Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łomazy: Zadyma pod wiejską dyskoteką. "Bejsbolami" i sztachetami w policjantów

Utworzony przez UPRawniony do głosowania, 25 maja 2009 r. o 20:11
PO całym tygodniu ciężkiego POzorowania nauki POdrastający elektorat PO-ZSL sobie POtężnie POszalał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pavel1988.mybrute.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czego się dziwić po wiejskich imprezach, na które wpuszczani są dresiarze ?? przecież wiadomo, że nikt normalny na takie "zabawy" przy manieczkach i disco-polo nie pojedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://dresik10.mybrute.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to naturalna sprawa , że każdy normalny człowiek na chamskie wstrząsy nie pojedzie . A co do dresów to za łeb i do klopa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Osiłki wyrywały..." polszczyzna rodem z tej dyskoteki:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brednie! Kompletnie zły obraz sytuacji w rzeczywistości to ochroniarze okładali gości a ich posiłki to około 100 osiłków którzy byli wszystkich napotkanych na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Ci dresiarze to nie uczestnicy dyskoteki tylko koledzy ochrony,właściciela i policji, którzy przybyli im na pomoc bo w końcu tłum powiedział NIE dla pseudo ochrony, która jak sama nazwa wskazuje ma chronić a nie kopać i lać ludzi!!Ciekawe czy jak ktoś pójdzie do Wisznickiej policji, czy Ci powiedzą ile osób na każdej dyskotece dzwoni do nich bo ochrona ich pobiła??!!Odpowiedzą że zero bo ochrona to policjanci!!To ochrona zrobiła zadymę katując chłopaka!!To ona i właściciel sprowokował ludzi!!A policja stała i dopingowała ochroniarzy i ich kolegów żeby każdego lać!!Czemu policja nie aresztowała żadnego ochroniarza i dresiarza uzbrojonego w kije, rurki, pałki???Cała dyskoteka ubzdurała sobie 50-60 dresiarzy którzy najechali na odsiecz???I niby Ci co dymili sami sobie wybijali szyby w samochodach??Sami się kopali na oczach policji i prosili jeszcze policje o pomoc?Sami przed sobą chowali się po posesjach i skakali przez płoty?? Jeszcze jak Pan radny Łomaz Marcin P. napisał na swoim blogu,żeby przenieśc dyskotekę w mniej odludne miejsce??!!!To w końcu Ci ochroniarze kogoś zabiją!!!Ale z drugiej strony wszystko da się ukryć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może by tak zbadać ochroniarzy na obecność narkotyków. wiecznie naćpani jak mogli lokal chronić skoro wymagają leczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Policja miała interweniować przeciwko ochronie i dresom jak szefem tej ochrony jest kolega policjantów. Przecież to by było nieetyczne wsadzić pracowników ich kolegi Ludzie obudźcie się to jest Polska i na koleżeństwo nie ma rady. I mam pytanie dlaczego dla człowieka który nagrywał całe zajście gdzie Policja nie interweniowała tylko siedziała w radiowozach został przez nich skonfiskowany aparat fotograficzny i ślad po nim zaginął? Odpowiedź: Bo było tam nagrane całe zajście i ogólne przyzwolenie dla ochrony i ich kolegów w dresach na bicie wszystkich ludzi pod dyskoteką. A bito wszystkich którzy się tam znajdowali bez różnicy czy byli agresywni czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko i wyłacznie wina ochrony za to co się wydarzyło, gdy chciałem pomóc nieprzytomnemu chłopakowi który leżał na ziemi podbiegł do mnie ochroniarz i mnie kopnął, od kiedy to ochrona może tak bić niewinnych ludzi?? od kiedy mają prawo uderzyć kogoś poza lokalem?? a jeszcze byli tacy mocni bo zadzwonili po kolegów dresiarzy z kijami i rurkami, to ich powinni zamknąć!! policja nie interweniowała... bo po co skoro ochrona i właściciel lokalu to ich koledzy... razem pewnie teraz wodkę piją i się smieją jak to potrafią bić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie żałuję tych gówniarzy. Jeden z nich rzucił kamieniem w mój samochód i uciekł do parku. Mówicie że ochrona nie ma prawa nikogo uderzyć. Zgadzam się z wami. Jednak to prawo dotyczy każdego człowieka. Nikt nikogo nie ma prawa bić. A jeżeli ktoś już podnosi rękę na drugą osobę, to niech się liczy z tym że sam może oberwać. W grupie wszyscy cwaniakują a jak jeden dostanie to nagle płacz i do sądu leci. Ale to nie ważne że pół godziny wcześniej uszkodził komuś samochód i wybił szybę w lokalu chociaż go żaden ochroniarz nie zaczepił. Nie staję po stronie ochrony, ale wkurzają mnie dyskotekowi zadymiarze. Nie raz jak tańczę w jakimkolwiek lokalu jakiś pijany łepek mnie potrąci i jeszcze z łapami skacze do bójki. Patrzcie na to obiektywnie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojoj działo sie działo, ale co tam właściciel użyje swoich znajomości i badą dyskoteki,wspułczuje tylko ludziom. Co za młyn ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakie znajomości Ci chodzi??? O RADNEGO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten radny to tylko przed kamery i do gazet się pcha. A w rzeczywistości to nic nie robi. Typowe parcie na szkło. Szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
O jakie znajomości Ci chodzi??? O RADNEGO!!!
Toż to Bajkowski jest wicestarosta bialski. Wszystko będzie zatuszowane. A co do pobicia dziewczyny. Wyssane z palca. Fakt warty odnotowania, że piwo sprzedawała osoba niepełnoletnia. Bajkowski powinien zapłacić i to sporo. To jego niedopatrzenie spowodowało to co się wydarzyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak o takie właśnie znajomości słyszałam że są w spólce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatuszować napisał:
Toż to Bajkowski jest wicestarosta bialski. Wszystko będzie zatuszowane. A co do pobicia dziewczyny. Wyssane z palca. Fakt warty odnotowania, że piwo sprzedawała osoba niepełnoletnia. Bajkowski powinien zapłacić i to sporo. To jego niedopatrzenie spowodowało to co się wydarzyło.
To że ktoś ma tak samo na nazwisko nie znaczy ze jest rodziną starosty hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~radek~ napisał:
Ten radny to tylko przed kamery i do gazet się pcha. A w rzeczywistości to nic nie robi. Typowe parcie na szkło. Szkoda gadać
Panie Radku U. dziwny wypowiedz czy chodzi Panu o to że za mało w sprawie klubu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klubowicz napisał:
tak o takie właśnie znajomości słyszałam że są w spólce.
Zachęcam do zapoznania się z moją wypowiedzią "Sam osobiście miałbym obawy przed wzięciem udziału w takiej dyskotece, gdzie według opowieści uczestników ochrona interweniowała zbyt drastycznie, gdyż jak sama nazwa mówi ochrona jest do ochrony" Zaznaczam opowieści sam nie biorę udziału w dyskotekach. Ale jak kolega Radek tak jak ktoś zasugerował ma roszczenia w sprawie klubu mógł kandydować jak chciał ,bo to nic nie robię to o to chyba chodzi. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...