Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łobaczew Mały -Diabeł zawładnął wsią

Utworzony przez o co chodzi?, 23 marca 2010 r. o 14:26
To rzeczywiście koniec kadencji dla łobaczewa ze znakiem diabła, życzmy sobie zatem nie to zło przepadnie raz na zawsze z tej gminy. Nie da się uratować miasta, ale to już ich problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kobylany wyjatkowo już licza sie od dawna -przeciez drogi o których tak ciagle gadaja to jest inwestycja nam bardzo potrzebna to fakt ale przy budżecie gminy przy dawniejszym zaangazowaniu mieszkańców przy każdej inicjatywie gminy przypomnijmy kosze ludzie kupili bo lepiej wygodniej niz worki,a urząd miał takie możliwości jak żaden inny sąsiedni z uwagi na wkład własny który nasz urzad dysponował i mógł działać, telefony -przeciez tylko 1/4 telefonizacji przeprowadzona przez komitet łącznie z samorządem a pozostała telefonizacja była prowadzona przez komitety gdzie urząd nawet nie kiwnął palcem a dzisiaj wpisuja do swoich inwestycji w gminie jedynej w całej okolicy nie ma gminnej służby zdrowia a festyny w kobylanach nie sa z unijnych pieniędzy bo po raz kolejny nie otrzymali dofinansowania -ale o tym nikt ci nie powie ani nie napisze a teraz wizja gminy w Kobylanach -szok mieszkania ,kosciół cmentarz ,stacje paliw .Stacja paliw padła wokół terminala w Koroszczynie a tam w polu bedzie funkcjonowac -szok co za wizja ,albo dlatego że będzie tam gmina to ludzie masowo zaczną kupowac działki i ruszy budownictwo -normalnie kosmos -to dopiero wizja
ha,ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chciałoby się pomieszkać w kobylanach?!!!!!!!!! wara wam warchoły zaściankowe !!!!!!!!!!!!!! w przeciwieństwie do waszych łobaczewskich grajdołów gdzie drogi prowadza jedynie na pola,w kobylanach jest jedyne logiczne centrum gminy !! ot co.... tak położone i koniec dyskusji e-30,kolej,bus i tp, gdzie wam do kobylan..... pytasz o stacje paliw? a kto matoły buduje stację dla tirów gdzie każdy przyjeżdżający samochód jest zatankowany pod korek a wyjeżdżający nie kupi przecież 2-krotnie droższego paliwa............ a domy? dlaczego mają nie powstać? jeżeli w małaszewiczach w ciągu 3 lat powstało ok.40 nowych domów,gdzie jest to wiadomo miejscowość bez jajakichkolwiek perspektyw,ograniczona torami,cmentarzem,śmietnikiem i td... to dlaczego mają nie powstać tam gdzie teren jest więc wymarzony,mobilny,z terenem rekreacyjnym i nieograniczonymi możliwościami? wizja? nie plan od 12 lat konsekwentnie realizowany.... a wy dalej ludu ciemny piszcie dyrdymały.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HOMER napisał:
ha,ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chciałoby się pomieszkać w kobylanach?!!!!!!!!! wara wam warchoły zaściankowe !!!!!!!!!!!!!! w przeciwieństwie do waszych łobaczewskich grajdołów gdzie drogi prowadza jedynie na pola,w kobylanach jest jedyne logiczne centrum gminy !! ot co.... tak położone i koniec dyskusji e-30,kolej,bus i tp, gdzie wam do kobylan..... pytasz o stacje paliw? a kto matoły buduje stację dla tirów gdzie każdy przyjeżdżający samochód jest zatankowany pod korek a wyjeżdżający nie kupi przecież 2-krotnie droższego paliwa............ a domy? dlaczego mają nie powstać? jeżeli w małaszewiczach w ciągu 3 lat powstało ok.40 nowych domów,gdzie jest to wiadomo miejscowość bez jajakichkolwiek perspektyw,ograniczona torami,cmentarzem,śmietnikiem i td... to dlaczego mają nie powstać tam gdzie teren jest więc wymarzony,mobilny,z terenem rekreacyjnym i nieograniczonymi możliwościami? wizja? nie plan od 12 lat konsekwentnie realizowany.... a wy dalej ludu ciemny piszcie dyrdymały.....
Przerażasz mnie !!! Z tego co piszesz to ....bezprecedensowy plan kreowania centrum kosztem innych wsi!!1 A gdzie gospodarz gminy? czyli Iwaniuk tylko walczy o Kobylany? Małaszewicze otoczone śmietnikiem? a czy to śmietnik gminy Zalesie ? Piszczaca? to ich wójt tak zlokalizował te "dobrodziejstwa? a cpn nie miał byc dla TIRów ale dla .....pracowników obsługi terminala -przeciez tam pracuje masa ludzi dojeżdżajacych ,budujących swoje mieszkania ,a też dla ludzi nowoosiedlonych.Tam miało powstawac piekne osiedle służb mundurowych.Otwarcie granic i przeniesienie setek ludzi z zachodnich przejść granicznych miało własnie zaowocowac wieloma budowami nowych domów, i co ? pytam i co? nawet niektóre agencje wyniosły sie na teren innych gmin -taka jest prawda!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HOMER napisał:
ha,ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chciałoby się pomieszkać w kobylanach?!!!!!!!!! wara wam warchoły zaściankowe !!!!!!!!!!!!!! w przeciwieństwie do waszych łobaczewskich grajdołów gdzie drogi prowadza jedynie na pola,w kobylanach jest jedyne logiczne centrum gminy !! ot co.... tak położone i koniec dyskusji e-30,kolej,bus i tp, gdzie wam do kobylan..... pytasz o stacje paliw? a kto matoły buduje stację dla tirów gdzie każdy przyjeżdżający samochód jest zatankowany pod korek a wyjeżdżający nie kupi przecież 2-krotnie droższego paliwa............ a domy? dlaczego mają nie powstać? jeżeli w małaszewiczach w ciągu 3 lat powstało ok.40 nowych domów,gdzie jest to wiadomo miejscowość bez jajakichkolwiek perspektyw,ograniczona torami,cmentarzem,śmietnikiem i td... to dlaczego mają nie powstać tam gdzie teren jest więc wymarzony,mobilny,z terenem rekreacyjnym i nieograniczonymi możliwościami? wizja? nie plan od 12 lat konsekwentnie realizowany.... a wy dalej ludu ciemny piszcie dyrdymały.....
Przerażasz mnie !!! Z tego co piszesz to ....bezprecedensowy plan kreowania centrum kosztem innych wsi!!1 A gdzie gospodarz gminy? czyli Iwaniuk tylko walczy o Kobylany? Małaszewicze otoczone śmietnikiem? a czy to śmietnik gminy Zalesie ? Piszczaca? to ich wójt tak zlokalizował te "dobrodziejstwa? a cpn nie miał byc dla TIRów ale dla .....pracowników obsługi terminala -przeciez tam pracuje masa ludzi dojeżdżajacych ,budujących swoje mieszkania ,a też dla ludzi nowoosiedlonych.Tam miało powstawac piekne osiedle służb mundurowych.Otwarcie granic i przeniesienie setek ludzi z zachodnich przejść granicznych miało własnie zaowocowac wieloma budowami nowych domów, i co ? pytam i co? nawet niektóre agencje wyniosły sie na teren innych gmin -taka jest prawda!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspominasz jeszcze program Prezesa GUC, który już nie istnieje przynajmniej 10 lat, ale on był rodem z PRL-u i takie to były pomysły z tamtego okresu.Sęk w tym, że z Zachodu do nas zechciały się przeprowadzić dwie rodziny(słownie :dwie)i pomysł rządowy padł, ale to całe szczęście, bo zatrudniono miejscowych młodych ludzi do UC. Ale co do tego miał wójt, chyba to że jest otwarty na inwestorów z zewnątrz, to prawda . Nie ma chyba drugiej takiej gminy wiejskiej w Polsce, co by była tak przygotowana,na przyjęcie inwestycji zewnętrznych, nie wspominając o mieście, które ma tak samo dobre położenie, a nie ma pomysłu na nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspominasz jeszcze program Prezesa GUC, który już nie istnieje przynajmniej 10 lat, ale on był rodem z PRL-u i takie to były pomysły z tamtego okresu.Sęk w tym, że z Zachodu do nas zechciały się przeprowadzić dwie rodziny(słownie :dwie)i pomysł rządowy padł, ale to całe szczęście, bo zatrudniono miejscowych młodych ludzi do UC. Ale co do tego miał wójt, chyba to że jest otwarty na inwestorów z zewnątrz, to prawda . Nie ma chyba drugiej takiej gminy wiejskiej w Polsce, co by była tak przygotowana,na przyjęcie inwestycji zewnętrznych, nie wspominając o mieście, które ma tak samo dobre położenie, a nie ma pomysłu na nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes napisał:
Wspominasz jeszcze program Prezesa GUC, który już nie istnieje przynajmniej 10 lat, ale on był rodem z PRL-u i takie to były pomysły z tamtego okresu.Sęk w tym, że z Zachodu do nas zechciały się przeprowadzić dwie rodziny(słownie :dwie)i pomysł rządowy padł, ale to całe szczęście, bo zatrudniono miejscowych młodych ludzi do UC. Ale co do tego miał wójt, chyba to że jest otwarty na inwestorów z zewnątrz, to prawda . Nie ma chyba drugiej takiej gminy wiejskiej w Polsce, co by była tak przygotowana,na przyjęcie inwestycji zewnętrznych, nie wspominając o mieście, które ma tak samo dobre położenie, a nie ma pomysłu na nic.
