Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łosice: Prezes komunalnej spółki pracował pijany

Utworzony przez czytelnik, 19 lutego 2009 r. o 11:27
na bruk z takim prezesem a jesli zostawi go burmistrz to na bruk burmistrza. wiem ze zakrecicie ale opinnia losicka wyciagnie wnioski.łosicka polycja jest prawa wiec wszystko wyjasni-mamy nadzieje. powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TERAZ ZROBI PAN BURMISTRZ? KTO MA MORALNE PRAWO PRACOWAC. JEDYNE WYJSCIE DYSCYPLINARNE ZWOLNENIEPANA ROMANA. CZEKAMY NA WYJASNIENIE TEJ SPRAWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie.Sprawa ma drugie dno:-)Nie jeden prezes kom-gazu pił w czasie pracy.Wezmy Pana Chraniuka...czy ktos go podkablował?Nie.Potrzeba bylo kolizji dorgowej,by powiedziec "stop" Panu Chraniukowi.Aktualny prezes podobno sie szamotał,słaniał na nogach....po 1 z kawałkiem promila????Nie badzcie smieszni.Dam glowe uciac,ze Pan Pudłowski stał twardo na nogach i z pewnoscia nie musial uzywac sily jako argumentu,bo miał argument w słowie.Jesli szanowna Policja zechce troche glebiej poweszyc,to dojdzie do pewnych wnioskow, do istnie prywatnych powodow Pana Wiesława Ch., by podrzucic klode Panu Romanowi P.Owszem Pan Roman była w stanie po spożyciu i za to odpowie,ale nie mozna przymykac oka sprawiedliwosci na prawdziwe powody tego sporu. Chciałabym jeszcze dodac,ze dziwi mnie fakt,iz Pan Chraniuk, po spowodowaniu kolizji drogowej,nadal jezdzi autem.To nasuwa tylko jeden wniosek na mysl.Mozna pic i prowadzic auto.Mozna nawet spowodowac kolizje, czy wypadek i tak nic wam nie grozi.Moj kolega,zlapany po jednym piwku, doslownie, na cofniete prawo jazdy na chyba rok.Jak zatem wytlumaczyc to co sie tu dzieje?????Skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa moim zdaniem wyglada tak.Gdy prezesem byl Pan Chraniuk,to jezdzil i praowal wiele razy pod wplywem alkoholu.Jednak nikt nie "pomogl" mu pozegna sie ze stanowiskiem prezesa.Dlaczego?Bo dalo sie przy libacjach pozalatwiac prywatne sprawy.Dalo sie zatrudnic syna,corke,moze jakas nagrode,dalo sie wyniesc kilka plytek,pustakow,kostek brukowych.Jednym slowem Pan Chraniuk byl "idealnym" prezesem.Pan Roman nie leje w siebie tyle wodki,co Pan Chraniuk, to sie widzi.Zatem sytuaja musiala byc dokladnie zaplanowana.Pan Chwesiuk musial miec solidny powod,by podrzucic "swinke" Panu Romanowi.Jaki?Rozmowy telefoniczne prywatne ze sluzbowych telefonow (to sa kwoty...rzedu tysiecy zlotych, gdyby policzyc od poczatku trwania tego procederu).Poprzednia wladza przymykala na to oko.Pan Roman na to nie pozwolil.A gdzie to Pan Wieslaw dzwonil???Moze do swojej kochanki???Osobiscie jestem tego pewny,ale nie mam dowodow:-)A moze, to ona dala cynk Panu Chwesiukowi, w koncu pracuje w tej samej firmie, ze Pan Roman jest pod wpływem alkoholu? Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia.Dlaczego Pan Chraniuk,byly prezes kom-gaz, nadal piastuje kierownicze stanowisko???Czy nie ma bardziej kompetentnych i trzezwych ludzi, a przede wszystkim wyksztalconych?Osobiscie nie chcialbym,aby moj zwierzchnik byl nacechowany w ten sposob.A ta libacja przed wpadka Pana Romana????Pan Iwaniuk pracuje w kom-gaz-ie, zona tego pana juz tez:-),celem libacji bylo zatrudnienie syna owego Pana.NEPOTYZM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale wstyd mi jak czytam takie tu wnioski. Co ma do pijanstwa pana ROMANA byly prezes tu piszemy o fakcie ze pan roman byl pijany a to ze ktos kiedyc cos. Śmieszne, czy to ze na ukrainie bieda to wina pana romana, nie ale to ze byl pijany to tak i musi ponieść odpowiedzialnosc. jedyna kara za picie jest dyscyplinarne zwolnienie tak jak on zwalniał ludzi. Faktem jest ze nielubia ludzie w łosicach jego ale sam sobie to narobił poprostu kolega w teczce noszony przez nasze władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACOWNIK napisał:
Przepraszam ale wstyd mi jak czytam takie tu wnioski. Co ma do pijanstwa pana ROMANA byly prezes tu piszemy o fakcie ze pan roman byl pijany a to ze ktos kiedyc cos. Śmieszne, czy to ze na ukrainie bieda to wina pana romana, nie ale to ze byl pijany to tak i musi ponieść odpowiedzialnosc. jedyna kara za picie jest dyscyplinarne zwolnienie tak jak on zwalniał ludzi. Faktem jest ze nielubia ludzie w łosicach jego ale sam sobie to narobił poprostu kolega w teczce noszony przez nasze władz.
"Co ma do pijanstwa pana ROMANA byly prezes tu piszemy o fakcie ze pan roman byl pijany a to ze ktos kiedyc cos." oto,to prezes i to prezes,nawety tego samego zakladu.Nie cos ktos kiedys.Tylko Pan Henryk na stanowisku prezesa i tez alkohol. Zmienia sie tylko czas i bydlectwo ludzi (Dozorcy). "Śmieszne, czy to ze na ukrainie bieda to wina pana romana, nie " Co ma ukraina do tej soprawy???/ "jedyna kara za picie jest dyscyplinarne zwolnienie tak jak on zwalniał ludzi." A jaka kara za przyjmowanie ludzi do pracy w ramach libacji??? (taki wjazd, a taki wyjazd?)Jaka za Spanie za biurkiem???*(pracownik-autor tego postu, nie widzial???) Dyscyplinarka Panu Romanowi?Tak,ale nie tylko Panu Romanowi.Powtarzam,Pan Henryk nie powinien piastowac kierowniczego stanowiska....wstyd!!!!!I smigac samochodem!!!!! "Faktem jest ze nielubia ludzie w łosicach jego ale sam sobie to narobił poprostu kolega w teczce noszony przez nasze władz." Pan Henryk, moze byl lubiany (przynajmniej przez niektorych:-)łatwo policzyć,to sa ci,ktorzy nie podkladali mu swinki,a mogli,bo zachowanie tego Pana bylo wszem i wobec widoczne) Skoro jest Pan/Pani pracownikiem (o ile dobrze zrozumialem) tego zakladu, oraz chrzescijaninem, to sumienie nie pozwoli Panu/Pani oceniac w ten sposob rzadow obu Panow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklaniam sie do racji autora postu wyzej. Obie sprawy maja sporo wspolnego.Obaj prezesie i obaj pijani,z ta roznica,ze Pan Roman raz, a Pana Henryka widziano i widzialem 200 razy:-) Pan Wieslaw wtedy tez pracowal....dlaczego wiec akurat ten jeden jedyny raz Pana Romana postanowil wykorzystac??,a setek razy Pana Henryka nie??? Poza tym,jazda po pijaku, kolizja Pana Henryka,powinna miec konsekwencje.Tu ich nie widac.Baaaa, okazuje sie,ze nawet dobrze mozna na tym wyjsc...kierownik....hehhe.Boze.Ty widzisz i nie grzmisz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jestem katolikiem. panowie nie mieszajcie do pijanstwa BOGA, wstyd poprostu jest winien a ile razy byl pjany wczesniejszy prezes niewiem jesli byl powinien byc ukarany. Roman byl piany stwierdzila policja wystarczy. Skoro jest tak inteligentny za jakiego sie ma powinien przeprosic i odejsc. Fakt jest faktem byl na terenie zakladu piany. JESLI POZOSTANIE DALEJ PREZESEM ZNACZY ZE JEST W ŁOSICACH PRZYZWOLENIE DO PICIA WIEC PIJMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
Tak jestem katolikiem. panowie nie mieszajcie do pijanstwa BOGA, wstyd poprostu jest winien a ile razy byl pjany wczesniejszy prezes niewiem jesli byl powinien byc ukarany. Roman byl piany stwierdzila policja wystarczy. Skoro jest tak inteligentny za jakiego sie ma powinien przeprosic i odejsc. Fakt jest faktem byl na terenie zakladu piany. JESLI POZOSTANIE DALEJ PREZESEM ZNACZY ZE JEST W ŁOSICACH PRZYZWOLENIE DO PICIA WIEC PIJMY.
To już nawet w komunalnej Prezes nie może się napić jak przystało na władzę? np chyba ,że nie należy do PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
Tak jestem katolikiem. panowie nie mieszajcie do pijanstwa BOGA, wstyd poprostu jest winien a ile razy byl pjany wczesniejszy prezes niewiem jesli byl powinien byc ukarany. Roman byl piany stwierdzila policja wystarczy. Skoro jest tak inteligentny za jakiego sie ma powinien przeprosic i odejsc. Fakt jest faktem byl na terenie zakladu piany. JESLI POZOSTANIE DALEJ PREZESEM ZNACZY ZE JEST W ŁOSICACH PRZYZWOLENIE DO PICIA WIEC PIJMY.
Właśnie do tego zmierzam.Pan Roman winny - ukarać, dyscyplinarnie. Pojęcie Boga użył Pan jako pierwszy,wiec nie wiem skad pomysł mieszania. Kwestia sumienia i katolicyzmu (on reguluje kwestie sumienia) idzie ze soba w parze.Boga nikt tu nie miesza do kwestii pijaństwa. Jesli chodzi o mnie,nie musze czekac na werdykt w kwestii Pana Romana,by napic sie i jechac autem (chociaz tego nie robie:-)).Wystarczy mi werdykt w sprawie Pana Henryka:-)Ludzie pijcie ile wlezie, bo jak widac,kompletnie nic Wam za to nie grozi.A przy pierwszej wpadce z policja,powolajcie sie na Pana Henryka,mowiac.....on tak moze,to i ja chce:-)Wiec jakim prawem odbieracie mi prawo jazdy? Jakby ktos miał watpliwosci,co do mojego sumienia,czytajac ostatnie zdania, to jestem agnostykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był pijany czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To był pijany czy nie?
Był.Jeden i drugi prezes.Tylko Pan Roman zadarł z dozorcą i nie ocenił, jakim perfidnym może być człowiekiem:-)Pewnie mu sie za to dostanie.Z kolei Pan Henryk pił ze wszystkimi i dzieki temu (m.in.) nikt go nie pod.....ał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego piszecie perfidnym. Ponoc ten pan ROMAN walczyl z plaga alkocholikow w zakładzie, zwalnial ludzi z alkochol. Miał do tego prawo jako prezes ale powinien liczyc sie z tym ze i on na terenie zakladu powinien trzymac fason. myśle ze rada pomyśli o premi dla dozorcy przeciez wzorowo wypelnił swoje obowiąski. Zreszto wiecie sami jaki jest ten pan ROMAN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spid napisał:
dlaczego piszecie perfidnym. Ponoc ten pan ROMAN walczyl z plaga alkocholikow w zakładzie, zwalnial ludzi z alkochol. Miał do tego prawo jako prezes ale powinien liczyc sie z tym ze i on na terenie zakladu powinien trzymac fason. myśle ze rada pomyśli o premi dla dozorcy przeciez wzorowo wypelnił swoje obowiąski. Zreszto wiecie sami jaki jest ten pan ROMAN
Ja wiem jakie Pan Roman miał zatargi prywatne i slozbowe z Panem Wiesławem (niestety nie podziele sie na lamach forum).Stad nazwalam zachowanie Pana Wieslawa perfidnym.Dodam,ze szkoda, ze nie "walczyl o premie", w taki sposob, z bylym Prezesem Panem Henrykiem.Przeciez gdyby tak sie zachowywal,to tysiace premii dostałby:-) Dalej.Przyjmijmy przelicznik, mniej więcej taki: jedno piwo lub pięćdziesiątka wódki to 0,2-0,3 promila. Pan Roman mial 1.08 prm.....i slanial sie na nogach, belkotal i takie tam rozne?Pan Wieslaw uczepil sie Pana Romana, bo byl pod wplywam alkoholu,ale chyba sie ostro przeliczyl ze skutkami po takim spozyciu:-) Nawet gdyby Pan Roman "dziabnal" sobie te promile na pusty zoladek, to i tak najpewniej trzymalby sie na nogach.Ja raczej posadzilbym Pana Wieslawa o branie srodkow psychotropowych,moga zakrzywiac percepcje rzeczywistosci:-)Nie wiem jak jest faktycznie (wiec prosze mnie nie ganic),ale czy Prezes,przyjmujac jakiegos waznego petenta,nie moze przypadkiem iles tam sobie z tym petentem dziabnac? Nie mowie,ze Pan Roman jest bez winy.Mowie tylko zeby logicznie popatrzec na sprawe i zastanowic sie czy Pan Wieslaw przypadkiem nie przesadzal podajac jakies dziwne zachownaia wystepujace u pijanego??? mezczyzny, z 1.08 promila:-) Mam nadzieje,ze Prezes kom-gazu (ktokolwiek nim bedzie po tej sprawie) wreszcie zacznie rozliczac prywatne rozmowy telefoniczne pracowanikow,bo inaczej utoniecie w dlugach.Gdyby Kom0Gaz byl prywatny,pracownicy chodziliby jak zegareczki,a nie jak banda pijanych pracowniow budowy za czasow komuny.Wiem co pisze,widzialam i... niestety, nadal widze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisze pani (pan) ze zna ich zatargi ale co one tu mają faktem jest ze romek byl pod wpływem i to sporo. POWINIEN ODPOWIADAC JAK NORMALNY PRACOWNIK ALE WIEMY ZE WŁADZE MU POMOGĄ SKORO WIERZĄ W NIEO JAKO SUPER SZEFA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam wyrazić swoje oburzenie po wczorajszych wyborach na sołtysa we wsi Mszanna. Otóż wybrano sołtysa który siedział w więzieniu za gwałty i kradzieże we własnej wsi, w której wczoraj grupa szajbusów wybrała go na sołtysa. Gratulacje dla tych wszystkich którzy na niego głosowali !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel wsi Mszanna napisał:
Chciałam wyrazić swoje oburzenie po wczorajszych wyborach na sołtysa we wsi Mszanna. Otóż wybrano sołtysa który siedział w więzieniu za gwałty i kradzieże we własnej wsi, w której wczoraj grupa szajbusów wybrała go na sołtysa. Gratulacje dla tych wszystkich którzy na niego głosowali !!!
Bez obaw nie odbiega normą od większości tak zwanej polskiej elity. Taka ogólna tendencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...