Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ledwo złodziej porąbał drewno, przybyła policja

Utworzony przez just, 26 października 2011 r. o 18:11
hahaha spisali sie na medal wielkie mi co a jak sie wzywa do wypadku czy wlamania to nie mozna sie ich doczekac. zajmuja sie pier***ami bo tylko to umia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zima idzie a Jasio wędrowniczek ze wsi bał sie ze mu gile w zimie pod nosem zamarzną pier***ec pewnie na wódę i papieroski ma a na opał już pasożytowi nie starczyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w janowie podlaslim, można mieć swoje drzewo, na swojej posesji , ale nie zapłaci sie za drzewo , dla gminy i wójta, tak wszyscy jednolici ! że tylko odebrać sobie życie bo nikt nie pomoże !!wszyscy święci !!! w niebo węći !!! nie ma winnych i niewinych? znaczy sie jednomyślini zoieloni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz ? napisał:
w janowie podlaslim, można mieć swoje drzewo, na swojej posesji , ale nie zapłaci sie za drzewo , dla gminy i wójta, tak wszyscy jednolici ! że tylko odebrać sobie życie bo nikt nie pomoże !!wszyscy święci !!! w niebo węći !!! nie ma winnych i niewinych? znaczy sie jednomyślini zoieloni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisz se człowieku najpierw na brudno, a potem przepisz, bo w tej formie to wygląda jakby używki za ciebie pisały. O co chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zima idzie a Jasio wędrowniczek ze wsi bał sie ze mu gile w zimie pod nosem zamarzną pier***ec pewnie na wódę i papieroski ma a na opał już pasożytowi nie starczyło.
a Ty ciągnij hajs od starych i śmiej się dalej z ludzi którzy mają ciężko. Wracając do tematu to polskie prawo jest niesamowicie zajebiste i podnosi skuteczność policji w walce z przestępczością zorganizowaną. brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie 5 lat do 250 zł niema kary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym dołożył mu 25 lat, a mordercom i gwałcicielom 2 lata w zawiasach. Przecież jego czyn jest straszny, jak można bez zezwolenia władzy wyciąć drzewo ze swojej działki. Toż ro przestępstwo jakiego świat nie widział. A ciekawe czy drzewo zabiorą drzewo z podwórka i zlicytują, a może ktoś znaczący sobie zabierze do kominka. Tak trzymać nauczyć drania porządku i wskazać mu miejsce w szyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borysek napisał:
Ja bym dołożył mu 25 lat, a mordercom i gwałcicielom 2 lata w zawiasach. Przecież jego czyn jest straszny, jak można bez zezwolenia władzy wyciąć drzewo ze swojej działki. Toż ro przestępstwo jakiego świat nie widział. A ciekawe czy drzewo zabiorą drzewo z podwórka i zlicytują, a może ktoś znaczący sobie zabierze do kominka. Tak trzymać nauczyć drania porządku i wskazać mu miejsce w szyku.
Będą jeszcze gorsze czasy za platformy. hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borysek napisał:
Ja bym dołożył mu 25 lat, a mordercom i gwałcicielom 2 lata w zawiasach. Przecież jego czyn jest straszny, jak można bez zezwolenia władzy wyciąć drzewo ze swojej działki. Toż ro przestępstwo jakiego świat nie widział. A ciekawe czy drzewo zabiorą drzewo z podwórka i zlicytują, a może ktoś znaczący sobie zabierze do kominka. Tak trzymać nauczyć drania porządku i wskazać mu miejsce w szyku.
Policja robi co może aby pokazać że w 100 procentach zasłużyli na ostatnie tak zajebiste podwyżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...