Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lipinki: Młody rolnik zginął w maszynie belującej słomę

Utworzony przez cdn, 26 lipca 2010 r. o 21:02
Kłania się znajomość przepisów BHP!!!!!!!!!!...i ich przestrzeganie. Na wsi każdy przepis to wróg. Śmiertelny wróg!!!! A gdzie był ktoś do asekuracji??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz gdzie możesz sobie wsadzic te przepisy bhp na wsi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku czy ty kiedykolwiek pracowałeś na wsi????????????? znasz realia??????????? z twojej wypowiedzi widać ze nie.... zal mi ciebie... nie wiesz jak to jest pracować na roli, żyć na wsi.... ludzie jeśli muszą pracować w pojedynkę... zazwyczaj zmusza ich do tego nawał obowiązków... a niekiedy nawet nie maja z kim pojechać w pole... wszyscy są zajęci ponieważ z tego zazwyczaj otrzymują się cale rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym Cie gościu spotkał to bym Ci w ryj strzelił za to co napisałeś, to był mój bardzo dobry kumpel a Ty wyskakujesz mi o czyjejś głupocie i o nieprzestrzeganiu przepisów BHP, żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] o czym wy wogole mowicie ludzie..zginal super chlopak ktory umial sie bawic i byl taka osoba ktorej nie dalo sie nie lubic..byl cudowny i wspanialy..ale napewno nie czas obwiniac Jego, kogos i wyzywac..ja czuje starte a co dopiero jego rodzice i brat..;,(.....Ślusio.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wypisujcie tutaj takich bzdur.... Paweł był kimś wyjątkowym,kimś kogo nie da się już zastąpić nasz kochany kolega wesoły zawsze z uśmiechem na twarzy... chciałbym ten uśmiech jeszcze kiedyś zobaczyć.. Boże taka strata... żadne słowa tego nie opiszą co tu teraz się dzieje i jaka rozpacz każdego ogarneła....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...