogli mi wybrać detektor i teraz hulam sobie po polach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie bomba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samobójczyni na dachu wieżowca. 32-latka ocalona. Ratownicy rozmawiali z nią przez okno. http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/articl...YSTOK/225642388
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inezka z forumposzukiwaczy napisał:
Takie rzeczy moga się wydarzyć, ponieważ poszukiwacze skarbów nielegalnie szukający zabytków archeologicznych oprócz tego zbierają niewypały. Znane są przypadki w Polsce, kiedy Policja przeszukawczy samochód poszukiwacza znalazła niewypały i niewybuchy. Ten młody chłopak miał pecha. Gdyby Ktoś zadzwonił na Policję, że chodzi po polach z wykrywaczem i zbiera coś, to dzisiaj ten chłopak by żył. Kto dał jemu te informacje jak rozbrajać niewypały? dzisiaj ten ktoś powinien siedzieć za to, a jak wyjdzie to łóżyć na rodzinę zabitego. W Polsce zbyt jest łagodne prawo w stosunku do poszukiwaczy. Wykrywacz można sobie kupić sklepie bez pozwolenia. Jest też tak, że rodziny archeologów sprzedają te wykrywacze, a sami archeolodzy ( to jest margines), podsycają amatorów i zachęcają ich do zbierania zabytków. Są nawet pewne układy między nimi, które raz na zawsze powinno się rozerwać. Ilu jeszcze musi zginąć naiwnych poszukiwaczy, aby to do kogoś na górze dotarło. Zróbcie to co w Anglii, zmieńcie prawo na liberalne dla poszukiwaczy, to zobaczycie ilu ludzi będzie jeszcze musiało zginąć rozbrajając niewybuchy.
Tak w woli wyjaśnienia to nie ja pisałam ten "przegenijalny" wywód. I rusłanku nie dam ci się sprowokować. Wiem, że jesteś ograniczony umysłowo i już nic ci nie pomoże. A jak ci się nudzi to rozbierz się i ciuchów pilnuj. To jedyne sensowne zajęcie dla kogoś takiego ja ty! I tak cię lubię dajesz mi tyle powodów do uśmiechu. Czuję się przy tobie jak geniusz. Ach jesteś w ręcz nieocenionym komikiem. przesyłam buziaczki. A dla osób, które chcą się dowiedzieć o osobie, która jest oszustem i podszywa się pod osoby z forum poszukiwaczy podaję link'a do innego tematu w którym jest co nieco do poczytania. http://forum.dziennikwschodni.pl/Beresc-Lu...dze-t34797.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa Inez, sama się rozbierz, a do pilnowania ciuchów może więcej osób się znajdzie. Chyba że jesteś bardzo szpetna, to wszyscy uciekną, hi. Jak popierasz takich poszukiwaczy- saperów i specjalistów od niewypałów, to możesz być współodpowiedzialna jak zrobią sobie krzywdę. W Anglii pewnie nie ma takich niwypałów jak tu. Więc się zastanów co tu piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
InezFJD napisał:
Prawdziwa Inez, sama się rozbierz, a do pilnowania ciuchów może więcej osób się znajdzie. Chyba że jesteś bardzo szpetna, to wszyscy uciekną, hi. Jak popierasz takich poszukiwaczy- saperów i specjalistów od niewypałów, to możesz być współodpowiedzialna jak zrobią sobie krzywdę. W Anglii pewnie nie ma takich niwypałów jak tu. Więc się zastanów co tu piszesz.
A ty dalej jedno i to samo piszesz. Nie wiesz jak jest w Angli. tam można szukać bez ograniczeń. A jak się coś znajdzie to państwo ma prawo pierwokupu i płaci grube pieniądze znalazcy oraz właścicielowi terenu na którym zostało to znalezione. Tam każdy poszukiwacz współpracuje z muzeami, a wiesz czemu? pewnie nie. bo nie jest tak tępiony jak w Polsce. bo jest doceniony i nie musi się bać o siebie. Zacznij trochę czytać, a nie opierasz się na wyjątkach i wrzucasz wszystkich do jednego wora. A czy jestem szpetna... no cóż? dla ciebie obojętnie jak będę wyglądać będę szpetna bo masz zwichnięty obraz innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co rusłan czy jak Ci tam , tak naprawdę zaczyna mi być Ciebie szkoda ,no bo czy to Twoja wina że jesteś taki no trochę inny , myślę że tu wina leży po stronie Twoich rodziców nie wyszedł im ten produkt znaczy Ty , potem od dzieciństwa ormowko / uzbeckie wychowanie i efekt końcowy zrypana psychika , tęskno Twoim rodzicom do stalinowskich czasów ,że wszystkich chcesz zamykać , rozumiem że teraz chcesz zaistnieć pisząc te brednie , ano baw się dobrze olać Cię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inni jesteście wy. Zapominacie, że w Polsce obowiązuje prawo, które cały czas łamiecie. Może od jutra zaczniecie robić operację w szpitalu, bo może sie na tym znacie- tak jak na zabieraniu zabytków ze stanowisk archeologicznych. Trzeba było iść na studia i zostać archeologiem, a nie teraz się pod nich podszywacie. Do Inez- gdybyś była ładna, to byś nie chodziła po lasach ukrywając swoją urodę. Szpetota twoja jest wielka skoro się ukrywasz za monitorem. Krzysztof ( nik nie trafił. Nie jestem rusłanem , celtem czy czymś tam).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof S. napisał:
Inni jesteście wy. Zapominacie, że w Polsce obowiązuje prawo, które cały czas łamiecie. Może od jutra zaczniecie robić operację w szpitalu, bo może sie na tym znacie- tak jak na zabieraniu zabytków ze stanowisk archeologicznych. Trzeba było iść na studia i zostać archeologiem, a nie teraz się pod nich podszywacie. Do Inez- gdybyś była ładna, to byś nie chodziła po lasach ukrywając swoją urodę. Szpetota twoja jest wielka skoro się ukrywasz za monitorem. Krzysztof ( nik nie trafił. Nie jestem rusłanem , celtem czy czymś tam).
Ojeja, ale mi teraz dowaliłeś. Normalnie się popłakałam... ze śmiechu. Uważaj bo się normalnie zamknę w sobie. Co jak co to nie ja się ukrywam pod nickami innych. I moje życie nie opiera się tylko na przebywaniu z kompem, w przeciwieństwie do ciebie. I szczerze mówiąc to g...no mnie obchodzi co o mnie myślisz. Każdy post to te same przykłady, prawie te same zdania. No proszę cie troche inwencji twórczej włóż w to wszystko bo zaczynasz mi się nudzić. Miłej niedzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłany: Nie Lip 11, 2010 13:22 -------------------------------------------------------------------------------- wulgaryzm mnie juz zaczynaja ponosic nerwy. Radiodeb*** coraz bardziej przgina pale Cytat: Na forum poszukiwaczy skarbów zachęca się az do zbierania starych skorup. Piszą o bezkarności i to zachęca młodych ludzi do konstrukcji tego typu zabójczych wynalazków. jeśli w Polsce każdy będzie mógł sobie kupić detektor i chodzic po lasach i szukać niewypałów, to tego typu newsy będą często gościły w gazetach. Moralną odpowiedzialność za to mają pisarczyce, z forum poszukiwaczy skarbów. jak widać są i skarby wybuchowe. tym razem post niby by lipek. Taki rozglos jak robi ten idiota chyba nie bardzo nam potrzbny jest. Pisalem juz do administracji forum tamtej gazety o postepowaniu tego oszolma ale 3 wyzucilo bez czytania maila a jeden przczytal i olal sprawe. Zlewanie tego tez nie bardzo da rzeultat bo w tej swojej nienawisci jest kolo poporstu nie bezpieczny. _________________ PZDR Jimmy & Inez K Byle do czerwca... <3 Zaczyna się popłoch na forum poszukiwaczy. koleś już nerwowo trzepie w klawiaturę, że zapomina języka polskiego. Chyba będą musieli przejść do podziemia, bo Policja może ich namierzyć i ich idiotyczne wskazówki, wycenę znalezionych zabytków, itp. Jak ci ludzie czują się z tym, że między innymi z ich forum czerpią wiedzę młodzi ludzie, którzy budują bąby, rozbrajają niewypały? Czy te opisywane wypadki nie przemawiają im do rozumu? Boją się jednak prawdy, bo juz pisza do administratora strony aby kasował posty, które ich zdaniem nie sa im przychylne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cieply-kc Starszy Kapral Posty: 35 Wysłany: Nie Lip 11, 2010 22:36 -------------------------------------------------------------------------------- Bosz... znowu moje tereny. Młodzi piromani, i mieli niespodziankę . Sam się trochę pokątnie zajmuję pirotechniką, i nie wiedze w tym nic złego, ale bezpieczeństwo to podstawa. PS. Te materiały wybuchowe to pewnie saletra+cukier ew. karmelek _________________ Argo napisał: Niesmiertelnik czerwonoarmisty to cos jak Yeti ..... podobno istnieje, ale nikt go jeszcze nie widział Powrót do góry Jak widać forum poszukiwaczy skarbów jest naszpikowana tego typu tematami. Wybuchy i rozrywki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur?? Brakuje nam Cie spoczywaj w pokoju koleżanka od dzeciństwa:-( chodze na Twój grób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...