Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łosice: międzynarodowe uroczystości na kirkucie

Utworzony przez Pomelo, 21 maja 2008 r. o 09:30
Goju nawet nie wiesz, że twój papież służył w Werachcie - nie wiem czy muszę ci pisać, że Wermacht to wojsko niemieckie - W Wikipedii (nawet nie musisz wzniesić się na wyżyny intelektualne) jest poświęcony cały rozdział - pt Służba wojskowa 1943 - 45 http://pl.wikipedia.org/wiki/Benedykt_XVI#Dzieci.C5.84stwo_i_m.C5.82odo.C5.9B.C4.87_.281927-1943.29 Wiesz jednak znajomych historyków mam i to sporo i dużo więcej od ciebie goju wiem i o historii i o metodologii i znam nauki pomocnicze, które pozwalają oceniać wartość źródła. Może w związku z tym mi jest nieco łatwiej ocenić źródła i fachowość twojego pseudoprofesora Nowaka. Naprawdę nic co napisał nie jest cytowane nawet w pracy magisterskiej. Wyjątek to pracę o paranoi ale śa to prace z dziedziny psychiatrii. Tutaj Nowak jest często cytowany. Możeż sprawdzić nawet w popularnych Charakterach. Pamiętniki możesz czytać - nazwiska ci goju nic nie powiedzą bo ich po prostu nie znasz. Dla ciebie żyd to taka etykieta, którą przykleja się komu chce aby go oczernić. Polak to ta dobra etykieta Jabłeczna i radiostacja - sam chyba zobaczyłaś Głupotę Jasia - Głupotę przez duże G - bo nie każdy, nawet w twoim gojowskim zapamiętaniu kojarzy popów z Jabłecznej zwywiadem wojskowym. Nie robił tego nawet Maciarewicz. Przypuszczam, goju, że twoje wykształcenie to AWF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wypowiem się raz wtóry jeszcze, krótko i na temat. Pan wykładowca żyd Allex jest taki "ałtorytet" że powołuje się na Wikipedię, źródło gdzie każdy może się zalogować i napisać co mu sie podoba. Ktoś taki będzie się wypowiadał o metodologi i ocenie źródeł informacji. Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Allex -fajnie że przyznajesz że żyd to taka etykietka która się przykleja komuś kogo sie chce oczernić - czyli żyd kojarzy sie pejoratywnie, ciekawe dlaczego? Gdzie nie pojawią sie żydzi od razu pojawia sie antysemityzm, wytłumacz mi dlaczego wszyscy tak nie lubią "ich"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasu - dziecko, pewnie jesteś w drugiej liceum bo twoje zacietrzewienie kogucika jest tak urocze, ale do rzeczy. Jasiu młody toż sam Papa mówił, że był w Wermachcie wikipedie podaję abyś się nie trudziła i nie czytał kolejny raz książek Nowaka iposzedł wcześniej spać bez "Rozmów niedokończonych" . Nadawanie etykietek to taki prymitywny mechanizm zaradczy. Odsyłam do Freuda, (Cholera, Nowak mówi, że on Żyd i pewnie nie będzie autorytetem) wyjaśnie Ci, że twórcą psychoanalizy - to taka metoda i kierunek psychoterapii. Dewaluowanie i taki typowy dla niektórych piszących podział świata na dobrych i złych. Np: "dobrzy Polacy - źli Żydzi", pytania o wyjątek - "pokaż mi choć jednego Żyda, który...", Freud nazywa pozycją schizoparanoidalną osoby prezentujące ten poziom mechanizmów. Wyraża się on oczywiście w sposobie argumentowania. Czasami - przyznaję - używam również tego poziomu aby sprowokować do szczerych wypowiedzi płynących z prezentowanej patologii. Jest to znana zasada, że nożyce odezwą się - nie chodzi tu o argumenty ale o poziom argumentacji. Podam, że co jakiś czas odwołuje się do neurotycznych ( o dwa poziomy wyżej umiejscawianych) obron. Niestety odpowież mam z poziomu schizoparanoidalnego. (patrz nazwanie bratem jednego zpiszących i odpowiedź na jego szalom - czyli znak pokoju - nie rozumie i odpowiada paranoidalnie). Pisanie na forum w tematach dotyczących fobii "narodowych" jest bardzo ciekawym studium. Pokazuje ono po pierwsze poziom zaburzenia, po drugie poziom wiedzy (najczęściej bardzo płytkiej) Wiele nie mylę się jeśli chodzi o poziom wykształcenia piszących. - Przyznasz Jasiu - nie przedsyawisz mi się jako magister a nawet nie jako inżynier. Twój młody wiek, ewentualnie niewielka samodzielność (mieszkasz z rodzicami) nie pozwolą Ci na inną odpowiedź. Odezwie się pewnie ten, którego określiłem jako absolwenta AWF. Przepraszam - chciałem dokuczyć - to pasjonat historii. Jego rodzinne trudności zmuszają go do odwoływania się do pamięci dziadków (ciekawe dlaczego ma takie problemy z akceptacją swojego ojca). Lubi walczyć z szefem i autorytetami. Ulubieniec swojej mamusi ale straszny narcyz i ma się z tego powodu. Jasiu naprawdę poucz się troszkę i wydoroślej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Allex, co ty powiesz ? Wermacht to wojsko NIEMIECKIE ??? a ja myślałem że azerbejdżańskie ! powiedz mi wreszcie , żydowski rasisto, niemieckie czy azerbejdżańskie ? a może tadżykistańskie ? aramejskie ? syryjskie ? koptyjskie ? kanaaaaaanejskie ? Rasisto żydowski, a jakie to znasz "nauki pomocnicze, które pozwalają oceniać wartość żródła" ? Wymień. Ty, śmieciu, prof. Nowakowi to nawet nie godzien jesteś rozporka zapiąć, nie mówiąc już o podtarciu dupy ! Ty dupku ! "nazwiska nic ci goju nie powiedzą bo ich po prostu nie znasz" ? Reiff opowiadał mi osobiście swoje sybirskie dzieje, Karwacki był (nie żyje od kilkunastu lat) moim serdecznym przyjacielem, on wprowadzał mnie w sprawy AK i patriotyzmu. Jeśli ja jestem po AWF to po czym ty jesteś ? po zawodówce na Brzeskiej ? Daruj sobie, domorosły psychologu, rozważania nt. mojej sytuacji rodzinnej bo, tak prawdę mówiąc, gówno o niej wiesz. Allex, radzę ci szczerze, szalom, poducz sie języka polskiego ! Tyle lat w tym kraju, że antysemickim to trudno, a ty nadal po polsku jak ja po ukraińsku albo po mołdawsku. Czasami trudno zrozumieć twój bełkot. Napisałeś : "Z.Freud - twórca psychoanalizy - to taka metoda i kierunek psychoterapii". Nie bardzo cię rozumiem : a więc psychoanaliza to jest METODA czy KIERUNEK psychoterapii ? Wytłumacz, tłumoku, biednemu Jasiowi, proszę. Raz jeszcze cię pytam : allex, ile klas podstawówki skończyłeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie duży to pan paxowiec!!! Panie duży to nie wiesz pan kto Bolka Piaseckiego ze strYczka ocalił??? Nie wiesz kto Reiffowi INCO pomagał rozkręcać. Nie uwierzę że Reiff z tobą rozmawiał dosyć wysoko się cenił - (nie licząc kasy - tu w INCO to był prawdziwy Żyd). Dziwię się trochę, że go jeszcze wasze narodowe ogary nie wywąchały przed śmiercią. Ty mogłeś go co najwyżej grzecznie go posłuchać po prelekcji a nie rozmawiać. A wiesz panie duży, że ciebie zaskoczę ze mną rozmawiał i też trochę opowiadał i naprawdę bardzo słabo go słuchałeś a może nie zapytałeś wprost kto go ocalił? Panie duży z nam osobiście i cenię sobie wielu ludzi o poglądach narodowych. Stawianie jednak Reiffa i Nowaka w jednym szeregu to żenada. Nie zaskoczysz mnie jak postawisz siebie obok i swoje posty nazwiesz publikacjami naukowymi. Zażartowałem z tym AWF - em, przyznam, bo panie duży już takie dyrdymały piszesz, że aż przykro czytać - nibyhumanisto. Zaskoczyłeś mnie panie duży z tym brakiem wiedzy wydaje się podstawowej. Psychoanaliza to i kierunek i wynikająca z niego metoda - o tym to wiedzieć powinieneś. a już nie zabieraj głosu jak się na czymś nie znasz.(nawet gdy wydaje ci się że znasz) Twoja sytuacja rodzinna jest mi znana lepiej, niż ci się panie duży wydaje. Mówi o tym twoja paranoja i twój sposób obrażania mnie i narodu, którego tak naprawdę nie znasz. Panie duży - ty może nie dorastasz Nowakowi intelektualnie- ale pociesz się - prezentuje on o wiele głębsze zaburzenie. Chyba tylko Gabryś efektownym podskakiwniem mu dorównywał - ale to tylko drobny psychotyczny epizod. Nie wiem czy widziałeś Nowaka na żywo - tu nie trzeba doktora. PAnie duży twoje inwektywy i nawet twoje konflikty i wyrasła na ich tle nienawiść spełna kryteria normy. Nie pień się i odpuść sobie i Żydom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
allex napisał:
Nie wiem czy widziałeś Nowaka na żywo - tu nie trzeba doktora.
Ja widziałem Szymona Waissa, to dopiero orginał. Allex czy Ty przypadkiem nie jesteś absolwentem WUML-u ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='allex' date='28.05.2008, 19:09' post='29099'] Nie pień się i odpuść sobie i Żydom Sobie odpuścić mogę ale wam Żydom ? NIGDY ! Nie będzie Żyd pluł nam w twarz, ni dzieci nam żydaczył ! aż się zawali w proch i pył żydowska zaaaawieruuuuucha ! ruuuuucha ! ruuuuucha !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze że u Allexa Nihil novi. Dalej bełkocze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomelo napisał:
Dobrze choc raz przeczytać optymistyczną wiadomość, że może być normalnie. Teraz czas na Międzyrzec!
A dizsiaj a w Mcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M-ec napisał:
A dizsiaj a w Mcu
Tak mieliśmy i u siebie podobne uroczystości. Jesteśmy bardzo radzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...