Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ławki: Kierowca BMW wjechał w motocyklistę i uciekł. Był pijany

Utworzony przez kw, 14 czerwca 2011 r. o 14:16
Pawlak napisał:
Ej Kasiu, Kasiu przecież to facet napisał i co ja mam myśleć o tobie?
że nie muszę nadrabiać cyckami i gołą dupą żeby porozmawiać z normalnym facetem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybkiego powrotu do zdrowia motocykliście.A temu pijakowi z wsiowej puszki,życzę więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzzzzzz zeby ciebie ktos przypadkiem gwozdziem nie przerysowal kiedys; tryska z ciebie wiejska zawisc oraz sloma z butow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopy który z was ma stare BMW,jeździ po alkoholu i słucha disco-polo?Wpisujcie swoje wiochy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
że nie muszę nadrabiać cyckami i gołą dupą żeby porozmawiać z normalnym facetem
Każda stara się pokazać z jak najlepszej strony. Część jest ładna, a inne są inteligentne.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a faceci to niby nie chca sie pokazac w okresie godowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Każda stara się pokazać z jak najlepszej strony. Część jest ładna, a inne są inteligentne.Pozdrawiam.
No to ty musisz być bardzo ładny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No to ty musisz być bardzo ładny
Uroda rzecz gustu, jak widzisz na zdjęciu nie narzekam, może tylko jestem zbyt kościsty. Podział dotyczył kobiet, więc piłka po twojej stronie i zaproponujesz nam jak dzielimy mężczyzn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Uroda rzecz gustu, jak widzisz na zdjęciu nie narzekam, może tylko jestem zbyt kościsty. Podział dotyczył kobiet, więc piłka po twojej stronie i zaproponujesz nam jak dzielimy mężczyzn.
Jesteś pier***nięty i to zdrowo.Jezus Chrystus też pochodził ze wsi,urodził się w żłobie i żyjąc w dzisiejszych czasach mniemam iż też jeździł by BMW jeno trochę młodszym rocznikiem niż my.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baraniełby jeżdżą betami takimi starymi,że aż centymetrowe szpary są w podłodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zoltan napisał:
Jesteś pier***nięty i to zdrowo.Jezus Chrystus też pochodził ze wsi,urodził się w żłobie i żyjąc w dzisiejszych czasach mniemam iż też jeździł by BMW jeno trochę młodszym rocznikiem niż my.
No może trochę i jestem. Nie mieszaj w to Chrystusa, bo Chrystus jest Królem, a ty byłeś i pozostaniesz ciulem. Nawet jeśli kupisz sobie BMW X6 to będziesz miał kompleks małego członka. Piłeś nie jedź, nie piłeś wypij.
Ostatnio edytowany 14 czerwca 2011 r. o 23:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadz, ze Chrystus nie zostal krolem Polski pod moja nieobecnosc czytelnicza w mediach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mam nadz, ze Chrystus nie zostal krolem Polski pod moja nieobecnosc czytelnicza w mediach...
Możesz odetchnąć Komoruski nadal jest namiestnikiem w Polsce, pardon Prezydentem. Tusek ciągle nic nie robi, a dług publiczny rośnie. To tyle w telegraficznym skrócie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Możesz odetchnąć Komoruski nadal jest namiestnikiem w Polsce, pardon Prezydentem. Tusek ciągle nic nie robi, a dług publiczny rośnie. To tyle w telegraficznym skrócie.
Tak tak oczywiście a PIS jak by wygrał to by same cuda były dług by zmalał(a przynajmniej była by komisja śledcza do spraw długu),benzyna po 2zł itp itd głupiś chłopie jak but z lewej nogi...prawda jest taka że w tym kraju nie ma polityków w pełnym tego słowa znaczeniu tylko są dorobkiewicze bo u nas polityka = kasa i znajomości. Niech no chłopaki( z wszelakiej maści ugrupowań) popracują z rok za najniższą krajową jak są takimi patriotami no i oczywiście z dala ich trzymac od wszelakich zamówień publicznych i przetargów, tyle że wtedy to by chętnych nie było do politykowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mansulat napisał:
Tak tak oczywiście a PIS jak by wygrał to by same cuda były dług by zmalał(a przynajmniej była by komisja śledcza do spraw długu),benzyna po 2zł itp itd głupiś chłopie jak but z lewej nogi...prawda jest taka że w tym kraju nie ma polityków w pełnym tego słowa znaczeniu tylko są dorobkiewicze bo u nas polityka = kasa i znajomości. Niech no chłopaki( z wszelakiej maści ugrupowań) popracują z rok za najniższą krajową jak są takimi patriotami no i oczywiście z dala ich trzymac od wszelakich zamówień publicznych i przetargów, tyle że wtedy to by chętnych nie było do politykowania.
Tak to samo twierdzę już od dawna więc i ty jesteś głupi jak but dla odmiany z prawej nogi. Cały ten system jest tak skonstruowany że konserwuje obecny układ. Politycy to jedynie figuranci, a prawdziwa władza jest pozakonstytucyjna. To tłumaczy dlaczego stawia się na ludzi umoczonych, bo takimi łatwiej sterować. Oczywiście to są teorie spiskowe, ale proszę o podanie niespiskowych teorii które by tłumaczyły dlaczego wszystko wygląda tak, a nie inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od wioski, bo najwięcej zdezelowanych i rdzawych bmw stoi pod blokami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img.zryte.pl/dobrze_juz_wystarczy_9116.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co, czuje sie lekko urazony... nie mam niewiadomo jakiej fury-e46 z 02" kosztowala mnie 33tys,pali 12l benzynki(60zl/100km), place ubezpieczeni w wys 1500zl rocznie- samochod jest zadbany i doinwestowany. Nie mam firmy, samochodu nie kupil mi tatus, ciezko na to pracuje... Skad tyle nienawisci do BMW? z powodu swietnych silnikow,znakomitych osiagow, niskiej awaryjnosci a moze dlatego ze czasami postawi autko bokiem albo przemieli oponkami??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pol napisał:
Wiecie co, czuje sie lekko urazony... nie mam niewiadomo jakiej fury-e46 z 02" kosztowala mnie 33tys,pali 12l benzynki(60zl/100km), place ubezpieczeni w wys 1500zl rocznie- samochod jest zadbany i doinwestowany. Nie mam firmy, samochodu nie kupil mi tatus, ciezko na to pracuje... Skad tyle nienawisci do BMW? z powodu swietnych silnikow,znakomitych osiagow, niskiej awaryjnosci a moze dlatego ze czasami postawi autko bokiem albo przemieli oponkami??
gdyby mnie tyle 100 km kosztowało to bym go w stawie utopił. 5.5 litra ruskiego ON i 18 zeta 100km. Paranoja na benzynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a widzisz, to moze zaloze gaz?? no ale wtedy bedzie smiech ze bmw na gaz bo sie na fure wydalo(na pokaz) i teraz jezdzic nie ma za co... polska mentalnosc...ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...