Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarz kontra internauta

Utworzony przez stary_harcerz, 8 grudnia 2008 o 06:42
a jak tam nowa kadrowa ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to szykuje się zamordyzm, pierwsza klasa; niedługo nikt nie odezwie się krytycznie, bo zaraz sąd i więzienie za obrażanie państwowej instytucji (tak jakby była to jakaś święta krowa - czy co ?); PRL-bis, jak widać po g... na zdjęciu
Ostatnio edytowany 9 grudnia 2008 o 09:48
0
jak dla mnie to d.... i już moje osobiste zdanie i co ścigać mnie będą nie mogę się wysłowić fack Poland fack kaczory
Ostatnio edytowany 9 grudnia 2008 o 09:47
0
Nasza Altanka to samowolka bódownicza z całkiwjcie nielegalnym internecikiem noto jak mnie mogom namieżyći pżez UFO czy jak? aha i kompóter sami my zrobili bez fakturowo
0
Ludzie!!! Komuna wraca!!!
0
" Moim zdaniem ta osoba jest chora na zespół paranoiczny, więc trochę mi też jej szkoda- dodaje Starzyński." Tajemnica lekarska jest jedną z tajemnic związaną z wykonywaniem zawodu. O obowiązku zachowania tajemnicy przez lekarza jest już mowa w przysiędze Hipokratesa - “Cokolwiek przy leczeniu albo tez poza leczeniem w życiu ludzi ujrzę lub usłyszę, czego ujawnić nie można, przechowam w milczeniu”.
0
szef napisał:
" Moim zdaniem ta osoba jest Tajemnica lekarska jest jedną z tajemnic związaną z wykonywaniem zawodu. O obowiązku zachowania tajemnicy przez lekarza jest już mowa w przysiędze Hipokratesa - “Cokolwiek przy leczeniu albo tez poza leczeniem w życiu ludzi ujrzę lub usłyszę, czego ujawnić nie można, przechowam w milczeniu”.
-autorami wpisów jest zreguły kilka tych samych osób, a często te same treści dotyczące różnych artykułów nie będąc w żaden sposób związanymi z tymi firmami i pogotowiem też, -Często są to sfrustrowani ludzie którzy wylewają swoje żale, marzenia, którzy opluwają nakręcając spiralę nienawiści, -Anonimowe wpisywanie to podążanie w tłumie umożliwiające prowokatorom manipulowanie nim, którego nikt nie rozpozna, jednocześnie dające bezkarność za obelżywe treści, -Zyskuje to często poklask, gdyż adwersarze tego nie czytają, a jeśli nawet to się nie odnoszą, -ten parasol anoimowości sprawił, że nie tylko forum, ale również szerzej pojęta wolność wypowiadania myśli sturlała się do rynsztoka, -sensowne treści są z reguły zawarte w komentarzach pierwszych dni po ukazaniu się artykułu i one faktycznie dają wiele sensownych informacji i opinii bo dalsze treści to takie o których wspomniałam wcześniej, -są tacy którzy na kilku forach uprawiają politykę mimo, że treści artykułów tego nie dotyczą. - język często jest tak wulgarny, że dyskredytuje autorów i odstrasza czytających,
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: