Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko jak wygrana na Euro. Szanse maleją

Utworzony przez Masło, 13 czerwca 2012 o 14:51
K**rwa. Ani lotniska, ani dobrej drogi na odcinku Wisznice-Parczew-Siemień-Lubartów. Niestety, dawne bialskopodlaskie to coraz większe zadupie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co za brednie: Całe województwo składa się na lotnisko w Świdniku???? Marszałek ma tylko 34,2513% udziałów i sie co najwyżej dokłada. To Miasto Lublin (60,1955% udziałów) ponosi najwieksze ciężary inwestycji.
0
...podobno ma nie być lotów międzynarodowych i (o bagatela) lotów do Warszawy ... Więc po co to lotnisko...
0
W Modlinie może być lotnisko, a w Białej Podlaskiej nie może być.Trzeba w ograniczonym zakresie uruchomić, powoli pojawią się i samoloty.Aż trudno uwierzyć że nikt nie chce lądować, zakładamy ze przy niskich kosztach obsługi.
0
Lublin ma być w przyszłości jak Las Vegas,a Wy kmiotki macie oto dbać,płacić nie narzekać.Lasy piaski i karaski Wam wystarczą,zresztą skansen gdzieś w Polsce musi być,teren w całym pasie nad Bugiem o promieniu 50km, aż do Dołhobyczowa jest wsam raz.
0
Marzenia można mieć zawsze. Transport lotniczy jest stosunkowo drogi a głównym jego atutem jest prędkość dostarczenia przesyłki. Sęk w tym że w rejonie Białej Podl. nie ma zapotrzebowania na takie usługi a nikt z Katowic czy Olsztyna, kto jest przy zdrowych zmysłach nie będzie z tego korzystał. Gołębiem pocztowym będzie szybciej. Cargo międzynarodowe? Proszę spojrzeć w pogodny dzień do góry, zdecydowana większość tego co leci to tranzyt, paliwa do Moskwy im starcza więc u nas nie lądują. Ale pomarzyć to zawsze można...
0
Dziwię się władzom Białej Podlaskiej, a w szczególności Panu Prezydentowi. Jak można wieżyć w coś co jest nierealne, w coś co jest tylko marzeniem władz miasta. Kiedy można było coś zrobić, robiono wszystko aby za torami nic nie powstało. Uwierzyli "turkowi", Pan Prezydent bawił sie na weselu u tureckiego "biznesmena". Przypuszczam, że wyobraźnia Pana Czapskiego wybiegała bardzo daleko w przyszłość - zaryzykuję twierdzenie, że Pan Prezydent już widział dla siebie poważne stanowisko w powstajacej spółce. Kochani, tak w dzisiejszych czasach kręci się biznes. W pierwszej rzędzie coś dla siebie a później dla dobra społeczności. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłoby podzielenie lotniska na działki budowlane i w drodze przetargu sprzedać ludziom - przypuszczam, że po dziesięciu latach w Białej Podlaskiej wyrosłaby piękna dzielnica domków jednorodzinnych oraz przy odrobinie wyobraźni władz cała nowoczesna infrastruktura dzielnicy (żłobek, przedszkole(a), sklepy, place zabaw, parki oraz wiele innych obiektów niezbędnych do życia w XXI wieku.
0
Tedzie, sprawdź najpierw i ustal, że ten teren powinien zachować funkcję lotniskową, zanim rozdrapiesz na działki i działeczki dla Wólki i dla sołtysa córki:)
0
Gość napisał:
Lublin ma być w przyszłości jak Las Vegas,a Wy kmiotki macie oto dbać,płacić nie narzekać.Lasy piaski i karaski Wam wystarczą,zresztą skansen gdzieś w Polsce musi być,teren w całym pasie nad Bugiem o promieniu 50km, aż do Dołhobyczowa jest wsam raz.
Gdybyś był inteligentem, jakiego rżniesz, wiedziałbyś jak się pisze w sam raz. A tak jak to zrobiłeś, to tylko się skompromitowałeś
0
Panie Marianie,masz rację,to moje nie dopatrzenie ,to klawiszowe techniczne zdarzenie i tyle mam na usprawiedliwienie.Inteligentem na miarę swoich możliwosci umysłowych,jestem jakim jestem.A Waści wpis podparty uśmiechem i słowem rżniesz świadczy,że jeszcze mało wiesz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: