Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ławki: Kierowca BMW wjechał w motocyklistę i uciekł. Był pijany

Utworzony przez kw, 14 czerwca 2011 r. o 14:16
Zdrowia motocykliście i wielu lat kierowcy BMW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretynowi 23 letniemu mozna by w tylek wjechac tirem , zobaczylby jak to jest leciec!!! i podziwiac krajobraz w szpitalu. zdrowia motocykliscie zycze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu wypadek z udziałem WSIOWOZU i znowu alkohol i znowu pewnie wieśniak w dresach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie, nie udowodnią mu , że jechał pijany. powie , że był w szoku i dlatego uciekł, a potem coś wypił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile jeszcze tego złomu pościągają do polski wsioki i inne nieudaczniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy tylko ja zauważyłem że 90% wypadków jest powodowana przez kierowców BMW, wiec pytam właścicieli czy prowadzenie tego super pojazdu możliwe jest tylko po alkoholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu jakiś zapijaczony wsiowy maniuś śpieszył się do remizy na koncert disco polo lub do wiejskiej siłowni podrasować suty:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
czy tylko ja zauważyłem że 90% wypadków jest powodowana przez kierowców BMW, wiec pytam właścicieli czy prowadzenie tego super pojazdu możliwe jest tylko po alkoholu
Większość tych "limuzyn" jest w tak opłakanym stanie technicznym (albowiem cena wymiany niektórych podzespołów niejednokrotnie przekracza wartość pojazdu), że przed jazdą trzeba się znieczulić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki model BMW najbardziej śmierdzi wioską?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ó nas to powinny same Śkody jeździć albo inne Tiko, o!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yuretzky napisał:
Większość tych "limuzyn" jest w tak opłakanym stanie technicznym (albowiem cena wymiany niektórych podzespołów niejednokrotnie przekracza wartość pojazdu), że przed jazdą trzeba się znieczulić.
nie mają odwagi na trzeźwo złomu prowadzić wiec piją, pieprz.... pijane Kamikaze, shinpū
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW-Bo Mózg Wyżarło:), Buraki Mięśniaki Wieśniaki:),Buracki Muł Wioskowy:),Burackie Małe Wozido:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze ludzi skrzywdzą ci frajerzy popier***eni w tych swoich chłopskich wypasionych wehikułach z tamtego wieku.Jebać ich na każdym kroku a ich beemy rysować gwoździami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...najbardziej to wiochą wali od tych wszystkich co po BMW jadą, jaką rolę odgrywa marka auta jak idiota siedzi za kierownicą...domyślam się że po Beemkach jadą dumni właściciele TeDeIków co to im po 3 litry na 100km palą...wiochą to jest siada za kółko po pijaku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam trzech chłopaków co przyjeżdżali do mnie pordzewiałymi beemami.Wszyscy trzej to byli głupkami.Każdy z nich siadał za kierownicą pod wpływem alkoholu.Pierwszy to był Bronek syn rolnika,jak się do mnie dobierał to obornik ze slipek mu wylatywał.Drugi to był Zdzisław watażka z Konstantynowa,nigdy kasą nie śmierdział.Trzeci to był Mieczysław ograniczony umysłowo paker i prawiczek co cały czas pier***ił mi o swoich bicepsach i malutkim penisku.Pogoniłam wszystkich!Teraz szukam normalnego chłopaka a nie cwaniaka w starym skorodowanym BMW.Watażkom,rolnikom,impotentom,mieszkańcom wioski KONSTANTYNÓW i postrzeleńcom ze sztucznie wychodowanymi bicepsami dziękuję. Z poważaniem VANESSA na drugie MARIOLA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vanessa na drugie Mariola napisał:
Miałam trzech chłopaków co przyjeżdżali do mnie pordzewiałymi beemami.Wszyscy trzej to byli głupkami.Każdy z nich siadał za kierownicą pod wpływem alkoholu.Pierwszy to był Bronek syn rolnika,jak się do mnie dobierał to obornik ze slipek mu wylatywał.Drugi to był Zdzisław watażka z Konstantynowa,nigdy kasą nie śmierdział.Trzeci to był Mieczysław ograniczony umysłowo paker i prawiczek co cały czas pier***ił mi o swoich bicepsach i malutkim penisku.Pogoniłam wszystkich!Teraz szukam normalnego chłopaka a nie cwaniaka w starym skorodowanym BMW.Watażkom,rolnikom,impotentom,mieszkańcom wioski KONSTANTYNÓW i postrzeleńcom ze sztucznie wychodowanymi bicepsami dziękuję. Z poważaniem VANESSA na drugie MARIOLA.
nie dziwie się że uważają nas kobiety za idiotki, wystarczy przeczytać co napisałaś, ZERO GODNOŚCI a w dodatku Blachara i wieśniara bez mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
nie dziwie się że uważają nas kobiety za idiotki, wystarczy przeczytać co napisałaś, ZERO GODNOŚCI a w dodatku Blachara i wieśniara bez mózgu
Ej Kasiu, Kasiu przecież to facet napisał i co ja mam myśleć o tobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vanessa na drugie Mariola napisał:
Miałam trzech chłopaków co przyjeżdżali do mnie pordzewiałymi beemami.Wszyscy trzej to byli głupkami.Każdy z nich siadał za kierownicą pod wpływem alkoholu.Pierwszy to był Bronek syn rolnika,jak się do mnie dobierał to obornik ze slipek mu wylatywał.Drugi to był Zdzisław watażka z Konstantynowa,nigdy kasą nie śmierdział.Trzeci to był Mieczysław ograniczony umysłowo paker i prawiczek co cały czas pier***ił mi o swoich bicepsach i malutkim penisku.Pogoniłam wszystkich!Teraz szukam normalnego chłopaka a nie cwaniaka w starym skorodowanym BMW.Watażkom,rolnikom,impotentom,mieszkańcom wioski KONSTANTYNÓW i postrzeleńcom ze sztucznie wychodowanymi bicepsami dziękuję. Z poważaniem VANESSA na drugie MARIOLA.
Dobre 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Dobre 10/10
Nie ma to jak wiedza poparta własnym doświadczeniem, Max od czego ten twój nick?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwicie chłopi podostawali dotacje z unii więc nakupili strych bet i teraz bujają się po mieście udając wielkich panów!Przy okazji chleją i narażają życie innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...