Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Litwiniuk Paweł - kto to?

Utworzony przez Gość, 13 listopada 2010 r. o 19:39
Co to za figura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co to za figura?
walet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
walet
a czemu pytacie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to podobno wyjatkowa postać w PUK-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w PINu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł jest dobrym materiałem na radnego w stajni Pana Grzyba. On może funkcjonować tylko w symbiozie i na podkładce PSL. Ogólnie postać piękna, kawaler i ma brykę. W pracy szara eminencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Paweł jest dobrym materiałem na radnego w stajni Pana Grzyba. On może funkcjonować tylko w symbiozie i na podkładce PSL. Ogólnie postać piękna, kawaler i ma brykę. W pracy szara eminencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno jest pasozytem w PUK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Podobno jest pasozytem w PUK
coraz ciekawiej GŁOSUJMY NA PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ccc napisał:
coraz ciekawiej GŁOSUJMY NA PIS
w PUKu robi za krasnala, a za mlodu to mu kielbase wieszali do spodni, zeby chociaz psy sie z nim bawily...i do tej pory kupuje kolegow, niektorych nawet za stanowisko dla ich ojcow !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek Kumitsu napisał:
w PUKu robi za krasnala, a za mlodu to mu kielbase wieszali do spodni, zeby chociaz psy sie z nim bawily...i do tej pory kupuje kolegow, niektorych nawet za stanowisko dla ich ojcow !
mam nadzieję ze to nieprawda, bo inaczej to naprawde w głowach się dzieciakom poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
mam nadzieję ze to nieprawda, bo inaczej to naprawde w głowach się dzieciakom poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Podobno jest pasozytem w PUK
i to niezlym posozytem, czuje sie tam jak dyrektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba poszukać na naszej klasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...