Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Białej Podlaskiej: Najpierw awionetki, potem port cargo?

Utworzony przez plati, 16 grudnia 2011 r. o 14:55
że lotnisko ma ogromny potencjał kazdy wie, tylko nie ma chyba komu naprawdę sie przyłozyć do realizacji kluczowej dla tego regionu lubelszczyzny inwestycji, studiowełem u Bergera dajcie te tereny powiedzcie co tam ma byc a on to zbuduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko Biała Podlaska cargo ma szansę być olbrzymim portem przeładunkowym cargo, dla tanich linii i ruchu prywatnego.Niestety jest olbrzymi opór tzw Władzy, aby ta inwestycja się nie powiodła. Powinno być odwrotnie. Pomysłodawcy powinni otrzymać każdą możliwą pomoc.Lotnisko leży przy linii kolejowej i drodze do Moskwy, Mińska, Smoleńska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypisz wymaluj, powtórka i zabawa ,,lotniskowa'' w najlepsze. Późny Grabas, wczesny barok, przejściowy Turek, a obecnie ten ,,prezes'' od ściem w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy naiwni jesteście. Ja tylko czekam aż zaczną sprzedawać pierwsze hektary ziemi pod zabudowę. Ten obiekt jest krową, którą trzeba doić aż do bulu puki jest nadzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko i pas startowy to było kiedyś teraz to jest jedna wielka ruina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tu oszołomstwo się wypowiada..... ruiną to wy jesteście nie pas. A ten artykuł został zlepiony z różnych wcześniejszych z przed wielu miesięcy żeby nam tu w Białej mieszać a wiadomo kto miesza chol..ny lublin !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie to kaka (fajne) słyszałeś? U wróżki? Co Ci Lublina namieszał?Zobacz, że jutro przeczytasz to w lokalnych tygodnikach albo 27 XII?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezes, facjata owszem. Na list Gończy. Zwłaszcza, że za budowę płotu na lotnisku nie zapłacił. Im większy cwaniak, tym większa ściema medialna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian, skąd ty masz takie wiadomości ? Wiesz, ja wiem u źródła że zapłacił a ty pisowcu przestań szczekać. Wam najlepiej jakby na lotnisku zbudowano bazylikę waszego idola, śmiech !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaka napisał:
Marian, skąd ty masz takie wiadomości ? Wiesz, ja wiem u źródła że zapłacił a ty pisowcu przestań szczekać. Wam najlepiej jakby na lotnisku zbudowano bazylikę waszego idola, śmiech !!!!!!!!!!!!!
Kaka,jesteś głupszy od psychicznie chorej małpy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ciebie głowa boli jak ktoś trafne spostrzeżenia ma ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkoto popaprane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkoto popaprane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram Kakę, ganię donka- pisowca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraza napisał:
popieram Kakę, ganię donka- pisowca !
Wszystkim tuskomatołkom życzę wesołych świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...