przepraszam -przypomnij mi o tych masowych zewnętrznych inwestycjach-bardzo ciebie proszę mam chyba zaniki pamięci -sorry mam nadzieję,że nie sprawi ci to kłopotu.Z góry dziękuję hmmm,zewnętrzne inwestycje ? przez 20 lat -no jednak pomóż mi -ok? pamietam że tak był zarządzany terminal że ....kilka agencji wyprowadziło się poza teren gminy -a może się mylę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes napisał:
Wspominasz jeszcze program Prezesa GUC, który już nie istnieje przynajmniej 10 lat, ale on był rodem z PRL-u i takie to były pomysły z tamtego okresu.Sęk w tym, że z Zachodu do nas zechciały się przeprowadzić dwie rodziny(słownie :dwie)i pomysł rządowy padł, ale to całe szczęście, bo zatrudniono miejscowych młodych ludzi do UC. Ale co do tego miał wójt, chyba to że jest otwarty na inwestorów z zewnątrz, to prawda . Nie ma chyba drugiej takiej gminy wiejskiej w Polsce, co by była tak przygotowana,na przyjęcie inwestycji zewnętrznych, nie wspominając o mieście, które ma tak samo dobre położenie, a nie ma pomysłu na nic.
przepraszam -przypomnij mi o tych masowych zewnętrznych inwestycjach-bardzo ciebie proszę mam chyba zaniki pamięci -sorry mam nadzieję,że nie sprawi ci to kłopotu.Z góry dziękuję hmmm,zewnętrzne inwestycje ? przez 20 lat -no jednak pomóż mi -ok? pamietam że tak był zarządzany terminal że ....kilka agencji wyprowadziło się poza teren gminy -a może się mylę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przepraszam -przypomnij mi o tych masowych zewnętrznych inwestycjach-bardzo ciebie proszę mam chyba zaniki pamięci -sorry mam nadzieję,że nie sprawi ci to kłopotu.Z góry dziękuję hmmm,zewnętrzne inwestycje ? przez 20 lat -no jednak pomóż mi -ok? pamietam że tak był zarządzany terminal że ....kilka agencji wyprowadziło się poza teren gminy -a może się mylę
napewno powstanie nowa firma vidofilmowanie DYREKTORA GOK w Koroszczynie ,który swietnie sie spisał w Malaszewiczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mylisz się problem ze świetlica to problem tych wszystkich wsi gdzie wywalono kase na remont i stoja zamknięte ale pokazujesz dobitnie kto nami rządzi -wszak sołtys to godpodarz wsi,a z tego co piszesz to jedynie sołtysi umieliby ewentualnie "przetupać" -no cóz świetlice będa zamknięte-a teraz jak zaczna budowac gminę w Kobylanach to zapij wodą-ale mam nadzieję że Małaszewicze nie pozwola ,może i inne wsie dołączą i zobaczymy jak to się wszystko potoczy
i jak tam świetlice? czy tętnią zyciem? coś sie dzieje w tych wszystkich gminnych wsiach? czy sołtysi spia bo tak wygodniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i jak tam świetlice? czy tętnią zyciem? coś sie dzieje w tych wszystkich gminnych wsiach? czy sołtysi spia bo tak wygodniej?
czyli juz przepędzono diabła skoro spokój - czy się myle -ale chyba mam racje -jest spokój.Panie z KAK mogą teraz spokojnie działać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i jak tam świetlice? czy tętnią zyciem? coś sie dzieje w tych wszystkich gminnych wsiach? czy sołtysi spia bo tak wygodniej?
o jeszcze jak -sołtysi śpią-ale takie maja wytyczne -siedzieć cicho więc ...drzemia -wójt spokojny bo go nie nękają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 37 z 37

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...