Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łoś wbiegł pod koła. Samochód wpadł do rowu

Utworzony przez Dariusz, 26 grudnia 2012 r. o 14:25
A jak się czuje łoś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie juz sie nie czuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOMAGAM SIĘ INFORMACJI O STANIE ŁOSIA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P odobno łoś był pod wpływem alkoholu miał 2.65promila.wcześniej nigdy nie był karany.Jak mówi nadleśniczy Zenon Jeleń -nigdy z nim nie mieliśmy problemów co innego z żubrem który potrafił po paru piwkach zakłócać spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam samochód, łosia szkoda, podobno pycha flaczki z łosia. Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku! Majowie odwołali koniec świata i trzeba będzie się znowu trudzić w mozole, plany jakieś robić. No i chluśniem bo uśniem.
Ostatnio edytowany 26 grudnia 2012 r. o 18:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten łoś to chyba nieśmiertelny ochroniarz z klubu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na nałęczowskiej miałem wypadek z udziałem tego je***ego rogacza - minimalne szanse na odszkodowanie ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w******ł się łoś, tak że urwał oś. Niezła sztuka z tego łosia. Powinni wsadzić tego łosia za kratki. Na pewno nie był trzeźwy, a we łbie miał kilka promili. Jakby nie pił żubrówki i nie mieszał jej z żubrem to by Jeleń nie miał żadnych zażaleń do niego. Ale Łoś to łoś zawsze pije do upadłego. Teraz leży pewnie gdzieś w rowie i wyje jak jeleń na rykowisku.:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem łosiem.Moja żona takie rogi mi przyprawia,że hej.Chyba każdy żul już ją miał teraz to nawet przemytnicy z nią się zabawiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Ja jestem łosiem.Moja żona takie rogi mi przyprawia,że hej.Chyba każdy żul już ją miał teraz to nawet przemytnicy z nią się zabawiaj.
Maniuta życzę ci w nowym roku w nowym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszkodowanie W takiej sytuacji można domagać się odszkodowania od nadleśnictwa - trzeba udowodni c że nie było w tym miejscu znaków ostrzegawczych przed zwierzyną leśną ,ale nie polecam droga długa i nikłe szanse na odszkdowanie.Jeśłi miał Pan pasażerów to jak najbardziej warto tu sie starać o odszkodowanie z oc , no i oczywiście musiał byc Pan trzeźwy bo pod wpływem oc nie działa;-) Jeśli ktoś byłby zainteresowany konsultacją z zakresu odszkodowań zapraszam po bezpłatną telefoniczną konsultację 510-180-710 Karolina Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znak informujący o leśniej zwierzynie jest!!! A łosie tam chodzą prawie codziennie!!! A może by wolniej jechać? ( wystarczy 90 km/h) Ja mijałam tam łosia już 3 razy i zawsze bez uszczerbku swojego i łosia. Mają dwa przejścia , przed radarem i przed działkami. Ale tak to jest jak jedzie kierowca ,,niedzielny,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...