Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Los radnych w rękach sądu

Utworzony przez JJJOK, 9 kwietnia 2008 r. o 02:40
Nie za bardzo rozumiem do czego Pan zmierza i jaki cel chce Pan osiagnac. Co Pan chce wiedziec o Borodijuku i Czapskim? A co ja jestem ich rzecznik prasowy? Niech sie Pan z nimi umowi na spotkanie to odpowiedza Panu na wszystkie dreczace Pana pytania. A co do "dostawania pracy"...chce Pan sie tutaj podzielic jakimis ciekawymi informacjami? Ja na temat Romanowskiego nie bede sie wypowiadal i to w jaki sposob dostal on ta prace jakos mnie nie interesuje. Widze ze to natomiast Pana boli. Jednak ciesze sie z tego ze w miejsce Romanowskiego do Rady Miasta wejdzie moj kolega i wierze ze on bedzie jednoglosnie glosowal razem z innymi radnymi PO. do tej pory bywalo to roznie.. Poza tym widze, ze ma Pan naprawde jakis problem bo czepia sie Pan nawet mojego wieku. Wydaje mi sie ze dalsza dyskusja z Panska osoba jest zbeda, poniewaz powtarza Pan w kolko te same durnoty. Niech Pan nie kupuje juz bialskich gazet i wyjedzie z rodzina gdzies za miasto. Powinno pomoc. Pozdrawiam
Ostatnio edytowany 14 kwietnia 2008 r. o 13:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel Chmielewski napisał:
Nie za bardzo rozumiem do czego Pan zmierza i jaki cel chce Pan osiagnac. Co Pan chce wiedziec o Borodijuku i Czapskim? A co ja jestem ich rzecznik prasowy? Niech sie Pan z nimi umowi na spotkanie to odpowiedza Panu na wszystkie dreczace Pana pytania. A co do "dostawania pracy"...chce Pan sie tutaj podzielic jakimis ciekawymi informacjami? Ja na temat Romanowskiego nie bede sie wypowiadal i to w jaki sposob dostal on ta prace jakos mnie nie interesuje. Widze ze to natomiast Pana boli. Jednak ciesze sie z tego ze w miejsce Romanowskiego do Rady Miasta wejdzie moj kolega i mam nadzieje ze nie bedzie podatny na wplywy jak jego poprzednik. Poza tym widze, ze ma Pan naprawde jakis problem bo czepia sie Pan nawet mojego wieku. Wydaje mi sie ze dalsza dyskusja z Panska osoba jest zbeda, poniewaz powtarza Pan w kolko te same durnoty. Niech Pan nie kupuje juz bialskich gazet i wyjedzie z rodzina gdzies za miasto. Powinno pomoc. Pozdrawiam
Karbowy Chmielewski P., z tego co czytam na tym forum w twoim wydaniu, to jedyną wiedzą , którą dysponujesz to wiedza o zaletach rektora PWSZ, przyznasz że to niewiele. Przypomnij mi jak nazywa się tego typu twórczość. Jak masz problemy z mniej wygodnymi pytaniami to zaraz pojawiają się argumenty " ad personam". Taki pozornie grzeczny człowiek często określany jest jako "grzeczny cham". Akurat takie działanie jest charakterystyczne dla ludzi twojego kręgu, niby ą, niby ę a w rzeczywistości wyłazi ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel Chmielewski napisał:
Czy wie Pan czym zajmuja się radni? Proszę troche poczytać to Pan zrozumie o ich odpowiedzialności.
Zajmuja sie tylko i wylacznie walka z Prezydentem Czapskim.Ich odpowiedzialnosc polega tylko na tym,ze ewentualnie w nastepnych wyborach nikt ich nie wybierze.Zaden z nich nie odpowiada ani prawnie,ani tez finansowo(a szkoda),za konsekwencje swoich bzdurnych niekiedy decyzji.Panowie Broniewicz,Grodecki,Litwiniuk(kolejnosc alfabetyczna)i paru ich kolegow,powinni wlasnie z wlasnej kieszeni(badz ostatecznie znalezc sponsorow)sfinansowac teraz polaczenie ul.Janowskiej z ulica prowadzaca od Terebelskiej donikad(wzdluz marketu Carrefour).Tam nie da sie dojechac,ani dojsc normalnie z zadnej strony,a mieszka tam juz ok 1000 osob i stale przybywa.Juz nie mowie co tam sie dzieje po jakichkolwiek opadach.Woda do samochodow sie wlewa(stoi ogromna kaluza na jedynym wjezdzie do blokowiska),a ludzie brna po kolana w wodzie.Ich to oczywiscie nie dotyczy,bo mieszkaja zupelnie gdzie indziej,a w dodatku do tych blokow ponoc ma sie wprowadzic syn Czapskiego,wiec jak by mogli mu ulatwic zycie.TO DOPIERO BYLBY SKANDAL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam są takie straszne warunki mieszkaniowe to po co, ludzie kupują tam mieszkania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do woźny - co do mojej wiedzy to chyba jest Pan jedna z ostatnich osób, która może coś na ten temat wiedzieć. Widzę jakąś dziwną desperację w Pańskich postach bo ciągle chce Pan uderzyć w osobę Bergiera. Ja wyraziłem tylko swoją opinię na temat tego co Rektor Bergier zrobił w Białej Podlaskiej. Więc po co te ataki? Na studiach Panu nie poszło, że ciągle Pan atakuje Bergiera? No przykro mi naprawdę. A jakie to niewygodne pytania Pan zadawał? Dotyczące listu byłego studenta co się ukazał w "SP"? Ja już Panu odpowiedziałem, że nie jestem zawodowo związany z PWSZ więc nie posiadam informacji na ten temat.To nie jest moja sprawa. Jeżeli to tak Pana dręczy to odsyłam na uczelnię, która się wypowie na ten temat. Pozornie grzeczny? Widocznie Pan nie dostrzega jaki jestem dla Pana miły. Pewnie smutne miał Pan dzieciństwo. do jeszcze jeden normalny - Boże a skąd Pan wie, że syn Prezydenta Czapskiego będzie mieszkał na tamtym osiedlu? Widocznie musi Pan być blisko związany z rodziną Pana Prezydenta. A skoro tak to się nie dziwie Pańskim zarzutom. Wkońcu syn Pana Czapskiego nie będzie miał drogi do sklepu. Ponadto Pan nie rozumie, że ktoś może mieć inne zdanie na pewne tematy niż pan Prezydent skoro zarzuca Pan radnym, że z nim się spierają.
Ostatnio edytowany 14 kwietnia 2008 r. o 17:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel Chmielewski napisał:
do jeszcze jeden normalny - Boże a skąd Pan wie, że syn Prezydenta Czapskiego będzie mieszkał na tamtym osiedlu? Widocznie musi Pan być blisko związany z rodziną Pana Prezydenta. A skoro tak to się nie dziwie Pańskim zarzutom. Wkońcu syn Pana Czapskiego nie będzie miał drogi do sklepu. Ponadto Pan nie rozumie, że ktoś może mieć inne zdanie na pewne tematy niż pan Prezydent skoro zarzuca Pan radnym, że z nim się spierają.
Nie jestem zwiazany z Czapskimi w zaden sposob(nie znam nikogo z nich),nienawidze tylko bezzasadnych pomowien.Ja akurat mam taka,a nie inna prace i wiem co sie dzieje w miescie.Jak widac w przeciwienstwie do Pana.Tu nie chodzi o dojazd do sklepu,tylko jaka taka cywilizacje i nie syna Prezydenta,a okolo 1000 mieszkancow,ktorzy zostali pozbawieni takiej mozliwosci przez kilku oszolomow,toczacych prywatne boje,majacych wyborcow gleboko w d... .Zreszta moze i nie wyborcow,bo ci panowie oczywiscie startowali gdzie indziej.Tu by nie dostali nawet glosu,a jedynie mogliby dostac w twarz.Spierac to sie mozna,a tu walka jest tylko i wylacznie o Jego osobe i to od wielu lat,co powoduje ze wspomniani radni sie osmieszaja i tylko bulwersuja mieszkancow i wyborcow zarazem. Jak tam są takie straszne warunki mieszkaniowe to po co, ludzie kupują tam mieszkania? Ta wypowiedz to jakas kpina!Byla mowa o komunikacji ze swiatem,a nie o warunkach mieszkaniowych.Wedlug teorii Pana Jaroslawa(czyzby Kaczynski?) nie kupowac nowych mieszkan,czyli nie budowac,czyli zwolnic wielu budowlancow,dzieki czemu wielu innych specjalistow powiazanych z branza ma zostac bezrobotnymi?Proponuje Pan powrot do PRL-u i 20 letnie oczekiwanie na mieszkanie spoldzielcze w jakiejs kliteczce,czy moze mieszkanie na stancjach.A moze przenosiny do slumsow?Bardzo nowatorskie podejscie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaję - myślałem, że post "Jarka" trafił tutaj przez przypadek i nawet nie załapałem o co mu chodzi. Dlaczego ludzie kupują tam mieszkania? Bo tworzy się tam nowe spore osiedle i to jest powód. Ja się wcale im nie dziwię. Powiada Pan, że ma taką wiedzę, że wie Pan co się dzieje w mieście. Czyżby pracownik Urzędu Miasta? Wcale bym się nie zdziwił. Jeżeli tak to Pańska wypowiedź w stosunku do radnych, że mogliby dostac w twarz jest chyba nietrafiona. Czy radni bulwersują mieszkańców? Proszę zauważyć, że zostali wybrani przez mieszkańców Białej Podlaskiej i mają społeczny mandat na reprezentowanie ich spraw. A co do tej drogi. Skoro jest Pan tak dobrze poinformowany...czy mieszkańcy tamtego osiedla żyjący w tak skandalicznych warunkach zrobili jakąś społeczną akcję np. zbieranie podpisów? Proszę o odpowiedź bo sam Pan zaznaczył, że ja nie posiadam informacji na temat tego co się dzieje w Białej.
Ostatnio edytowany 14 kwietnia 2008 r. o 17:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byly i podpisy i informacje we wszystkich lokalnych gazetach tuz przed glosowaniem nad budzetem.Rozwazano takze blokade ulicy Janowskiej.Wszystko to na nic sie zdalo...Radni wybrani przez mieszkancow-i owszem,ale z zupelnie innych dzielnic.Najgorsze jest to,ze ci radni nie pomagaja nawet wlasnym wyborcom.Jednak maja na ogol dosc znane nazwiska w Bialej i stad wybor padl na nich.Nikt nie chce przeciez glosowac na osoby nieznane.Nie pracuje w UM,chociaz calkiem niedaleko,ale az tak wysoko nie mialem okazji,ani checi sie wspinac.Natomiast znam bardzo wielu mieszkancow Bialej i moje najblizsze otoczenie rowniez...Tak wiec mamy o czym rozmawiac niestety:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc proszę mi powiedzieć co z radnymi z tamtego okręgu? Czy wszyscy radni reprezentujący ten okręg byli przeciwni? Ja osobiście nie mam zdania na ten temat bo tam nie mieszkam i nie znam argumentów obydwu stron. Zreszta tak to juz chyba jest, że jeżeli coś nas bezpośrednio nie dotyczy to przechodzimy obok tego obojętnie. I jeszcze jedna watpliwość...czy Pański zarzut o tą drogę to jedyny argument dla którego tak zaciekle Pan atakuje wcześniej wspomnianych radnych Broniewicza czy Litwinuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tu sie wprowadzilem juz po wyborach,ale z tego co sie orientuje to wybrany tu zostal prezes "Domatora" Rutkowski,a on akurat glosowal tak jak nalezalo.Te zarzuty oczywiscie nie sa jedyne,ale inne sprawy mnie dotycza znacznie mniej i nieraz tu byly juz opisywane.Nie zamierzam wiec zaglebiac sie w jakies szczegoliki.Pan Broniewicz deklarowal nawet spotkanie z mieszkancami...On chyba nawet nie ma pojecia co to jest spotkac sie z rozsierdzonym kilkuset osobowym tlumem.On nawet nie bylby w stanie zapanowac nad swoimi myslami,a co dopiero zalagodzeniem sytuacji.Natomiast radny Litwiniuk moze i ma czasami racje w sprawach budzetowych,ale tylko na tym sie konczy kompetencja jako radnego.Albo dziala pod wplywem kolegow,albo sam jeszcze nie do konca wie co przeglosowuje i dla kogo.No chybaze jest az tak chytry.Mam nadzieje,ze jednak w tym wieku jeszcze az tak zle nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo długo nie byłem na tej stronie. przeczytałem dziś wszystkie komentarze i jestem przerażony. Dominuje nienawiść i agresja. dominuje chęć dokopania każdemu, który choć trochę wychylił się przed szereg. Ile tu zjadliwości kierowanej w stronę Bergiera choć gołym okiem widać, że jest sprawnym organizatorem. Jeżeli nie ma konkretów to pisze się bzdety typu" dostał budynek za darmo to wyburzył Biawenę". A może krytykant zapyta budowlańców czy miało to sens i wokół ich opinii można dopiero prowadzić dyskusję. Przy okazji należy zapytać kolejnych fachowców czy ulice w technologii uproszczonej powinny być budowane czy miasto na to stać. Wypowiedzi "nie budują dróg bo są przeciw rozwojowi Białej" są wielkim uproszczeniem. Rozwojowi Białej służą porządne główne ulice i drogi w miejscach gdzie mają być zlokalizowane duże firmy a nie uliczki w technologii uproszczonej budowane w polu. Janowska - z tego co zrozumiałem problem nie dotyczy niechęci radnych do budowanie tej ulicy dotyczy tylko problemu własności gruntów pod budowę tej drogi. Z dyskusji wynika, że p. Czapski jest jednym firmom niezwykle przychylny a innym nie. Radni są zdanie, że tam gdzie można należy wykorzystywać środki firm dla rozwoju infrastruktury miasta. Najzabawniejsze na tym forum a może symptomatyczne jest to, że dyskutuje się tu o wszystkim ale nie o artykule, który dotyczy dwóch radnych. Ja chciałbym nieco faktów - czy Broniewicz, Grodecki i Borodijuk popełnili ten sam błąd? Jeżeli tak to dlaczego prezydent napisał pismo do wojewody tylko w sprawie swoich przeciwników politycznych? Wszyscy tłumaczą tutaj dura lex sed lex, stosujmy więc to samo prawo do tych trzech panów. Oczekuję w tej sytuacji aktywności prezydenta, jeżeli jej nie będzie zrozumiem, że chciał wykończyć przeciwników i szukał każdego możliwego argumentu. P.s. Bardzo lubię ploteczki zapytam więc; za jakimi posłami jeździł Grodecki. ( rozumiem, że biznesowo i coś na tym zarobił)? co to znaczy siedzi w kieszeni u Bergiera? Bardzo proszę o odpowiedz. Jeszcze jedno poważne pytanie. Panowie co Broniewicz z Grodeckim wam zrobili że tak szczerze ich nienawidzicie/ pomijam a może nie powinienem ich opozycję wobec Czapskiego/?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JJJOK napisał:
Och biedny radny Grodecki... co on teraz z sobą zrobi? Zapisywał się z żoną do każdej możliwej partii, jeździł do posła - jednego, czy drugiego... siedział w kieszeni u rektora - a teraz go wywalają. Czapski sobie z niego zakpił, ośmieszył go. Pokazał, że powinien zajmować się piłką, bo na resztę nie starcza mu rozumu.
A może usiądziesz oko w oko z Grodeckim w debacie? Zapewne nie boisz się bo masz dużo więcej rozumu. Myślę również, że Czapski sam się ośmieszył tolerując przez lata krętacza w Podlasiu i wreszcie doszedł do wniosku, że od 2008 r będzie uosobieniem praworządności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rudolf napisał:
Bardzo długo nie byłem na tej stronie. przeczytałem dziś wszystkie komentarze i jestem przerażony. Dominuje nienawiść i agresja. dominuje chęć dokopania każdemu, który choć trochę wychylił się przed szereg. Ile tu zjadliwości kierowanej w stronę Bergiera choć gołym okiem widać, że jest sprawnym organizatorem. Jeżeli nie ma konkretów to pisze się bzdety typu" dostał budynek za darmo to wyburzył Biawenę". A może krytykant zapyta budowlańców czy miało to sens i wokół ich opinii można dopiero prowadzić dyskusję. Przy okazji należy zapytać kolejnych fachowców czy ulice w technologii uproszczonej powinny być budowane czy miasto na to stać. Wypowiedzi "nie budują dróg bo są przeciw rozwojowi Białej" są wielkim uproszczeniem. Rozwojowi Białej służą porządne główne ulice i drogi w miejscach gdzie mają być zlokalizowane duże firmy a nie uliczki w technologii uproszczonej budowane w polu. Janowska - z tego co zrozumiałem problem nie dotyczy niechęci radnych do budowanie tej ulicy dotyczy tylko problemu własności gruntów pod budowę tej drogi. Z dyskusji wynika, że p. Czapski jest jednym firmom niezwykle przychylny a innym nie. Radni są zdanie, że tam gdzie można należy wykorzystywać środki firm dla rozwoju infrastruktury miasta. Najzabawniejsze na tym forum a może symptomatyczne jest to, że dyskutuje się tu o wszystkim ale nie o artykule, który dotyczy dwóch radnych. Ja chciałbym nieco faktów - czy Broniewicz, Grodecki i Borodijuk popełnili ten sam błąd? Jeżeli tak to dlaczego prezydent napisał pismo do wojewody tylko w sprawie swoich przeciwników politycznych? Wszyscy tłumaczą tutaj dura lex sed lex, stosujmy więc to samo prawo do tych trzech panów. Oczekuję w tej sytuacji aktywności prezydenta, jeżeli jej nie będzie zrozumiem, że chciał wykończyć przeciwników i szukał każdego możliwego argumentu. P.s. Bardzo lubię ploteczki zapytam więc; za jakimi posłami jeździł Grodecki. ( rozumiem, że biznesowo i coś na tym zarobił)? co to znaczy siedzi w kieszeni u Bergiera? Bardzo proszę o odpowiedz. Jeszcze jedno poważne pytanie. Panowie co Broniewicz z Grodeckim wam zrobili że tak szczerze ich nienawidzicie/ pomijam a może nie powinienem ich opozycję wobec Czapskiego/?
do R... .Rektor to przede wszystkim polityk ( dlatego nie doszukuj się tu w dyskusji tylko agresji i nienawiści ale też chęć poznania prawdy a bywa niekiedy bolesna) , w mediach bialskich nie przeczytamy kto pociąga za sznurki tak władzy jak i opozycji w Białej. A rektor jest jednym z rozgrywających, tyle że bój nie toczy się o dobro miasta i jego mieszkańców tylko o władzę, pieniądze i stanowiska. Rektor tak jak proboszcz może być budowniczym i sprawnym organizatorem a słabym duszpasterzem czy też z uwagi na niedoskonałość charakteru marnym wychowawcą młodzieży. Mówią na mieście, że Grodecki w PIS-ie to wtyka rektora z PO, również poseł nie przeszedł metamorfozy i z wilka nie stał się barankiem . Obaj parlamentarzyści są zapleczem opozycji w stosunku do prezydenta, a ci dwaj radni to byli ich żołnierze w radzie. Ich los to jak z tego chińskiego powiedzenia "kto sieje wiatr, ten zbiera burzę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy do warunków mieszkaniowych nie można zaliczyć faktu że do budynku (bloku) jest zły dojazd? I czy nie ma to wpływu na cenę mieszkań? A jak jest zły dojazd, to cena niższa wiec ludzie kupują, a jak kupują świadomie (widziały gały co brały) to niech zainwestują w balon i latają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z reguly nie obrazam ludzi,ale jestes najdelikatniej mowiac NIENORMALNY.Od kiedy brak dojazdu(lezy w gestii Miasta) obniza cene mieszkania?Jak powstawalo os Jagiellonskie w latach 80 tez bylo same pole,ale to byly czasy PRL...To co ludzie maja pod mostem mieszkac?Moze jednak masz kilkadziesiat mieszkan do wynajecia w lepiej rozwinietych dzielnicach miasta i stad tak idiotyczne wypowiedzi.Nie zamierzam wiecej odnosic sie do wypowiedzi na tak zenujacym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rudolf napisał:
Bardzo długo nie byłem na tej stronie. przeczytałem dziś wszystkie komentarze i jestem przerażony. Dominuje nienawiść i agresja. dominuje chęć dokopania każdemu, który choć trochę wychylił się przed szereg. Ile tu zjadliwości kierowanej w stronę Bergiera choć gołym okiem widać, że jest sprawnym organizatorem. Jeżeli nie ma konkretów to pisze się bzdety typu" dostał budynek za darmo to wyburzył Biawenę". A może krytykant zapyta budowlańców czy miało to sens i wokół ich opinii można dopiero prowadzić dyskusję. Przy okazji należy zapytać kolejnych fachowców czy ulice w technologii uproszczonej powinny być budowane czy miasto na to stać. Wypowiedzi "nie budują dróg bo są przeciw rozwojowi Białej" są wielkim uproszczeniem. Rozwojowi Białej służą porządne główne ulice i drogi w miejscach gdzie mają być zlokalizowane duże firmy a nie uliczki w technologii uproszczonej budowane w polu. Janowska - z tego co zrozumiałem problem nie dotyczy niechęci radnych do budowanie tej ulicy dotyczy tylko problemu własności gruntów pod budowę tej drogi. Z dyskusji wynika, że p. Czapski jest jednym firmom niezwykle przychylny a innym nie. Radni są zdanie, że tam gdzie można należy wykorzystywać środki firm dla rozwoju infrastruktury miasta. Najzabawniejsze na tym forum a może symptomatyczne jest to, że dyskutuje się tu o wszystkim ale nie o artykule, który dotyczy dwóch radnych. Ja chciałbym nieco faktów - czy Broniewicz, Grodecki i Borodijuk popełnili ten sam błąd? Jeżeli tak to dlaczego prezydent napisał pismo do wojewody tylko w sprawie swoich przeciwników politycznych? Wszyscy tłumaczą tutaj dura lex sed lex, stosujmy więc to samo prawo do tych trzech panów. Oczekuję w tej sytuacji aktywności prezydenta, jeżeli jej nie będzie zrozumiem, że chciał wykończyć przeciwników i szukał każdego możliwego argumentu. P.s. Bardzo lubię ploteczki zapytam więc; za jakimi posłami jeździł Grodecki. ( rozumiem, że biznesowo i coś na tym zarobił)? co to znaczy siedzi w kieszeni u Bergiera? Bardzo proszę o odpowiedz. Jeszcze jedno poważne pytanie. Panowie co Broniewicz z Grodeckim wam zrobili że tak szczerze ich nienawidzicie/ pomijam a może nie powinienem ich opozycję wobec Czapskiego/?
witam Sprawa Borodijuka jest zupełnie inna. Broniewicz i Grodecki byli w najnowszym Zarządzie Klubu. Borodijuk też złamał prawo, ale sprawa jest nieaktualna, ponieważ było to w poprzedniej kadencji, a do tego był on w opozycji do Czapskiego - panie Pawle Chmielewski niech Pan nie pisze głupot w związku z tym :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam Oto cytat z p. Chmielewskiego: "Wcześniej radny Borodijuk tez popełnił taki sam błąd jak ww. dwójka. I co? Jakos Pan Prezydent nie robił szumu o naruszeniu prawa i nie chiał odwołania radnego. Widocznie Pan Prezydent uznaje, że "jego ludzie" mają specjalne przywileje" Widzisz pan, panie Chmielewski, że wypisujesz banialuki czy nie? Napiszę jeszcze raz: w poprzedniej kadencji Bordijuk był w OPOZYCJI do Czapskiego, razem z Bergierem i Grodeckim - rozumiesz o co chodzi czy dalej będziesz udawał ...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel Chmielewski napisał:
Jednak ciesze sie z tego ze w miejsce Romanowskiego do Rady Miasta wejdzie moj kolega i wierze ze on bedzie jednoglosnie glosowal razem z innymi radnymi PO. do tej pory bywalo to roznie..
No tak, teraz jak pański kolega wejdzie do rady, to zamiast reprezentować swoich wyborców i ich problemy, będzie głosował "jednogłośnie" jak PO, a nie jak radny który rozumie i zna problemy swoich wyborców. Swojego rozumu mieć nie trzeba, wystarczy, że jest się w Radzie w PO, starsi koledzy powiedzą jak głosować :-))))) zapachniało mi komuną z lekka :-)) A to że bywało do tej pory róznie, to tylko pochwalić należy Romanowskiego, bo to oznacza, że nie miał gość klapek na oczkach :-) p.s. co słychać u wujka: Borodijuka? ;-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nawet nie umie dyskutować, z kim tu rozmawiać? Wyjeżdża z osobistymi docinkami, jak nie starcza wiedzy i argumentów. Dla niego jest tylko JEDNA PARTIA, JEDEN NARóD I JEDEN PRZYWóDCA: BERGIER! Dał mu wykształcenie ( gdzie indziej po prostu by się ze swoją maturą nie dostał), dał posadę ( co wcale nie jest takie trudne do wykazania ) i teraz ma przydupasa. I tyle na ten temat. Olać Chmielewskiego, przecież z poziomu ameby nie da się dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do he - co do tego, że radny Borodijuk nagle zmienił poglądy i został współpracownikiem Czapskiego to wole się nie odnosić bo nawet mi się to w głowie nie mieści. Proszę zauważyć, że Prezydent wysłał pismo do Wojewody tylko w sprawie Broniewicza i Grodeckiego. To logiczne bo skoro jest teraz po jego stronbie to po co sie czepiać. Z drugiej strony widać tu, że Prezydent wyciągnął ta sprawę tylko dla tego, żeby dokopać dla dwóch swoich największych oponentów. Wkońcu najlepszą obroną jest atak. Aha i post, który Pan zacytował jak doskonale widać nie był pisany przeze mnie;) Wojtek Sosnowski jeszcze nie został radnym a Pan już doskonale wie jak on będzie reprezentował sprawy mieszkańców ze swojego okręgu. W ten sposób podważa Pan głos mieszkańców, którzy oddali na niego swoje poparcie. Troche więcej zaufania. Ludzie w Polsce naprawdę są dobrzy. Pan od razu węszy jakiś spisek. Co do glosowań Pana Romanowskiego...Pan mu gratuluje tego, że nie miał klapek na oczach. Rzeczywiście skoro jego koledzy z PO glosują przeciw projektowi Prezydenta a on "za". Zreszta długi temat i nie na forum bo na kolejne telefony z pretensjami nie mam czasu;) A co u wujka? A nie wiem dawno go nie widziałem ale pewnie Pan wie lepiej;) do gość - Twierdzi Pan, że nie umiem dyskutować. Niby na jakiej podstawie? Do każdego odnoszę się z kultura i szacunkiem więc...? Osobiste docinki? Jeżeli ktoś atakuje moją osobę (nie mówie o poglądach) to chyba mam prawo do obrony? Poza tym widze, że nie ma Pan poczucia humoru...widocznie rodzice Pana w dzieciństwie nie przytulali. Przykre. Panskie twierdzenie, że "wykształcenie" dał mi Bergier jest śmieszne. A ja myślałem, że jest to uczelnia Państwowa. Jeżeli wie Pan coś czego ja nie wiem to proszę to napisać. A może jeszcze czepi się Pan przedszkolanki, która w przedszkolu dała mi dodatkową porcję deseru co? Naprawdę Pana razi tak moja osoba? Może Panu coś zrobiłem? Nie chciaałem pożyczyć zabawek w piaskownicy a może nie podałem piłki na meczu? Pan się nie chce zniżać do poziomu ameby. A ja Pana pozdrawiam i życzę powodzenia. Proszę pozdrowić rodzinę, psa i psychoanalityka.
Ostatnio edytowany 16 kwietnia 2008 r. o 06:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...