Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łosice: międzynarodowe uroczystości na kirkucie

Utworzony przez Pomelo, 21 maja 2008 r. o 09:30
Dobrze choc raz przeczytać optymistyczną wiadomość, że może być normalnie. Teraz czas na Międzyrzec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomelo napisał:
Dobrze choc raz przeczytać optymistyczną wiadomość, że może być normalnie. Teraz czas na Międzyrzec!
Pomelo pierwszy na posterunku ? rasistowskie ORMO czuwa ? Czy to przypadkiem nie ty napisałaś kiedyś (cytuję z pamięci) : "Jak nie chcecie uznać że Zagłada to część historii waszego miasta (M-ca) i waszych mieszkańców, to sami stawiacie się po stronie morderców" ? A teraz zajrzyj na http://isztar.salon24.pl/75490,index.html i poczytaj sobie jak twoi rodacy, młodzi żydowscy rasiści w miasteczku Or Jehuda spalili przed synagogą kilkaset książek (Nowy Testament). Baaaaaardzo ciekawe. Z-ca burmistrza tej żydowskiej wiochy, Uzi Ahron, twierdzi że oni mają taki RELIGIJNY nakaz żeby palić materiały nakłaniające żydów do zmiany wiary. On "nie potępia palenia książek" (czyli palenie książek jest OK), on potępia chrześcijan (!) którzy żydom te "książki" rozdawali. Szczegóły pod adresem j/w. I co ty na to Pomelo ? Powiedz szczerze, czy twój Izrael to normalny kraj ? A teraz idż spokojnie odmówić kadisz w Łosicach, gdzie jacyś deb***e posprajowali NOCĄ bramę kirkutu. Norman Weinberg "liczy że odpowiednie służby znajdą przestępców" w Łosicach. Ciekawe czy "odpowiednie służby" znajdą też tych żydowskich hitlerowców w Uzi Aharon, którzy palili Nowy Testament PRZED SYNAGOGĄ, w BIAŁY DZIEŃ ? Jak myślisz, Pomelo, znajdą ? Jak się dowiesz to napisz coś o tym. Chyba że stawiasz się "po stronie morderców" ... Ps. Jeśli nie czujesz się na siłach to zawołaj na pomoc inne rasistowskie sobaki np. tuchesa, allexa,radnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to się Boże Święty stało, jakież to ogromne przestępstwo. Przed synagogą spalili książki - aj waj, aj waj - nowy testament. Aj waj, aj waj co za strata. Panie ty mój - palenie książk niczemu nie zapobiegło i nic nie zmieniło. Godne jest zawsze potępienia. Pochwała należy się tym co pamiętają o bliskich. Tym przejawia się ich szacunek i wrażliwość. Pan masz ciągle w zamyśle i w pomyśle "parszywy żydowski naród" - zajmujesz się nim jak pijak gorzałą i coś udowadniasz. Co ma żydowska wiocha do Łosic czy Międzyrzeca - teoretycznie nic. W twoim skażonym umyśle jest jednak inaczej. Głosisz wszem i wobec - Żydzi zamordowali Chrystusa!!! Żydzi palą Ewangelię!!! robią to w żydowskiej wiosce ale przed synagogą!! Jutro będą przerabiać na macę polskie dzieci!!! - jaka z tego logika Bij Żyda!!! Cieszy cię bardzo, że ktoś pisze sprayem - patriota - no nie. Nie napisał "Legia Pany" na śmietniku, a na cmentarzu "żydzi do gazu". Patriota zapewne wzruszony wiadomością, że Żydzi Chrystusa zamordowali. Gościu lecz się i poczytaj sobie w internecie o ptaszkach jakiś czy o zwierzątkach i wyluzuj. Głowka twoja potrzebuje spoczynku bo styki już w niej puszczają. Człowieczku nie przemączaj się intelektualną pracą czytania antysemickich stronek bo Ci się pod twoim robotniczo chłopskim berecikiem zbyt parno zrobi. Nie męcz się nieboraczku. Chciałem Ci zaproponować rosyjskie strony antysemickie co jeszcze więcej doświadczeń - typu “âíîâ ĺâđĺéđĺé - âńčĺ ďđŕâîńłŕâíîé âűĺđű ńîĺäčí˙éňčń” ale wiem, że twój umysl nie jest w stanie opanować cyrylicy. Warto było tak drobnym druczkiem zobaczyć skąd to o tych zydach palących ewangelę przedrukowano - chcesz link ze stron pisanych cyrylicą? Kmiocie ciemny - twój poziom ogólnego (nie mówię akademickiego) przygotowania jest tak mierny, że nie trzeba szczególnych armat wyciągać. Moherowy berecik coś był tobie przyciasny, że wiedza twoja sprowadza się do wpisywania w wyszukiwarce haseł i przeczytania kilku stron od Rydzyka, Bubla, Nowaka i innych. Człowieku - zapytam nieśmiało masz ty li chociaż maturę? Kodeks Bodziewicza nakazywał traktowanie tych bez matury trochę inaczej. Ja kmiocie mam pochodzenie i jestem też z racji służby wojskowej oficerem i nie jestem w ewidencji IPN a ty kmiocie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, jest następny żydowski rasista ! witaj allex ! szalom ! Więc powiadasz że info o paleniu ksiązek podały "rosyjskie strony antysemickie" ? no to cię zaskoczę. Wejdż na http://serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34219,5232265,html . Chyba , rasisto, nie uważasz Gazety Wyborczej za "rosyjską antysemicką stronę" ? A może izraelski dziennik "Maariw" (który o tym napisał) to też gazeta antysemicka ? Czy ty na pewno masz po kolei w łepetynie ? Ps. chcącym dokładniej poznać rasistę allexa polecam jego wypowiedzi na tym forum pod artykułem "Modlitwa..." dotyczącym pomnika w M-cu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alex czy dobrze zrozumiałem, nic się nie dzieje gdy pali się książki(sztuczny krzyk)? A gdyby tak ktoś spalił Talmud np. na placu w Międzyrzecu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież paliliście synagogi, robiliście pogromy. Nagrobkami z cmentarza brukowliście drogi. To nie Żydzi zaczynali palić ksiązki. Jeżeli teraz to robią to mieli godnych nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
allex napisał:
Przecież paliliście synagogi, robiliście pogromy. Nagrobkami z cmentarza brukowliście drogi. To nie Żydzi zaczynali palić ksiązki. Jeżeli teraz to robią to mieli godnych nauczycieli.
Niezastąpiony allex sączy jad. A te niespalone synagogi dzisiaj są sprzedawane przez ,,Przędsiębiorstwo Holocaust" - piszą: starozakonni@interia.pl,htp://starozakonni.w.interia.pl/e-mail:office@wischcem.waw.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli teraz to robią to mieli godnych nauczycieli. [/quote] No tak, jeżeli teraz żydzi palą książki (Ewangelie) to rzeczywiście mieli godnych nauczycieli - hitlerowców ! Ot, po prostu znalazł swój swego. Spotkał się "naród panów" z "narodem wybranym". Spotkał rasista rasistę ! Ps. No i jak tam allex, czy Gazeta Wyborcza to jest gazeta antysemicka ? Szalom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Shalom Bracie Młodszy - świat nie jest czarno - biały. Wśród Żydów i Polaków są różni ludzie. Są Ci co w swojej nienawiści ukrzyżowali Crystusa, są Ci co w nienawiści bezczeszczą żydowskie cmentarze, są Ci co zabierają Serbom Kosowo, są Ci co w Radio Maryja wygłaszają antysemickie referaty, są Ci co chcą odebrać Polakom Śląsk, są Ci co chcą odebać Żydom Palestynę. Czy jesteś wśród nich Ty czyniąc znak pokoju. Shalom Bracie. Myślisz, Bracie, że świat jest taki prosty - Żydzi - Chrześcijanie. Źli i dobrzy, sprawiedliwi i podli. Nie jest tak Bracie. Jesteś pewnie młody i wydaje Ci się, że mądrość polega na umiejętności klaasyfikowania; dobry - zły, nasz-obcy. Niestety młody człowieku, taki sposób myślenia to bardo prymitywna forma mechanizmow dostosowawczych. Nie pytaj mnie czy GW jest taka czy inna. Ty też, jeśli ogłaszasz się antysemitą i głosisz, że Żydzi są przyczyną wszelkiego zła czy coś w tym rodzaju to możesz być co najwyżej prymitywem, który zatrzymał się w pewnym etapie rozwoju (polecam lekturę psychoanalizy a przede wszystkim Melanie Klein). Dziś odpisuję Tobie z życzliwością mając nadzieję, że rozumiesz co oznacza Shalom. Bądź w pokoju i w spokoju Bracie. Ci co palili Świętą Ewangelię doświadczą kiedyś skutków swojej bezmyślności - będą przeklęci - to spotyka wszystkich co walczą z Bogiem. Ty też z nim nie walcz. Pycha jest grzechem głównym i pierwszym z grzechów wiary rzymskiej - pomnij o tym. Jeżeli myślisz, że o ty masz rację i wygrywasz pomnij o tym!!! Polacy muszą mieć świadomość swojej hańby jaka miała miejsce i w czasie Holokaustu i w 1938 roku w czasie kiedy prześladowno w Polsce prawosławie. Niestety są to fakty Możesz bracie ukleknąć i prosić o przebaczenie Boga. Przebaczenie dla Twoich Ojców. Jeżeli tego nie zrobisz przeklęte będą Twoje dzieci. Bracie - zobacz historię swojego rodu - jak sumienie masz czyste i równie czyste ma Twój ród to podziękuj Bogu i swoim przodkom i podziekuj im za to że nie pałali nienawiśią i że potrafili w czasach nienawiści spoglądać inaczej na świat. Shalom Braciellex a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
allex napisał:
Bracie - zobacz historię swojego rodu - jak sumienie masz czyste i równie czyste ma Twój ród to podziękuj Bogu i swoim przodkom i podziekuj im za to że nie pałali nienawiśią i że potrafili w czasach nienawiści spoglądać inaczej na świat.
Akurat ta refleksja jest godna uwagi, z tego co wypisuje allex. Wystarczy przeczytać tekst z dn. 25.05., który sam piszący skomentował aj waj nic się takiego nie stało. Dziwne, że allex ma wenę twórczą przed północą i po północy ,,wersety szatańskie pisane nocą". Allex jesteś osobą o mentalnośći, która nie mieści się w kanonach przyzwitości. Najpierw ściągasz gacie i srasz na progu polskiej chaty, potem pukasz i prosisz o papier by swoją dupę podetrzeć, i mówisz, że aj waj nic się nie stało.... bo niby my jesteśmy winni gdy wy ciągle sracie na nasz próg, ale gdy zamiast papieru dostaniesz kopa, to aj waj Polacy są antysemici bo w 1938r. prawosławnym burzyli cerkwie. Inne wydarzenia są nieważne, ważne to, co się mieści w mądrosciach żydowskich, zapisanych w księgach Syjonu! Podwója moralność alexa... obywatela naszego kraju, no i alexa Żyda... Allex przeszedłeś sam siebie, to nie głupota, to zwyczajne świństwo i chamstwo !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Allex, ty wilku w owczej skórze ! Na nic twoje zaklęcia o pokoju i miłości, choćbyś nawet 100 razy powtarzał Szalom to i tak nie ukryjesz swojego rasizmu. Srasz na progu naszego domu i następnie mówisz Szalom ? Nie pisz to mnie "Bracie" bo żaden ty dla mnie brat. Zapamiętaj : żaden rasista nigdy nie będzie moim bratem, więc daruj sobie te fałszywe słodkości. I nieważne czy ten rasista jest narodowości takiej czy owakiej. Piszesz "Jesteś pewnie młody i wydaje ci się...". Mój wiek (skąd wiesz ile mam lat ?) nie ma tu nic do rzeczy, i niech ci się nic nie "wydaje", bo mnie twoje rasistowskie "wydaje" obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg na górze Synaj. Odnoś się do meritum, jeśli potrafisz. Piszesz "Nie pytaj mnie czy Gazeta Wyborcza jest taka czy inna". Tak ? a to dlaczego ? powiedz : jest antysemicka czy nie ? napisała to co napisała czy nie ? może ściągnęła z "rosyjskich stron antysemickich" ? Piszesz "Ty też, jeśli ogłaszasz się antysemitą i głosisz że..." . Gdzie ja ogłosiłem się antysemitą ?zacytuj ! Ja jedynie ogłosiłem że TY jesteś polakożercą i rasistą. Piszesz "Ci co palili Świętą Ewangelię będą przeklęci ...". Otóż mnie nie interesuje czy oni będą kiedyś tam, przez kogoś przeklęci. Mnie interesuje żeby ci żydowscy rasiści ponieśli karę DZISIAJ, żeby za swoją zbrodnię zgnili w pierdlu jak najgorsze ścierwa już DZISIAJ. "Ty też z nim (z Bogiem) nie walcz". Ja z Bogiem nie walczę, ja walczę z żydowskimi rasistami takimi jak ty, jak ci zboczeńcy którzy palili Ewangelię przed synagogą w Izraelu. "Polacy muszą mieć świadomość swojej hańby ...". Polacy to muszą, i maja, poczucie CHWAŁY że jako Naród zachowali się godnie w czasach nienawiści i pogardy. Irena Sendlerowa (nie sama) uratowała 2500 dzieci żydowskich. Pokaż mi JEDNEGO Żyda który uratował chociaż JEDNEGO Polaka. "Musisz uklęknąć i prosić Boga o przebaczenie, dla twoich Ojców. Jeżeli tego nie zrobisz przeklęte będą twoje dzieci". Ja klęczę i proszę Boga o przebaczenie dla takich rasistów jak ty. A od moich Ojców i Dzieci to się, czubku, odp***l ! "Są ci co w nienawiści bezczeszczą żydowskie cmentarze". A słyszałeś ty, rasisto, o bezczeszczonych non stop cmentarzach katolickich ? "Zabierają Serbom Kosowo" ? A kto zabiera ? czy to przypadkiem nie USA czyli żydowski protektorat ? "Są ci co w Radiu Maryja wygłaszają antysemickie referaty" ? Prof. Jerzy Robert Nowak napisał "100 kłamstw Grossa". Podaj JEDEN przykład kłamstwa J.R.Nowaka, czekam. "Są ci co chcą odebrać Polsce Śląsk" ? A kto ? czy to nie Niemcy, wasi dzisiejsi przyjaciele, taki sam Naród Wybrany, którzy w czasie II wojny świat. bohatersko bronili biednych Żydów przed oszalałymi od antysemityzmu Polakami zakładającymi "polskie obozy koncentracyjne" ? "Są ci co chcą odebrać Żydom Palestynę" ? Aj, waj ! A komu odebrali Palestynę Żydzi ? Kosmitom ? Eskimosom ? Na razie tyle. Lecz się ! Ps. Dlaczego piszesz w sobotę ? A szabas ? to taki z ciebie żyd ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Allex - prześladowania prawosławnych, a słyszałeś może że przed II wojna światową w Jabłecznej w klasztorze prawosławnym była radiostacja która nadawała informacje do Mińska białoruskiego o rozlokowaniu wojsk Polskich? Przyłączam sie do apelu poprzednika, podaj jeden przykład uratowania Polaka przez żyda np. w 1940 na terenach okupowanych przez sowietów, ja słyszałem że w niejakim Jedwabnem polskich żołnierzy wydawano sowietom, ale może jakiś żyd ratował .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam! http://www.pilecki.ipn.gov.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Jabłecznej w klasztorze? JA słyszałem, że w Łośckiej synagodze. Słyszałem też o rabinie co krew polskich dzieci do macy dolewał. Słyszałem też o tym jak w Boże Ciało Żydzi skradli Hostię i nożem ją kroili. Swoją drogą ciekawe dlaczego w Jabłecznej? Acha wiem dlaczego bo to chyba jedyna cerkiew co się nie dała spolonizować i nie zdradziłą prawosławia i kole w oczy. Biedne Goje a zapytajcie zesłańców syberyjskich kto ich tam przed zamarznięciem ratował. Zapytajcie kto np pomagał w Irkucku polskim dzieciom i kto pomógł w ich powrocie do Polski? No właśnie wredni Zydzi - oni chcieli polskie dzieci na mace ale transport dotarł do Polski przez pomyłkę a miał jechać do Izraela. Wiecie, że wspomniany rabin który rzekomo dzieci na mace przerabiał został naprawdę skazany i powieszony w XX wieku. Potem świadkowie sypneli, że to ich ktoś namówił. To było przed Hitlerem. Pogromy też były naprawdę też zabijano Żydów za to że byli Żydami i że zamordowali Chrystusa. W Wielkim Poście wypadało pobić jakiegoś Żyda i ksiądz pochwaliła a jak był jakiś pogromik to i biskup z wizytacją przyjechał Biedni wy Goje musicie naczytać się i natrudzić aby radiostację w Jabłecznej wykryć. Pewnie i dziś nadaje dla Łukaszenki informace o rozmieszczeniu durniów w miasteczkach wschodnich rubieży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
allex napisał:
` Biedni wy Goje musicie naczytać się i natrudzić [...] o rozmieszczeniu durniów w miasteczkach wschodnich rubieży
Srul allex nie odpuszcza.... jak widać prowokowanie na necie to jego specjalność. On wie najlepiej ... on nie zieje nienawiścią, dla niego goje to durnie,... On jest alfą i omegą..... biedny chory człowiek, a może zwykły zwyrodnialec, który nie potrafi uszanować gościnności tej ziemi, gdzie przygarnięto wiecznych tułaczy, poniekąd znienawidzonych intrygantów i lichwiarzy... Czy allex to prawdziwe oblicze Żyda ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe że ten rasista allex zamiast odpowiadać na zadane mu pytania to wyciąga wciąż nowe i nowe robaki ze swego chorego mózgu. Czubku, odpowiedz chociaż na JEDNO pytanie, jeśli potrafisz. Tak parszywego pejsa to jeszcze w życiu nie spotkałem. Oj, ciebie to chętnie przerobiłbym na macę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaś, czytałem w necie że z tą Jabłeczną to nie było całkiem tak jak piszesz. Owszem rzeczywiście z klasztoru we IX 1939 nadawała radiostacja ale ona była obsługiwana nie przez mnichów prawosławnych lecz przez ... Żydów ! i nadawała nie do Mińska B. lecz do M-ca. Na czele tych Żydów stał jakiś gość ps. allex, ponoć agent Mosadu. W IPN-ie zachował się fragment jego meldunku : "... a pięciu złapanych żołnierzy polskich już przerobiliśmy na macę". Jest też fragment odpowiedzi z centrali Mosadu w M-cu : "...i zróbcie kukłę polskiego żołnierza , podpalcie, wrzućcie do Bugu...zbudujcie bramę triumfalną na powitanie Krasnej Armii ... z macy zróbcie placki i rozdajcie krasnoarmiejcom". Kurtyka (przed chwilą zadzwonił do mnie) mówi że Gontarczyk i Cenckiewicz przygotowują książkę na ten temat. Podobno Bolek też maczał w tym swoje palce, mówi że przeskoczył płot i dostał się na teren klasztoru a tak naprawdę to podobno Sowieci go podwieżli motorówką po Bugu. Czytałeś o tym ? Nie ? To koniecznie wejdż na www.allex.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj waj goje, aj waj!!! Fajnie piszesz. Nie chce mi się odpowiadać bo sami możecie odpowiedzi poszukać. Jeszcze raz pokazuje tych, którym Żydzi pomagali - Polacy na Syberii. Praktycznie każdy z pamiętników zesłańców mówi o tym. Niestety goje, czytacie bardzo mało - wyłącznie kilka stronek w internecie. Książek (takich papierowych) niewiele wam się czytało. Może dlatego, że znaczna część tych piszących po polsku to Zydzi, lub Żydów mieli za swoich kolegów i braci. Nowak niestety nie wysilił się napisać książki mającej jakąkolwiek naukową podbudowę. Gdyby poddać je krytyce metodologicznej nie spełniają książeczki te wymogów licencjatu. Nie chce mi się ich nawet czytać. Streszczenia jakie słyszę mówiąże nie warto. Ale goje nie słyszałem o tej radiostacji - to mnie zażyliści ale jaja popy z Jabłecznej nadawali do Czerwonoarmistów o polskiej kawalerii. Powiedziałem to swoim znajomym historykom (nie Żydom) to aż siedli pod wrażeniem waszej głupoty. Wygrałem od nich piwo. Liczę, że wygram "JAsia Wędrowniczka" bo założyłem się, że następny post będzie o tym, że przełożony klasztory był Żydem i że pewnie Aleksiej metropolita moskiewski też bo Papieża nie lubił. Ale Papież to nie Żyd - przynajmniej ten obecny był przecież w Wermachcie a tam chyba sprawdzano czy obrzezany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Allex wspomniałem o klasztorze w Jabłecznej dla ukazania szerokiego kontekstu działania mniejszosći- wszelkich! Allex jestes miernotą intelektualną, paplasz sie we własnym bełkocie, wyciągasz w każdym poscie "nowe robaki ze swojej glowy". Naprwdę szkoda czasu na ciebie! Pozostaje mi tylko współczucie dla twoich studentów, jezyka jakiego tu używasz, anonimowo, urąga podstawowym elementom kultury dyskusji. Jestes zwykłym politrukiem, i ty odpowiadasz za wychowanie przyszłych magistrów! Ty możesz krztałcic co najwyżej wykrztałcuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
allex napisał:
Aj waj goje, aj waj!!! Fajnie piszesz. Nie chce mi się odpowiadać bo sami możecie odpowiedzi poszukać. Jeszcze raz pokazuje tych, którym Żydzi pomagali - Polacy na Syberii. Praktycznie każdy z pamiętników zesłańców mówi o tym. Niestety goje, czytacie bardzo mało - wyłącznie kilka stronek w internecie. Książek (takich papierowych) niewiele wam się czytało. Może dlatego, że znaczna część tych piszących po polsku to Zydzi, lub Żydów mieli za swoich kolegów i braci. Nowak niestety nie wysilił się napisać książki mającej jakąkolwiek naukową podbudowę. Gdyby poddać je krytyce metodologicznej nie spełniają książeczki te wymogów licencjatu. Nie chce mi się ich nawet czytać. Streszczenia jakie słyszę mówiąże nie warto. Ale goje nie słyszałem o tej radiostacji - to mnie zażyliści ale jaja popy z Jabłecznej nadawali do Czerwonoarmistów o polskiej kawalerii. Powiedziałem to swoim znajomym historykom (nie Żydom) to aż siedli pod wrażeniem waszej głupoty. Wygrałem od nich piwo. Liczę, że wygram "JAsia Wędrowniczka" bo założyłem się, że następny post będzie o tym, że przełożony klasztory był Żydem i że pewnie Aleksiej metropolita moskiewski też bo Papieża nie lubił. Ale Papież to nie Żyd - przynajmniej ten obecny był przecież w Wermachcie a tam chyba sprawdzano czy obrzezany
Aj waj, żydzie, aj waj ! Więc mówisz że "Każdy z pamiętników zesłanców mówi o tym jak Żydzi pomagali Polakom" ? No dobrze, więc biorę do ręki z półki pierwszą z brzegu : Julian Czuba "Z Syberii pieszo do Polski", przeglądam, przegladam i... ani słowa o Żydach ratujących Polaków ! Szok ! Biorę następną , wspomnienia Ryszarda Reiffa o pobycie na Sybirze i ucieczce - ani słowa o Żydach ! Czytam wspomnienia J. Karwackiego z Hołowczyc - ani słowa o Żydach. Próbuję przypomnieć sobie inne wspomnienia Sybiraków, nic z tego. Allex, rasisto, nie męcz mnie dłużej - podaj konkretny tytuł, autora, stronę. Niestety, Żydzie, nie podasz bo takich przykładów po prostu nie było ! A propos prof. J.R.Nowaka : ty politruku śmiesz stawać do polemiki z nim ? Jamnik do niedżwiedzia ? Wystarczy poczytać twoje bełkoty żeby wiedzieć że ty nie powinieneś być dopuszczony nie tylko do licencjatu ale nawet do matury, małej matury ! "Gdyby poddać je (te "książeczki" Nowaka) krytyce metodologicznej" ? No to poddaj, na co czekasz ? Będzie ubaw po pachy ! "Nie chce mi się ich nawet czytać". Aha, to taka metodologia ! No to jak bez czytania poddasz je "krytyce metodologicznej" ? Na podstawie streszczeń w żydowskim GWnie i w niemieckim Dzienniku dla polskich foksdojczów ? Piszesz że powiedziałeś o radiostacji w Jabłecznej "swoim znajomym historykom" ? Chyba zdechnę ze śmiechu ! Ty, czubku, masz "znajomych historyków" ? A kto z historyków chciałby przystawać z takim durniem ? Są jakieś granice masochizmu ! A propos papieża : B XVI nie był w Wermachcie lecz w Hitlerjugend, nie wiedziałeś o tym ? w Wermachcie to był dziadek Tuska który palił ale się nie zaciągał. Podobno obrzezany, w Peru na Maczu Pikczu, nie wiem, nie zwierzał mi się. A tak na marginesie : w Wermachcie służyło KILKASET tysięcy Żydów, chyba obrzezanych, nie wiem - nie sprawdzałem. Nie wiedziałeś o tym ? Czytaj, chłopie ! Ucz się ! Jak wam mówił lenin : ucz się , ucz się , ucz się ! I nie poprzestawaj, durniu, tylko na internetowych stronach, antypolskich i antykatolickich, czytaj również wersje papierowe, warto. Ale skoro jesteś leniwy to poszukaj tymczasem w internecie (gooooogle) jak władze izraelskie potraktowały Żyda o nazwisku Norman Finkelstein któremu uniemożliwiono wjazd do Izraela. Słyszałeś o takim gościu ? było o tym na licencjacie ? nie ? szkoda, mądry gość, chociaż Żyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...