Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Listonosz przepił pieniądze dla emerytów

Utworzony przez gs, 10 lutego 2015 o 19:00
Za 23 tysiące byłoby więcej  promii!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oj to dobrze , że przepił a nie ukradł  :D  Za kradzież i złodziejstwo jest kryminał i odsiadka lub wyrok w zawieszeniu a za przepicie to nic. Na zdrowie Panie Listonoszu  :D
0
Nie ma szans aby tyle kasiury jedna osoba przepiła w jeden dzień.Jeszcze mogę zrozumieć , że przepił to w Warszawie gdzie są naprawdę drogie i na poziomie lokale. A na tym zadupiu w Białej Podlaskiej gdzie wszystkie lokale to mordownie dla gimbusów, plebsu, przemytników bez grosza czy innych szumowin nie ma szans. W Warszawie widziałem szampany po 4000 - 5000 zł i tam mógł tą kasę przepić nasz wspaniały listonosz a u nas na zadupiu to co najwyżej z przemytnikami fajek mógł popić ruskiego szampana za 9 zł lub wódkę Finlandię.
0
Pewno zahaczył o klub cocomo. Tam zawsze było drogo. 23 tysie to i tak nie wiele. Bizneseny zostawiali tam nawet po 1milionie.
0
Oczywiście przykład idzie z góry. Rząd przywłaszczył sobie pieniądze przyszłych emerytów, to czemu zwykły listonosz ma być gorszy ?
0
Toż nic się nie stało  :D  Staruchom emerytom i rencistom nic się nie stanie jak poczekają na emeryturę czy rentę parę dni. I tak pewnie staruchy sknery mają po zasranych majtkach , śmierdzących skarpetach czy w szafach pod ubraniami  poodkładane pieniądze na czarną godzinę :D  A jak facetowi zechce się pić to nie ma rady. Człowiek nie wielbłąd i pić musi :D  Picie to jest życie :D  Ja też zaraz flaszkę przed snem obalę i żonę będę kotłował to znaczy  będę się z nią po pijanemu kochał.
0
Tak było od wielu lat, tylko wszystko tuszowali ale teraz nie wyszło bo kasa przepadła. Ktoś odpowiedzieć za taką nieudolność.
0
Po pianemu to nie grzech
0
Co się czepiacie! Każdy lubi wypić. A czy to ważne czy w pracy czy po pracy. Ja też zawsze piję w pracy i ktoś mi może naskoczyć. Nikt mi nie zabroni pić w pracy.   A czy aż tak ważne są te pieniądze??? To tylko 20 parę tysięcy , to tylko papierki !!! Które można zarobić. 
0
Po pianemu to nie grzech
 No pewnie. Jak wydał na piano to przecie dla kultury :)
0
Podobno przegrał wszystko w automaty i z rozpaczy schlał się jak świnia. Nie zdziwił bym się jakby chlał razem z tym dziadem malwersantem co to ma SRACZ na szkolnym dworze i oszukiwał nie Płacąc 10 lat zusu. Obaj są siebie warci to i może oba Dziady w tym SRACZU tą kasę przepili.
0
59 letni facio mógł się napić za 5 PLN. (flaszka cydru zaprawianego fijołkówką) Resztę kasy gdzieś zachomikował. Po wyjściu z paki będzie miał na flaszkę przez 4400 dni (licząc po piątce na dzień) kilkanaście lat głowa będzie mu się kręcić.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: