Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łosie będą uratowane, pojadą do Katowic

Utworzony przez Pytek, 23 lutego 2011 o 17:29
Warto wiedzieć ile kosztuje ta akcja i kto płaci za to.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bogusławie Żądło! Mam nadzieję, że po tych rekolekcjach przy łosiu przemyślałeś iprzestaniesz kraść! Odnajdziesz także swoją drogę do do poprawnego traktowania wszystkich w kole łowieckim, które tak wraz z Antkiem S. zeszmaciłeś.
0
A czy ostatnio nie został otworzony ośrodek dla dzikich zwierząt gdzieś na Lubelszczyźnie??
0
Brawo! To świetnie, że jednak nie zostaną uśpione i otrzymają pomoc. Ciekawe czy wyzdrowieją i wrócą na wolność?
0
Pytek napisał:
Płaci za to HÓW co ma z tyłu rów,pacanie.
0
ja protestuje by z moich podatków finansować taką awangardę i transportować jakieś głupie łosie z pod ruskiej granicy do Katowic.
0
losie zdrowe bedą a rodziny z zalanych domów też pojadą do katowic
0
Będą uśpione w Katowicach.
0
mietek napisał:
ja protestuje by z moich podatków finansować taką awangardę i transportować jakieś głupie łosie z pod ruskiej granicy do Katowic.
Głupi łoś to Ty
0
miro napisał:
Głupi łoś to Ty
Jakoś Wszyscy unikają tematu że łosie to jedne z większych szkodników w lesie. Poguglajcie sobie i zobaczcie jakie to milusie stworzonka lub zapytajcie leśnika.
0
Najwiekszym szkodnikiem lesnym jest Antoni S.
0
klon napisał:
Płaci za to HÓW co ma z tyłu rów,pacanie.
A dokładniej może.?
0
tarres looure napisał:
Najwiekszym szkodnikiem lesnym jest Antoni S.
Bohater jednego z Forów - warto poczytać, "stara szkoła", przyjaciel Józka O.
0
stasio uzdrawiacz i szaman łowiectwa. On to wie jak leczyć i uzdrowic Polskie Łowiectwo. Stasiu startuj wyborach gdzie kolwiek będą - najlepiej daleko od POLSKI napewno cie poprze kolega z gdanska i kilku takich jak ty. bucha hahahahahahahha. Szkoda że to nie ty wpadłeś do tej wody byśmy ci podali kilka ton cegieł hehehehhehe
0
Całe szczęście -tam pewnie się zajmą nimi specjaliści od DUŻYCH ZWIERZĄT. Co potrafią ci od "małych" to było widać przy okazji tego odłowionego na Grenadierów a który to po kilku dniach wyzionął ducha w lasku pod Świdnikiem (i jeszcze kilku innych tego typu zdarzeniach).I pomyśleć Uniwersytet Przyrodniczy z wydziałem weterynarii tuż obok.
0
Pawlak napisał:
Jakoś Wszyscy unikają tematu że łosie to jedne z większych szkodników w lesie. Poguglajcie sobie i zobaczcie jakie to milusie stworzonka lub zapytajcie leśnika.
Pawlak ty "przygulał" z nimi ,z tymi łoszami bo jakieś niezrozumiałe dźwięki wydajesz ?
0
Pytek napisał:
Z pewnością nie ty bo pierdz*c przed komputerem nic się nie zarabia a i podatków się nie płaci.Reasumując wcale nie jesteś mniejszym szkodnikiem niż ten czworonóg
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: