Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Białej Podlaskiej: Na razie bezruch, wkrótce zmiany

Utworzony przez Mohammed, 11 kwietnia 2011 r. o 19:31
Jak z Dubaju to pewnie na latających dywanach przylecą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponownie jest wielka szansa na wykorzystanie majatku i w perspektywie duze dochody dla miasta i regionu. Trzeba inwestorom tylko nie przeszkadzać.To lotnisko to brama na Wschod dla Europy i brama na Zachod dla gospodarek Azji.Duże lotnisko, autostrada do Moskwy i linia kolejowa Warszawa Moskwa. Wiecej nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze nie przeszkadzac. Skoro jak lotnisko lezy odlogiem to miasto podatkow nie otrzymuje, to warto umozyc podatki doc zasu rozkrecenia lotniska. Miasto nic na tym nie traci, warto sprobowac. A jak pomysl wypali, to wtedy miasto otrzyma duze dochod i ewentualnie jakas praca dla ludzi. Napalac sie nie ma co, ale jakby cokolwiek wyszlo to byloby ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najważniejsze nie przeszkadzac. Skoro jak lotnisko lezy odlogiem to miasto podatkow nie otrzymuje, to warto umozyc podatki doc zasu rozkrecenia lotniska. Miasto nic na tym nie traci, warto sprobowac. A jak pomysl wypali, to wtedy miasto otrzyma duze dochod i ewentualnie jakas praca dla ludzi. Napalac sie nie ma co, ale jakby cokolwiek wyszlo to byloby ok.
Skoro umożymy podatki to komu podniesiemy aby miasto miało czym zapłacić naszemu bardzo drogiemu Prezydentowi. Skoro koledzy nie płacą podatków i supermarkety to kto ma płacić. Skoro firma nie ma czym zapłacić to za co rozwinie lotnisko. Miasto straciło wszystkie większe firmy karmione mirażami przez obecnego Prezydenta. Cokolwiek to może wyjść jak się spodnie porwą w kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak, pomysl troche - a widze ze tepy jestes. Jak na lotnisku nic nie bedzie, to miasto i tak nie dostanie podatkow - nie jest prowadzona dzialalnosc gospodarcza, to miasto dostanie jakies ochlapy podatkowe za ziemie. A jak bedzie prowadzona tam dzialalnosc, to beda podatki i szanse na rozwoj. Zeby wyjac, trzeba wlozyc (ale pewnie tego nie wiesz...). Dlatego miasto powinno zachecac do rozwoju takiej inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Пpивeт я хочу писать .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IWAN SAPIEHA napisał:
Пpивeт я хочу писать .....
to znajdź ustronne miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pawlak, pomysl troche - a widze ze tepy jestes. Jak na lotnisku nic nie bedzie, to miasto i tak nie dostanie podatkow - nie jest prowadzona dzialalnosc gospodarcza, to miasto dostanie jakies ochlapy podatkowe za ziemie. A jak bedzie prowadzona tam dzialalnosc, to beda podatki i szanse na rozwoj. Zeby wyjac, trzeba wlozyc (ale pewnie tego nie wiesz...). Dlatego miasto powinno zachecac do rozwoju takiej inwestycji.
Jasne jestem tępy, bo nie mogę zrozumieć jak społeczeństwo daje się tak manipulować - wszakże Prezydent przy każdych wyborach jechał na lotnisku i tym jakie to kokosy będą mieć bialczanie i co mają to co zawsze. Ładnie to ująłeś: "Zeby wyjac, trzeba wlozyc" tylko co ta firma włoży jeśli nawet nie stać ją na zapłacenie podatków ,to napisałem wyżej, ale chyba okulary masz za słabe i nie doczytałeś. Teraz wybacz mi to co napiszę - bredzisz jak wysrany przez TVN i Gazetę Wyborczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
bredzisz jak wysrany przez TVN i Gazetę Wyborczą.
brak ci argumentów, ze uzywasz takiego jezyka, czy taki jestes? przespales wybory chlopczyku, obiecanki kokosow z lotniska juz nieaktualne. Podatki rzedu 250tys miesiecznie to kupa kasy, jak sie na lotnisku nie zarabia. Poza tym, gdybys mial jakiekolwiek rozeznanie to wiedzialbys, ze ta firma nic na lotnisku nie otworzy, a jedynie moze sklonic inwestorow, do inwestycji. Wszystko zalezy jak to rozegra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze z tego tekstu jest stwierdzenie, że Czapski czeka tylko do końca roku z odroczeniem podatków a jak uruchomią lotnisko to spółke zwolni z długów. A jak nie uruchomi? Spółka ma kapitał 0,5 miliona nie wiadomo w czym ten kapitał jest. Cargo Hub już jest winna miastu 2 mln 750 tyś zł. Jak nie uruchomi lotniska to powie do widzenia Andriu i miasto dostanie figę z makiem. A ponadto tereny zostaną odebrane i wrócą do AMW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki już jestem, miałem trudne dziecinstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
00:12 uspokój się (Władysław Stasiak) 00:17 patrz mu w oczy 00:20 patrz / uspokój się (Władysław Stasiak) 00:26 O Boże 00:27 niech pani spróbuje wyjść (Ryszard Rumianek) 00:32 играть / grać (komenda do włączenia syreny zagłuszającej) 00:48 давай … / dawaj… gnata? / / убивай сюда / zabić tu 00:51 do 00:55 Boże Ty mój / Aj / O Jezu / Co jest kurde 00:57 STRZAŁ przekleństwa operatora (strzał ewidentny) 01:06 STRZAŁ śmiech grupy mężczyzn 01:12 все назад Коля / wszyscy w tył Kola 01:13 STRZAŁ 01:15 STRZAŁ 01:18 отец уходи …? / ojciec uciekaj stąd do domu 01:20 przekleństwa operatora 01:22 syreny wozów strażackich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pojeby z PISU i ich sympatycy musza wszedzie srac tym smolenskiem? dajcie zyc innym, trupofile. podniecajcie sie swoimi wymyslonymi teoriami spiskowymi na waszych spotkaniach, sluchajcie glosow w waszych glowach. szkoda pieniedzy na wasze leczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
brak ci argumentów, ze uzywasz takiego jezyka, czy taki jestes? przespales wybory chlopczyku, obiecanki kokosow z lotniska juz nieaktualne. Podatki rzedu 250tys miesiecznie to kupa kasy, jak sie na lotnisku nie zarabia. Poza tym, gdybys mial jakiekolwiek rozeznaniet to wiedzialbys, ze ta firma nic na lotnisku nie otworzy, a jedynie moze sklonic inwestorow, do inwestycji. Wszystko zalezy jak to rozegra.
Tak ładnie manipulujesz wyrwane z kontekstu zdanie i brak odpowiedzi na zasadnicze pytania. Myślę że już mieliśmy okazję podyskutować, swoją drogą ta wzmianka z TVN i gazetą chyba cię poruszyła - co to Gazeta i TVN już nie jest cool ? Dlaczego też nie przyjmiesz jakiegoś nicka tylko tchórzliwie ukrywasz się, nie wstydź się daj się rozpoznać, a jeśli się wstydzisz to dlaczego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy pojeby z PISU i ich sympatycy musza wszedzie srac tym smolenskiem? dajcie zyc innym, trupofile. podniecajcie sie swoimi wymyslonymi teoriami spiskowymi na waszych spotkaniach, sluchajcie glosow w waszych glowach. szkoda pieniedzy na wasze leczenie.
Kolejny wysrany przez TVN i Gazetę Wyborczą. Nie jestem Pisowcem ale chciałbym żyć w wolnej Polsce i chciałbym poznać prawdę o Smoleńsku i jedno wiem że im Polska słabsza tym mocniejsza Rosja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. nie manipiluje, zacytowalem twoje słowa. obelgi konkretnie. 2. raczej nie mielismy okazji dyskutowac, nie wdaje sie w dyskusje. temat lotniska jest mi bliski i wpadlem na forum z tresci artykulu. 3. tvn lubie, maja fajne programy. ruszylo mnie 'wysrany', mama mi mowila, ze brzydko uzywac tego slowa. tak mi zostalo. 4. jak chcesz, to niech ci bedzie: jestem Balwochwalca. milo mi, panie Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna wierszówka o lotnisku z której niewiele wynika , jak narazie same ogólniki i zero konkretów. Enigmatyczne wzmianki o tajemniczych inwestorach "ach ten Dubaj pamiętacie zamieszanie ze stocznią " . Mimo wszystko trzymam kciuki i życzę udanych projektów bo jesli nie teraz to kiedy....poprostu musi się udać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak trzymać, nie szyderczo jazgotac, tylko pozyjemy, zobaczymy. Gorzej juz nie bedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IWAN SAPIEHA napisał:
Пpивeт я хочу писать .....
.....пpивeт и я тoжe хочу щать. http://www.youtube.com/watch?v=P3cUFwIBilA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, kto z bialskich redaktorów ma działkę przy lotnisku i dość krytyczny jest wobec wszelkich planów lotniskowych? Czy on pisze może artykuły o tym problemie (pewnie się wyłączył, bo jest przecież nazbyt zainteresowany sprawą?) , a może wypowiada się żarliwie na tym forum? No, kto z bialskich redaktorów? No, kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...