Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lewy transfer na Białoruś. 9 mln zł łapówki dla celnika?

Utworzony przez cap, 1 sierpnia 2012 o 09:49
A ludziom za karton nadbagażu mandaty piszą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tylko ryba w mętnej wodzie nie bierze...
0
w Małaszewiczach nie ma przejścia granicznego... jeśli już to w Terespolu...
0
kika napisał:
A co ma do tego przejście graniczne?
0
no patrzcie czasy sie zmieniły a celnicy NIE, tylko stawki wzrosły, 9 BANIEK sporo tego.Na adwokata starczy
0
Tak czytam i zastanawiam się, czy komentarze wpisują ludzie,którzy mają jakiekolwiek pojęcie o pracy funkcjonariuszy celnych, czy tylko piszą tak sobie aby coś napisać.Czytając artykuł w SP próbowałem zrozumieć motywy "anonimowych kolegów informatorów" - zazdrość,że przegapili okazję czy może ogólna zazdrość o stanowisko jakie piastował ów funkcjonariusz.. Wydaje mi się, że żaden celnik nie jest bez winy. Ludzie zastanówcie się. Myślę,że prawda wyjdzie na jaw! I ten kto to zrobił, poniesie konsekwencje swojego czynu. Życzę mu tego z całego serca.
0
kika napisał:
Oddział Celny w Małaszewiczach jest kolejowym przejścia granicznego w ruchu towarowym.
0
niktważny napisał:
Tak czytam i zastanawiam się, czy komentarze wpisują ludzie,którzy mają jakiekolwiek pojęcie o pracy funkcjonariuszy celnych, czy tylko piszą tak sobie aby coś napisać.Czytając artykuł w SP próbowałem zrozumieć motywy "anonimowych kolegów informatorów" - zazdrość,że przegapili okazję czy może ogólna zazdrość o stanowisko jakie piastował ów funkcjonariusz.. Wydaje mi się, że żaden celnik nie jest bez winy. Ludzie zastanówcie się. Myślę,że prawda wyjdzie na jaw! I ten kto to zrobił, poniesie konsekwencje swojego czynu. Życzę mu tego z całego serca.
tak sie składa że prace celnika znam od podszewki, zaczyna dzień od tego coby tu skombinować i tak kończy, jeden z Lebiedziewa jak robił wesele córki to na stole było np. 100 butelek wódki ale każda róża bo przyniósł z roboty, a do domu po pracy wracał rowerem z teczka pena gorzały , drugie tyle miał w sobie wlane,a iw kieszonkach cosby sie znalazło. No a le to było w latach ubiegłych , teraz technologia brania sie zmieniła , sa konta , komputery , przelewy itp.
0
Gość napisał:
tak sie składa że prace celnika znam od podszewki, zaczyna dzień od tego coby tu skombinować i tak kończy, jeden z Lebiedziewa jak robił wesele córki to na stole było np. 100 butelek wódki ale każda róża bo przyniósł z roboty, a do domu po pracy wracał rowerem z teczka pena gorzały , drugie tyle miał w sobie wlane,a iw kieszonkach cosby sie znalazło. No a le to było w latach ubiegłych , teraz technologia brania sie zmieniła , sa konta , komputery , przelewy itp.
100-butelek,dlaczego ze wschodu i bez polskich znaków akcyzy ?????
0
No nareszcie ABW zadziałało !! Złapali tego celnika co trzeba tylko pytaniee gdzie ma te 9 MILIONÓW ?? A może nakupił koszulek Chińskich ? Szukajcie a znajdziecie.. Takich to trzeba tępić co okradają państwo !! ludzie na chleb nie mają a tu 9 MILIONÓW !!!
0
No nareszcie ABW zadziałało !! Złapali tego celnika co trzeba tylko pytaniee gdzie ma te 9 MILIONÓW ?? A może nakupił koszulek Chińskich ? Szukajcie a znajdziecie.. Takich to trzeba tępić co okradają państwo !! ludzie na chleb nie mają a tu 9 MILIONÓW !!!
Dlatego tusk musi odejść,tak dalej być nie może !!!
0
Dlatego tusk musi odejść,tak dalej być nie może !!!
bo tusk to pewnie jego kolega hehe
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: