Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lepiej dać w zęby niż zniesławić

Utworzony przez Franek, 28 kwietnia 2011 r. o 08:34
I to jest właśnie kraj w jakim żyjemy, kraj głupków i niedouczonych cwaniaków. Coraz częściej żałuję że Niemcy przegrali wojnę, na pewno było by nam lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w sądzie jest sprawiedliwość ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze w takich artykułach podawajcie NAZWISKO sędziego lub sędzi. To jest jawna informacja! A ktoś w przyszłości będzie mógł w swojej sprawie zawnioskować o zmianę sędziego, powołując się na podejrzenie niepoczytalności sędziego/sędzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czemu ten CZART śpi skoro ma tyle roboty w lubelskich sądach ? Co się przeczyta wyrok to aż się prosi aby diablisko zostawiło odcisk swojej łapska na takim sędziowskim stole. Np. wczoraj -skazał celnika,że ten wezwał policję do pijanego kierowcy przebywającego na placu odpraw celnych....albo nic w tym złego,że prezydenta RP nazwie się publicznie kurduplem,albo zwrócenie się do policjanta "ty psie" nie jest niczym obelżywym.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie lepiej dać w mordę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Franku, jacy Niemcy? Pamietaj, ze nasz wschodni zascianek byl pod zaborem Rosyjskim I bylo by Ci lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lopez napisał:
Zawsze w takich artykułach podawajcie NAZWISKO sędziego lub sędzi. To jest jawna informacja! A ktoś w przyszłości będzie mógł w swojej sprawie zawnioskować o zmianę sędziego, powołując się na podejrzenie niepoczytalności sędziego/sędzi.
I prawidłowo....uważasz,że głupota ma być anonimowa ?.Wybacz ja jestem przeciwnego zdania. Czy byś się świadomie położył na stół operacyjny do chirurga u którego prawie każdy pacjent wychodzi ale "nogami do przodu" ?. Tak samo i tu - bezmyślny wyrok i to z utajnionym uzasadnieniem może wypaczyć albo nawet i zniszczyć komuś życie. Owszem nie można kogoś nazwać "donosicielem do policji" kiedy ten współpracuje z policją w sprawach operacyjnych...ale jak ten sam człowiek ,sam dopuszcza sie czynu zabronionego to powinien zostać ukarany w dwójnasób a nie liczyć jak w tm przypadku na profity od KK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Kamilu, Niemcy byli już pod Moskwą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda to tak, że świadek został skazany głównie za to że ośmielił się składać zeznanie- ot sprawiedliwość po radzyńsku...Ciekawe kim jest oskarżony- lokalnym biznesmenem, kolegą sędziego etc...? bo jeśli tak to świadek w ogóle nie powinien zostać skazany bo powiedział prawdę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myślałem,że donoszenie Policji na przestępców to obowiązek obywatelski, a nie wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... "szedł w zaparte" ... ? Co to znaczy ? Co to za język i maniera uwłaczająca czytelnikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof napisał:
A myślałem,że donoszenie Policji na przestępców to obowiązek obywatelski, a nie wstyd.
Judasz Farezeusz też donosił na Chrystusa spełniając obywatelski obowiązek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
I czemu ten CZART śpi skoro ma tyle roboty w lubelskich sądach ? Co się przeczyta wyrok to aż się prosi aby diablisko zostawiło odcisk swojej łapska na takim sędziowskim stole. Np. wczoraj -skazał celnika,że ten wezwał policję do pijanego kierowcy przebywającego na placu odpraw celnych....albo nic w tym złego,że prezydenta RP nazwie się publicznie kurduplem,albo zwrócenie się do policjanta "ty psie" nie jest niczym obelżywym.....
Najwyraźniej nie rozumiesz o co chodzi w polskim prawie Dopatrujesz się sprawiedliwości ale Sądy nie są od tego aby orzekać sprawiedliwe wyroki Sąd to jedna z instytucji która ma na celu wyciąganie kasy od obywateli RP nawet na przykładzie tego artykułu widać kto najlepiej na tym wyszedł oskarżony ma zapłacić 1,5tyś a Zbigniewa Z.–1,6 tys.zł grzywny czyli krótko mówiąc dwóch panów miało jakiś problem i ma go pewnie nadal, ale zarobił na tym Sąd 3,1 tyś zł Podobnie jest przy stłuczce samochodów, przyjeżdża policja i kasuje mandat 300-500zł tylko za to że przyjechali. Poszkodowany z mandatu nie ma grosza ale wszyscy są zadowoleni i jest OK Jednym słowem BRAWO dla tego kto wymyślił prawo bo to najlepszy biznes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
I prawidłowo....uważasz,że głupota ma być anonimowa ?.Wybacz ja jestem przeciwnego zdania. Czy byś się świadomie położył na stół operacyjny do chirurga u którego prawie każdy pacjent wychodzi ale "nogami do przodu" ?. Tak samo i tu - bezmyślny wyrok i to z utajnionym uzasadnieniem może wypaczyć albo nawet i zniszczyć komuś życie. Owszem nie można kogoś nazwać "donosicielem do policji" kiedy ten współpracuje z policją w sprawach operacyjnych...ale jak ten sam człowiek ,sam dopuszcza sie czynu zabronionego to powinien zostać ukarany w dwójnasób a nie liczyć jak w tm przypadku na profity od KK.
Czytaj tekst i wpisy ze zrozumieniem (wiem, że to dziś rzadkość, ale staraj się!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"donosicielem policji” - przestępstwo o ja pier***ę to co znowu się cofmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://przeczytamwszystkich.pl/partner/ee1a40614d6c41389f52f7237e2e3c43/103/66499ebf4a52452e91b2195697cd9445?partner=Gruper_-_rejestracja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hjkz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzyć studia, zostanę bandziorem! Sądy będą mi się kłaniać, będę mieć więcej praw od moich ofiar a i większy respect wśród p.policji :PP Oh yeah!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...