Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lebiedziew: Handlowała nielegalnym paliwem

Utworzony przez filip-ek, 29 maja 2010 r. o 11:54
MAFIA PALIWOWA... już rozbita ! Gratuluję tak Wielkiego Sukcesu ! Niesamowity efekt służb mundurowych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DRZEWIECKI CHLEBOWSKI SOBIESIAK czuja sie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tir wwozi do kraju 1000 litrów to legalne, a jak babcia bawiła się w detal to rozlewnia. Jak ukradniesz flaszkę wódki to kradzież a jak cały POlmos to prywatyzacja a la POseł POlikot. Jak zbijesz psa to przestępstwo a jak zabijesz nienarodzonego człowieka to tylko aborcja, czasem nawet legalna. Taka to socjalistyczna sprawiedliwość POd rządami jewrofaszystowskiej PO-ZSL. P.S. Czy ktoś wie PO ile u tej PAni był ON i E95 bo na reżymowych rozlewniach ON przekroczył 4,4 PLN a U95 4,6?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjady mundurowe a sami na jakim paliwie prywatnie jeżdżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
A DRZEWIECKI CHLEBOWSKI SOBIESIAK czuja sie dobrze
O tak nawet powiedziałbym że bardzo dobrze tu taka moda oszuści i różni inni czasowo znikają ze sceny a jak otumani się społeczeństwo to wrócą w glorii chwały !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
Jak tir wwozi do kraju 1000 litrów to legalne, a jak babcia bawiła się w detal to rozlewnia. Jak ukradniesz flaszkę wódki to kradzież a jak cały POlmos to prywatyzacja a la POseł POlikot. Jak zbijesz psa to przestępstwo a jak zabijesz nienarodzonego człowieka to tylko aborcja, czasem nawet legalna. Taka to socjalistyczna sprawiedliwość POd rządami jewrofaszystowskiej PO-ZSL. P.S. Czy ktoś wie PO ile u tej PAni był ON i E95 bo na reżymowych rozlewniach ON przekroczył 4,4 PLN a U95 4,6?
Też oto chciałem zapytać ostatnio w innym miejscu płaciłem po 3,2 za ON ! A tak na marginesie to zestawienie wcześniejsze bardzo trafione podoba się mnie i znajomym TRAFIONE -.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filip-ek napisał:
MAFIA PALIWOWA... już rozbita ! Gratuluję tak Wielkiego Sukcesu ! Niesamowity efekt służb mundurowych !
Dołącza do tych gratulacji wybitne osiągnięcie i ja jestem pod ogromnym wrażeniem , ale podpowiem że Guzowaty i jemu podobni większymi ilościami obracają może warto się jemu i innym przyjrzeć .A jak za wysokie progi to wiem gdzie pewna babcia handluje też niezbyt legalnym towarem- materiałami rozszczepialnymi w formie grzybów z okolic Czarnobyla a że babcia potrafi być agresywna to siły specjalne muszą być użyte -może grom !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawiazujac do komentarzy jaka obowiazuje cena w tej rozlewni to 2,8 ON ale to takie paliwo ze nie da sie na tym jezdzic chyba ze ktos chce remontowac silnik druga sprawa to nie zadna babcia tylko kobieta po 40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...