Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Białej Podlaskiej: Na razie bezruch, wkrótce zmiany

Utworzony przez Mohammed, 11 kwietnia 2011 r. o 19:31
Niestety tak juz jest, ze komus lotnisko bedzie przeszkadzac. Nie da sie inaczej, zwlaszcza, ze ono jest od lat. jak ktos kupil dzialke lub wybudowal dom, to od wielu lat mial swiadomosc, ze jest tam lotnisko. Kiedys dzialalo, teraz moze dzialac ponownie. Gdyby brac pod uwage wszelkie protesty, to lotnisko mogloby powstac tylko na pustyni. Cholera, ekooszołomy by zaprotestowali, czyli nigdzie by nie powstalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Balwochwalca napisał:
1. nie manipiluje, zacytowalem twoje słowa. obelgi konkretnie. 2. raczej nie mielismy okazji dyskutowac, nie wdaje sie w dyskusje. temat lotniska jest mi bliski i wpadlem na forum z tresci artykulu. 3. tvn lubie, maja fajne programy. ruszylo mnie 'wysrany', mama mi mowila, ze brzydko uzywac tego slowa. tak mi zostalo. 4. jak chcesz, to niech ci bedzie: jestem Balwochwalca. milo mi, panie Pawlak.
j Bałwochwalco mnie również jest miło że poglądy mogę teraz przypisać osobie o konkretnym nicku, a nie zgadywać że odpowiadam tej samej osobie. Nie oglądam telewizji, a tym bardziej TVN za programy w rodzaju "taniec na lodzie", ale z utęsknieniem czekam na program "dmuchanie pontonu z gwiazdami" oraz kontynuację "tańca tyłkami po lodzie". Faktem jest że ostatnio się zradykalizowałem i w momencie napisania przez ciebie że czytasz wszystko, a poglądy prezentujesz z GW, napisałem co napisałem, jeśli myślisz inaczej to przepraszam. Wracając do TVN to jeśli coś powstało z brudu i kłamstwa to w cudowny sposób zamieni się w krynicę prawdy i obiektywizmu ? Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Bałwochwalco mnie również jest miło że poglądy mogę teraz przypisać osobie o konkretnym nicku, a nie zgadywać że odpowiadam tej samej osobie. Nie oglądam telewizji, a tym bardziej TVN za programy w rodzaju "taniec na lodzie", ale z utęsknieniem czekam na program "dmuchanie pontonu z gwiazdami" oraz kontynuację "tańca tyłkami po lodzie". Faktem jest że ostatnio się zradykalizowałem i w momencie napisania przez ciebie że czytasz wszystko, a poglądy prezentujesz z GW, napisałem co napisałem, jeśli myślisz inaczej to przepraszam. Wracając do TVN to jeśli coś powstało z brudu i kłamstwa to w cudowny sposób zamieni się w krynicę prawdy i obiektywizmu ? Pozdrawiam.
A czym się charakteryzują poglądy z GW? TVN powstał z brudu i kłamstwa? Prosze rozwinąć. i znak zapytania stawia się po ostatniej literce. bez odstepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...