Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko :).

Utworzony przez kamlhiphop7, 24 sierpnia 2009 o 10:10
dla mnie było zajebiste.jak nigdy .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kamlhiphop7 napisał:
dla mnie było zajebiste.jak nigdy .
Zbliżają się nieuchronnie wybory stąd te ruchy i lotnisko i stadion i wszystko. A tak swoją drogą to co Cię tak zje....bło jak nigdy ?
0
a no bo mi elegancko było.poznałem pewną dziewczynę
0
a do mnie wczoraj jakaś zajebista d*** machała.teraz żałuje że nie podszedłem po numer.jeżeli to czytasz to daj znać Piękna nieznajoma
0
Kamil napisał:
a do mnie wczoraj jakaś zajebista d*** machała.teraz żałuje że nie podszedłem po numer.jeżeli to czytasz to daj znać Piękna nieznajoma
jak będziesz tak latał z rozpiętymi spodniami to się może nie odezwać, najpierw trzeba tak ogólnie
0
~pawlak~ napisał:
jak będziesz tak latał z rozpiętymi spodniami to się może nie odezwać, najpierw trzeba tak ogólnie
Proszę się nie podszywać pod mój nick, głupoty wypisywać na swoje konto. Koniec transmisji.
0
Pawlak jak to z rozpiętymi spodniami ?hehe.dobre ku*** hehe.ale nie no szedłem sobie patrze i myśle "ale zajebista d***"a ona zobaczyła że się patrze pomachała .a ja durny zapomniałem numer potem wziąć.;/.
0
zajebiście było.oby nasze miasto częściej takie coś organizowało.
0
Moim zdaniem takiego spędu jak na lotnisku nie powinno się organizować !!!!!!!!!!NIGDY WIĘCEJ !!!!!!!!!!!!
0
szczera napisał:
Moim zdaniem takiego spędu jak na lotnisku nie powinno się organizować !!!!!!!!!!NIGDY WIĘCEJ !!!!!!!!!!!!
D L A C Z E G O ?
0
Bo moim zdaniem pobić można się gdzie indziej nie trzeba iść na lotnisko !!!! Jesteś innego zdania ???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: