Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łobaczew Mały -Diabeł zawładnął wsią

Utworzony przez o co chodzi?, 23 marca 2010 r. o 14:26
mamy XXI wiek napisał:
Moim zdaniem Świetlica wiejska to przeżytek kompletny lat minionych. Ja na miejscu Rady gminy sprzedałbym je za symboliczną złotówkę, aby ich nie utrzymywać, nie remontować i w ogóle nie zaprzątać głowy nimi nikomu.A jeszcze jak ktoś by kupił to podatek by musiał płacić .Nie rozumiem też tych aktywnych nowych , którzy nie mają nic lepszego do roboty jak odgrzewanie kultury wsiowej z lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia, nic lepszego nie potrafiły wymyśleć w swojej dziwnej aktywności niż dojrzała Gienia. To ich kompletnie dyskwalifikuje, bowiem nie od tego są sołtysi i radni!
Nie wiem na czym polega owa dziwność tych pań,wg twojego rozumowania -bowiem to te dziwne panie zostały docenione przez Fundacje z Polski,które dały im kase na realizowanie tych własnie dziwnych pomysłów.ale pewnie osoby zasiadajace w takich fundacjach tez ci nie odpowiadają,Nawet GOK w Koroszczynie dołożył im kilka złotych za co przeciez był ostry artykuł krytykujacy dyrektora ze działa bez konsultacji z wójtem .On jest tam dyrektorem ,ale decyzje ma podejmowć jak zwykle wójt -taka oto naszej gminy demokracja i zarządzanie ,Od kazdej czynności jest odpowiedzialana osoba i to na nia są scedowane ewentualne konsekwencje ,ale decyzje podejmuje ...wójt a może odpowiesz przy okazji dlaczego to odeszła poprzedni tak swietna pani dyrektor GOKu ? jesli zas chodzi o kulture -jak to określasz -odgrzewanie kultury wsiowej to Mylisz się i to bardzo Od tego wasnie są sołtysi i radni,aby organizować życie społeczne i kulturalne wsi -czyżbys nie konsultował tego wpisu z .. SOŁTYS I RADNI TO NIE JEST BEZPŁATNA KLAKA dla zadnego wójta i reszty trzymającej władze w jakiejkolwiek gminie -niestety odnosnie sprzedazy szkoda tez że takiego pomyłu nie zgłosiłes odnośnie sprzedarzy owego przeżytku w roku kiedy ogłoszono upadak lat minionych,a bezczynnie przyglądałes się bardzo aktywnemu używaniu tego przezytku jedynie przez jedną nadaktywną kobietę,Szkoda,że dopiero teraz odzyskałes wzrok ale lepiej wcześniej niż później i szkoda też ,że nie poinformowano ciebie,że wręcz nakazywane jest obecnie reaktywowanie dawnych kół gospodyń,jakichś związków młodziezowych,czy innych.Taka pustka jaka zapanowała kilka lat temu prowadzi jedynie do wynaturzenia młodych ludzi ,do demoralizacji z powodu nudy i braku zajecia ŚWIETLICE WIEJSKIE POWNNE BYĆ ZARZĄDZANE PRZEZ ŚWIETLICOWEGO I WSZYSTKIE STANĄC OTWOREM DLA MŁODZIEŻY.a jeszcze w takiej bogatej i tak swietnie zarządzanej gminie jak nasza nie tylko bezustanne remonty -ale też bezustanne korzystanie z tak pięknie wyremontowanych przezytków a swoją droga nie krytykujesz tych remontów? nie krytykujesz wywalania pieniedzy w takie przezytki? jesteś bardzo zagadkową osobowością raz ci przeszkadza czyjas aktywnoś i zupełnie niepotrzebne sa ci te budynki,ale nie krytykujesz zupełnie tego ze się wywala co raz nie małą kase aby te budynki utrzymac ,albo nie krytykujesz aktywności innej pani która wręcz nadaktywnie wykorzystywała ten przeżytek -skąd uciebie takie dwulicowe spojrzenie? jednak chyba ważne jest to kogo sprawa dotyczy -prawda? a nie meritum a szkoda bo to nie uczciwe ,a niestety tak się u nas dzieje -zalezy kogo temat dotyczy a fee tak nieładnie -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby zajmować się młodzieżą trzeba być nauczycielem i po to są szkoły i rodzice, a nie odtwarzać wsiowe związki socjalistycznej młodzieży wiejskiej. nie powierzyłbym swego dziecka osobie przypadkowej jakim jest sołtys czy radny za nic zresztą nie odpowiedzialny. Dokładać komuś pieniądze publiczne, to ja też chce trochę kasy, nie mam za co pojechać do Ameryki, niech mi gmina da na poznanie tamtejszej kultury ,skoro jest bogata ,to chętnie zabiorę swoich kumpli. Nie słyszałem do tej pory o rozdawnictwie kasy, ale twój nowy model demokracji naiwnej zaczyna mi się podobać, Płacę 70zł podatku rocznie, zasiłku biorę 2700zł, dziecko dowożone jest bezpłatnie do pięknej darmowej szkoły ,mam pękną drogę koło chaty o jakiej moja siostra w dużym mieście marzy, odśnieżanie w tej trudnej zimie było wzorowe. Rzeczywiście brakuje mi darmowj wycieczki do Ameryki najlepiej jakby gmina dała jeszcze z 1000 dolarów kieszonkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę w gminie rozdają forsę, to ja też chcę. Moje dzieci i przyjaciół chcą pojechać du Paryża , a czym ja jestem gorszy od sołtysa?????Mogę stworzyć nawet koło różańcowe , byle dali . Przecież podróże kształcą ,starszych też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potencjalny turysta napisał:
Żeby zajmować się młodzieżą trzeba być nauczycielem i po to są szkoły i rodzice, a nie odtwarzać wsiowe związki socjalistycznej młodzieży wiejskiej. nie powierzyłbym swego dziecka osobie przypadkowej jakim jest sołtys czy radny za nic zresztą nie odpowiedzialny. Dokładać komuś pieniądze publiczne, to ja też chce trochę kasy, nie mam za co pojechać do Ameryki, niech mi gmina da na poznanie tamtejszej kultury ,skoro jest bogata ,to chętnie zabiorę swoich kumpli. Nie słyszałem do tej pory o rozdawnictwie kasy, ale twój nowy model demokracji naiwnej zaczyna mi się podobać, Płacę 70zł podatku rocznie, zasiłku biorę 2700zł, dziecko dowożone jest bezpłatnie do pięknej darmowej szkoły ,mam pękną drogę koło chaty o jakiej moja siostra w dużym mieście marzy, odśnieżanie w tej trudnej zimie było wzorowe. Rzeczywiście brakuje mi darmowj wycieczki do Ameryki najlepiej jakby gmina dała jeszcze z 1000 dolarów kieszonkowego.
oj chyba nie koniecznie dobrze wypadasz takim odwracaniem kota ogonem i paplanie naprawde marnoty czy ci się podoba, czy nie -niestety ale co ci się udaje to jedynie notorycznie odwracac kota ogonem -brak meritum i konkretnych odpowiedzi na padajace tu pytania i wątpliwości ale twojego pokroju ludzie tak własnie czynią pla pla pla i jeszcze raz plapla -i co z tego wynika ?WIELKIE NIC!!! uwazasz,ze wszyscy sa w ciebie wsłuchani ; mało tego uważasz,ze jesteś wręcz ponad czasowy z takim wywodem -ale jestes w błędzie -naprawdę a to coś nowego ,że ..."Żeby zajmować się młodzieżą trzeba być nauczycielem" wiem z doświadczenia,ze młodzieżą moga zajmowac się np instruktorzy rozmaitych profesji np malarze, muzycy czy inni prowadząc ciekawe zajęcia, zapełniajac tę pustke i zabijajac nude młodego pokolenia. a na to gmina powinna miec pieniądze a jak to jest że rodzic ma się zajmowac skoro nie jest nauczycielem? a czy pani Gienia jest nauczycielką? bo ona się chyba zajmowała młodzieżą? zapomniałes ? mało że mało widzisz to jeszcze i mało pamiętasz - czy jak? a w związku z odsnieżaniem to zebyś wiedział,że mało który samorząd stac na takie pieniądze jak nasza gmina wydała na odśnieżenie -zreszto sam wiesz o tym najlepiej a szkoły podstawowe sa wszędzie podobnie bezpłatne w całym kraju i w całym kraju podobnie bezpłatnie do takich szkół dowozone sa dzieci o czym więc tak nadzwyczajnym piszesz i czym się zachłystujesz -spokojnie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
du Paryża napisał:
Naprawdę w gminie rozdają forsę, to ja też chcę. Moje dzieci i przyjaciół chcą pojechać du Paryża , a czym ja jestem gorszy od sołtysa?????Mogę stworzyć nawet koło różańcowe , byle dali . Przecież podróże kształcą ,starszych też.
wiesz ze piszesz bzdury jasne ze mozesz stworzyć koło -a ja z różanca się nie będe nasmiwac ale wracając do wyjazdów właśnie sa projekty unijne na takie cele więc zamiast się kłócić i doszukiwać czegos u chcętnych do działania pomóż jeden z drugim napisac i zrealizowac taki projekt który umożliwiłby zwiedzanie swiata i poznawanie rożnych kultur swojemu dziecku skoro sam nie masz takicj szans aby sfinansowac taki wyjazd zabierz dzieci sasiadów i przyjaciół !! NA TO SĄ PIENIĄDZE !! i zgodne grupy społeczne biora takie pieniądze tworzą np teatrzyki, jakies ekologiczne grupy i inne i ....jadą z tym w świat !! mają takie pomysły które mogą realizowac poza miejscem w którym mieszkają i ...realizują i jadą!! te dziewczyny nie chcą od gminy pieniędzy ,a jedynie miejsca !! o co wam chodzi pieniacze?czego sie czepiasz? dlaczego przeszkadzacie i sie smiejecie z kogoś kto chce coś robic pokaz sam co można zrobic lepiej -!! Żałosne czepianie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potencjalny turysta napisał:
Żeby zajmować się młodzieżą trzeba być nauczycielem i po to są szkoły i rodzice, a nie odtwarzać wsiowe związki socjalistycznej młodzieży wiejskiej. nie powierzyłbym swego dziecka osobie przypadkowej jakim jest sołtys czy radny za nic zresztą nie odpowiedzialny. Dokładać komuś pieniądze publiczne, to ja też chce trochę kasy, nie mam za co pojechać do Ameryki, niech mi gmina da na poznanie tamtejszej kultury ,skoro jest bogata ,to chętnie zabiorę swoich kumpli. Nie słyszałem do tej pory o rozdawnictwie kasy, ale twój nowy model demokracji naiwnej zaczyna mi się podobać, Płacę 70zł podatku rocznie, zasiłku biorę 2700zł, dziecko dowożone jest bezpłatnie do pięknej darmowej szkoły ,mam pękną drogę koło chaty o jakiej moja siostra w dużym mieście marzy, odśnieżanie w tej trudnej zimie było wzorowe. Rzeczywiście brakuje mi darmowj wycieczki do Ameryki najlepiej jakby gmina dała jeszcze z 1000 dolarów kieszonkowego.
Zanim coś napiszesz to najpierw to przeczytaj czy ma sens.!!!! Ta dyskusja jeśli można tak to coś nazwać wymknęła ci się z pod kontroli Piszesz że swego dziecka nie powierzyłbyś osobie przypadkowej takiej jak sołtys czy radny . A CZY TO JEST OSOBA PRZYPADKOWA?? PRZECIEŻ SAM JĄ DO CHOLERY WYBIERAŁEŚ!!!no chyba że w twojej wsi mieszkańcy nie mają wpływu na takie wybory to współczuję.] Bardzo ciekawa wieś> I jeszcze coś ci powiem spędznie czasu młodzieży w swietlicy nie ma nic wspólnego z WSIOWYM ZWIĄZKIEM SOCJALISTYCZNYM-jak piszesz. To twoje czasy i chyba w nich tkwisz do dziś /. a dlaczego nie protestowałeś wcześniej gdy w świetlicy tańczyły małe OBERTASKI z przypadkową OSOBĄ Czy dla niej można powierzyć dzieci ???przecież jest przypadkowa!!!!czy to też jest wsiowy związek socjalistyczny ???czemu dopiero teraz się obudziłeś???i szczekasz. Ale tobie nie chodzi o spokój we wsi a wręcz odwrotnie JESTEŚ prawą lub lewą ręka tego DIABŁA CO U WAS ZAMIESZKAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wąchaj klej turysto napisał:
Zanim coś napiszesz to najpierw to przeczytaj czy ma sens.!!!! Ta dyskusja jeśli można tak to coś nazwać wymknęła ci się z pod kontroli Piszesz że swego dziecka nie powierzyłbyś osobie przypadkowej takiej jak sołtys czy radny . A CZY TO JEST OSOBA PRZYPADKOWA?? PRZECIEŻ SAM JĄ DO CHOLERY WYBIERAŁEŚ!!!no chyba że w twojej wsi mieszkańcy nie mają wpływu na takie wybory to współczuję.] Bardzo ciekawa wieś> I jeszcze coś ci powiem spędznie czasu młodzieży w swietlicy nie ma nic wspólnego z WSIOWYM ZWIĄZKIEM SOCJALISTYCZNYM-jak piszesz. To twoje czasy i chyba w nich tkwisz do dziś /. a dlaczego nie protestowałeś wcześniej gdy w świetlicy tańczyły małe OBERTASKI z przypadkową OSOBĄ Czy dla niej można powierzyć dzieci ???przecież jest przypadkowa!!!!czy to też jest wsiowy związek socjalistyczny ???czemu dopiero teraz się obudziłeś???i szczekasz. Ale tobie nie chodzi o spokój we wsi a wręcz odwrotnie JESTEŚ prawą lub lewą ręka tego DIABŁA CO U WAS ZAMIESZKAŁ
a masz rację ,że moze tak być ,że mieszkańcy maja mały wpływ na wybory w niekyórych wsiach ,ze dyktatura bierze górę ,tzn: wybory sa , sa demokratyczne ,wszyscy głosuja,ale wcześniej mają bardzo jasne wskazówki kogo pan wójt i zazwyczaj panie radne (bo na takich wyborczych zebraniach komitety wyborcze stanowi wójt i 3 bardzo aktywne radne ) a jeszcze jedno dodam,że moze nie wiedzą niektórzy ,a szczególnie ci co są tak zatroskani,aby ich dziecko wolny czas spędzało jedynie w towarzystwie nauczyciela że diabeł piszczy wówczas kiedy mu się nadepnie na ogonek jest chyba cos na rzeczy -prawda? bo wrzeszczy i on i jego drużyna dziewczyny!!! ostroznie bo bardzo boli -oczywiscie żartuje róbcie co uważacie za stosowne- nie robicie nic złego pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wąchaj klej turysto napisał:
Zanim coś napiszesz to najpierw to przeczytaj czy ma sens.!!!! Ta dyskusja jeśli można tak to coś nazwać wymknęła ci się z pod kontroli Piszesz że swego dziecka nie powierzyłbyś osobie przypadkowej takiej jak sołtys czy radny . A CZY TO JEST OSOBA PRZYPADKOWA?? PRZECIEŻ SAM JĄ DO CHOLERY WYBIERAŁEŚ!!!no chyba że w twojej wsi mieszkańcy nie mają wpływu na takie wybory to współczuję.] Bardzo ciekawa wieś> I jeszcze coś ci powiem spędznie czasu młodzieży w swietlicy nie ma nic wspólnego z WSIOWYM ZWIĄZKIEM SOCJALISTYCZNYM-jak piszesz. To twoje czasy i chyba w nich tkwisz do dziś /. a dlaczego nie protestowałeś wcześniej gdy w świetlicy tańczyły małe OBERTASKI z przypadkową OSOBĄ Czy dla niej można powierzyć dzieci ???przecież jest przypadkowa!!!!czy to też jest wsiowy związek socjalistyczny ???czemu dopiero teraz się obudziłeś???i szczekasz. Ale tobie nie chodzi o spokój we wsi a wręcz odwrotnie JESTEŚ prawą lub lewą ręka tego DIABŁA CO U WAS ZAMIESZKAŁ
u i to ile lat temu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wąchaj klej turysto napisał:
Zanim coś napiszesz to najpierw to przeczytaj czy ma sens.!!!! Ta dyskusja jeśli można tak to coś nazwać wymknęła ci się z pod kontroli Piszesz że swego dziecka nie powierzyłbyś osobie przypadkowej takiej jak sołtys czy radny . A CZY TO JEST OSOBA PRZYPADKOWA?? PRZECIEŻ SAM JĄ DO CHOLERY WYBIERAŁEŚ!!!no chyba że w twojej wsi mieszkańcy nie mają wpływu na takie wybory to współczuję.] Bardzo ciekawa wieś> I jeszcze coś ci powiem spędznie czasu młodzieży w swietlicy nie ma nic wspólnego z WSIOWYM ZWIĄZKIEM SOCJALISTYCZNYM-jak piszesz. To twoje czasy i chyba w nich tkwisz do dziś /. a dlaczego nie protestowałeś wcześniej gdy w świetlicy tańczyły małe OBERTASKI z przypadkową OSOBĄ Czy dla niej można powierzyć dzieci ???przecież jest przypadkowa!!!!czy to też jest wsiowy związek socjalistyczny ???czemu dopiero teraz się obudziłeś???i szczekasz. Ale tobie nie chodzi o spokój we wsi a wręcz odwrotnie JESTEŚ prawą lub lewą ręka tego DIABŁA CO U WAS ZAMIESZKAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='wąchaj klej turysto' date='28.03.2010, 13:25:12' post='257329'] Zanim coś napiszesz to najpierw to przeczytaj czy ma sens.!!!! Ta dyskusja jeśli można tak to coś nazwać wymknęła ci się z pod kontroli Piszesz że swego dziecka nie powierzyłbyś osobie przypadkowej takiej jak sołtys czy radny . A CZY TO JEST OSOBA PRZYPADKOWA?? PRZECIEŻ SAM JĄ DO CHOLERY WYBIERAŁEŚ!!!no chyba że w twojej wsi mieszkańcy nie mają wpływu na takie wybory to współczuję.] Bardzo ciekawa wieś> U mnie pięciu wybiera szóstego, bo na chrena ten nam sołtys? Wybrany sołtys czy jakiś tam radny gminy, powiatowy czy wojewódzki to osoby kompletnie przypadkowe i aby zostać sołtysem itd można nie mieć skończonej szkoły powszechnej, można ie wmity ani pisaty ani czytaty . A co dopiero wyższe wykształcenie niezbędne nawet w szkole dla świetlicowego. Nie dałbym swego dziecka , bo w szkole zajęć jest dosyć, a żadnemu działaczowi wierzyć nie będę, bo normalny człowik zajmuje się swoją rodziną . przyjaciółmi i zarabianiem pieniędzy. Że wykazuje nadaktywność musi mieć w tym jakiś interes, albo nawiedzony. I ja miałbym takiemu oddać dziecko? Przenigdy, bo może mu do jakiegoś aktywnego sexu potrzebne, albo do zakładania sekty diabolo. Teraz nawet księdzu nie można wierzyć do końca./qote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat: [quote name='XXXL' date='28.03.2010, 14:56:29' post='257362'] Teraz nawet księdzu nie można wierzyć do końca./q Bo Ty jesteś chyba niedowiarkiem. Ja "swojemu" wierzę bezgranicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to w ogóle nie rozumiem po co ta rada i sołtysi, po co im kasę płacić ?Żeby się kłócili jak w Łobaczewie o jakąś tam nikomu nie potrzebną świetlicę. Wybieram jedynie wójta , on i bez nich tak samo dobrze będzie dbał o gminę, i tak mamy co chcemy i jeszcze więcej . Po co oni potrzebni, aby siać zamęt? A jak ktoś chce dbać o dzieci , niech zdobędzie odpowiednie kwalifikacje i założy sobie przedszkole, albo aktywnie sobie narodzi drużynkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupia demokracja napisał:
Ja to w ogóle nie rozumiem po co ta rada i sołtysi, po co im kasę płacić ?Żeby się kłócili jak w Łobaczewie o jakąś tam nikomu nie potrzebną świetlicę. Wybieram jedynie wójta , on i bez nich tak samo dobrze będzie dbał o gminę, i tak mamy co chcemy i jeszcze więcej . Po co oni potrzebni, aby siać zamęt? A jak ktoś chce dbać o dzieci , niech zdobędzie odpowiednie kwalifikacje i założy sobie przedszkole, albo aktywnie sobie narodzi drużynkę.
jak ciebie czytam to zastanawiam sie po co tez ci wójt? takim egoistom to tylko aby koryto było. a skoro swietlica jest nie potrzebna tobie i paru tobie podobnym to po co robicie problem???????????????? dajcie korzystać z niej tym którzy jej potrzebują a jakoś nadal nie odniosłes się do stawianych zarzutów tej bardzo aktywnej przez wiele lat-czy to może ...twoja ciocia? moze kuma, a moze po prostu chlebodawczyni? czemu nie wypowiesz sie ?pisz na temat wszak wchodzisz na to forum to pisz na temat jaki jest na tym forum-ok? czy jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to skupmy się na tym, jak diabeł opętał niektórych w Łobaczewie Małym i próbują wmówić,że ich problem, to problem innych . Otóż gówno prawda, kultura dziś musi na siebie zarabiać, pójdż do kina czy teatru bez słonego biletu! Ale tam są profesjonaliści i mają coś do zaproponowania w tej sferze, natomiast jeżeli kultury ma nauczać dzieci jakaś sołtysowa czy inna kuchta domowa, to dziękuję ale postoję , bo to z założenia jest chore i w tej głupocie , aby w to brnąć dalej , rozumiem myśl szatańską, a to już żeby za pieniądze gminy stanowczo protestuję jako podatnik , który nie życzy sobie marnowania pieniędzy na jakokolwiek nadaktywność wsiową. Niech to robi szkoła , dom kultury czy inne instytucje do tego powołane a nie amotorki choćby były najlepszymi sołtysami czy radnymi. Może niech się same najpierw pouczą kultury godniejszego reprezentowania gminy w której mieszkają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koryciarz napisał:
No to skupmy się na tym, jak diabeł opętał niektórych w Łobaczewie Małym i próbują wmówić,że ich problem, to problem innych . Otóż gówno prawda, kultura dziś musi na siebie zarabiać, pójdż do kina czy teatru bez słonego biletu! Ale tam są profesjonaliści i mają coś do zaproponowania w tej sferze, natomiast jeżeli kultury ma nauczać dzieci jakaś sołtysowa czy inna kuchta domowa, to dziękuję ale postoję , bo to z założenia jest chore i w tej głupocie , aby w to brnąć dalej , rozumiem myśl szatańską, a to już żeby za pieniądze gminy stanowczo protestuję jako podatnik , który nie życzy sobie marnowania pieniędzy na jakokolwiek nadaktywność wsiową. Niech to robi szkoła , dom kultury czy inne instytucje do tego powołane a nie amotorki choćby były najlepszymi sołtysami czy radnymi. Może niech się same najpierw pouczą kultury godniejszego reprezentowania gminy w której mieszkają .
miałbys świętą rację -ale martwi mnie jedna rzecz-od jak dawna zauważasz,że nie godzisz się aby kultury w Łobaczewie M nauczała jakas ...kuchta domowa? chociaz nie wiem skąd wziąłeś ten temat wszak nikt nie zabiega o nauczanie kultury ,bowiem kultury siepo pierwsze nie naucza ,a raczej krzewi jesli juz ,ale naprawde nie chodzi tu o nauczanie ,czy jedynie krzewienie kultury. Zdecydowanie się nie zgadzam,ze kultywowanie tradycji to wsiowa kultura, czy wręcz szatanska mysl ale i to nie jest sednem tego forum !!!!!!!!!!!! czy ty nie umiesz czytac? a po drugie powiedz dlaczego nie widziałes wczesniej owego "nauczania " kultury wówczas kiedy to robia jedynie jedna osoba? czy ona miała wymagane przez ciebie kompetencje ,wykształcenie itp? i robiła to na dodatek pobierając kase !! wiesz jak jest ta kasa rozliczona? a to jest meritum tego forum a wiesz tam ktoś słusznie napisał wrzaski,krzyki i bunt -czyli problem pojawił się wówczas jak ktos nadepnął diabłu na ogon nalezało pozwolic jej doczegać pełnego odejscia -wówczas nie byłoby problemu a tak cóż ŻAL oddać innym po prostu ŻAL i to przykra,smutna prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koryciarz napisał:
No to skupmy się na tym, jak diabeł opętał niektórych w Łobaczewie Małym i próbują wmówić,że ich problem, to problem innych . Otóż gówno prawda, kultura dziś musi na siebie zarabiać, pójdż do kina czy teatru bez słonego biletu! Ale tam są profesjonaliści i mają coś do zaproponowania w tej sferze, natomiast jeżeli kultury ma nauczać dzieci jakaś sołtysowa czy inna kuchta domowa, to dziękuję ale postoję , bo to z założenia jest chore i w tej głupocie , aby w to brnąć dalej , rozumiem myśl szatańską, a to już żeby za pieniądze gminy stanowczo protestuję jako podatnik , który nie życzy sobie marnowania pieniędzy na jakokolwiek nadaktywność wsiową. Niech to robi szkoła , dom kultury czy inne instytucje do tego powołane a nie amotorki choćby były najlepszymi sołtysami czy radnymi. Może niech się same najpierw pouczą kultury godniejszego reprezentowania gminy w której mieszkają .
a mi wstyd za ciebie a one niech działają dalej,niech się rozwijają,niech się dokształcają-to chluba dla wsi i dla gminy tez a ty pilnuj swoich dzieci i ....nauczaj egoistycznej kultury -byle koryto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goście , albo macie przedszkolaków w domu, albo nie macie dzieci, albo z nimi nie rozmawiacie. Zapytajcie jakichś dzieci powyżej gimnazjum (do tego okresu dziećmi zajmuje się szkoła), co myślą o waszym krzewieniu przez przypadkowe osoby? Przekonacie się ,że wasze krzewienie mają w głębokim poważaniu. To co było dobre jeszcze 30 lat temu w socjalistycznym pustkowiu, dziś jest kompletnym nieporozumieniem i uwstecznianiem się, chyba ,że chcecie skuchcieć ? A co do przejmowania , nie rozumiem tego wątku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psycholog napisał:
Goście , albo macie przedszkolaków w domu, albo nie macie dzieci, albo z nimi nie rozmawiacie. Zapytajcie jakichś dzieci powyżej gimnazjum (do tego okresu dziećmi zajmuje się szkoła), co myślą o waszym krzewieniu przez przypadkowe osoby? Przekonacie się ,że wasze krzewienie mają w głębokim poważaniu. To co było dobre jeszcze 30 lat temu w socjalistycznym pustkowiu, dziś jest kompletnym nieporozumieniem i uwstecznianiem się, chyba ,że chcecie skuchcieć ? A co do przejmowania , nie rozumiem tego wątku.
PSYKOLOK ZKONTAKTÓJ SIE Z PSYKIATRO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak tam diabeł zamieszkał i to nastojaszczyj, w tym Łobaczewie niektórym już i psychiatra nie pomoże, tylko po co w swe diabelskie harce mieszają Gienię czy innych porządnych ludzi, nikt nie pasuje do takiej niereformowalnej sekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jednak tam diabeł zamieszkał i to nastojaszczyj, w tym Łobaczewie niektórym już i psychiatra nie pomoże, tylko po co w swe diabelskie harce mieszają Gienię czy innych porządnych ludzi, nikt nie pasuje do takiej niereformowalnej sekty.
że kogo mieszają? ale dałes czadu !! sekta to była do niedawna -dobrze o tym wiesz ale koniec bliski i tez o tym wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 37

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...