Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko: Przymiarka do strefy ekonomicznej w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Kuki, 4 października 2011 o 20:14
Boże a po co na wioszy SSE ?? to już lepiej prowizoryczne lotnisko !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strefę ekonomiczną mamy już w okolicach ul. Północnej. I co? I g...o! Tylko jedna bidna firma produkcyjna, UC, cała masa hurtowników i kawałek lasu. Poważnej konkurencji na rynku pracy nadal nie ma w promieniu 60km. A na lotnisku co będzie? Nowe osiedle tam będzie! Pytanie bloki czy domki należało by zadać króliczkowi i jego znajomym.
0
natapirowany szatan napisał:
Strefę ekonomiczną mamy już w okolicach ul. Północnej. I co? I g...o! Tylko jedna bidna firma produkcyjna, UC, cała masa hurtowników i kawałek lasu. Poważnej konkurencji na rynku pracy nadal nie ma w promieniu 60km. A na lotnisku co będzie? Nowe osiedle tam będzie! Pytanie bloki czy domki należało by zadać króliczkowi i jego znajomym.
To może od początku oto chodziło. Dlatego dawało się w Lotnisko różnym od roztaczania wizji, a będzie to co zawsze, czyli cały ....... płot.
0
Kuki napisał:
Boże a po co na wioszy SSE ?? to już lepiej prowizoryczne lotnisko !!!
Kto to tak pisze? W okolicach Białej Podlaskiej pisze się "wioska". W okolicach Lublina i w Lublinie obowiązuje inny język, bardziej ukraiński i tam wówią i piszą "Wiosza". Serdecznie pozdrawiam.
0
Widać, że w lublinie aż ciśnienie rośnie jak dochodzą informację o rozwoju miast Roztocza czy Południowego Podlasia, bo przecież najważniejszy jest lublin, a reszta się nie liczy.
0
Stanisław napisał:
Kto to tak pisze? W okolicach Białej Podlaskiej pisze się "wioska". W okolicach Lublina i w Lublinie obowiązuje inny język, bardziej ukraiński i tam wówią i piszą "Wiosza". Serdecznie pozdrawiam.
Ale chamusiu nie musisz mnie uświadamiać bo cię o to nie prosiłem ,a poza tym jeżeli nie potrafisz odróżnić określenia ,,wiosza,, od ,,wioski,, a to radykalna różnica to masz wielki problem no ale ja już ci w tym nie pomogę ,chyba macie tam jakiegoś lekarza nie ? żall...
0
Powstała też taka strefa na terenach Grudziądza. Więcej informacji na biznes.grudziadz.pl
0
Zapraszam na stronkę http://www.foto4u.pl/ tam można wywołać fajne odbitki.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: