Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Białej Podlaskiej: Najpierw awionetki, potem port cargo?

Utworzony przez plati, 16 grudnia 2011 o 14:55
że lotnisko ma ogromny potencjał kazdy wie, tylko nie ma chyba komu naprawdę sie przyłozyć do realizacji kluczowej dla tego regionu lubelszczyzny inwestycji, studiowełem u Bergera dajcie te tereny powiedzcie co tam ma byc a on to zbuduje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lotnisko Biała Podlaska cargo ma szansę być olbrzymim portem przeładunkowym cargo, dla tanich linii i ruchu prywatnego.Niestety jest olbrzymi opór tzw Władzy, aby ta inwestycja się nie powiodła. Powinno być odwrotnie. Pomysłodawcy powinni otrzymać każdą możliwą pomoc.Lotnisko leży przy linii kolejowej i drodze do Moskwy, Mińska, Smoleńska.
0
Wypisz wymaluj, powtórka i zabawa ,,lotniskowa'' w najlepsze. Późny Grabas, wczesny barok, przejściowy Turek, a obecnie ten ,,prezes'' od ściem w mediach.
0
Ale wy naiwni jesteście. Ja tylko czekam aż zaczną sprzedawać pierwsze hektary ziemi pod zabudowę. Ten obiekt jest krową, którą trzeba doić aż do bulu puki jest nadzieja.
0
Lotnisko i pas startowy to było kiedyś teraz to jest jedna wielka ruina
0
Ale tu oszołomstwo się wypowiada..... ruiną to wy jesteście nie pas. A ten artykuł został zlepiony z różnych wcześniejszych z przed wielu miesięcy żeby nam tu w Białej mieszać a wiadomo kto miesza chol..ny lublin !!!!!!!!!!!!!
0
Gdzie to kaka (fajne) słyszałeś? U wróżki? Co Ci Lublina namieszał?Zobacz, że jutro przeczytasz to w lokalnych tygodnikach albo 27 XII?
0
Pan prezes, facjata owszem. Na list Gończy. Zwłaszcza, że za budowę płotu na lotnisku nie zapłacił. Im większy cwaniak, tym większa ściema medialna.
0
Marian, skąd ty masz takie wiadomości ? Wiesz, ja wiem u źródła że zapłacił a ty pisowcu przestań szczekać. Wam najlepiej jakby na lotnisku zbudowano bazylikę waszego idola, śmiech !!!!!!!!!!!!!
0
kaka napisał:
Marian, skąd ty masz takie wiadomości ? Wiesz, ja wiem u źródła że zapłacił a ty pisowcu przestań szczekać. Wam najlepiej jakby na lotnisku zbudowano bazylikę waszego idola, śmiech !!!!!!!!!!!!!
Kaka,jesteś głupszy od psychicznie chorej małpy.
0
a co ciebie głowa boli jak ktoś trafne spostrzeżenia ma ???
0
wszystkoto popaprane
0
wszystkoto popaprane
0
popieram Kakę, ganię donka- pisowca !
0
zaraza napisał:
popieram Kakę, ganię donka- pisowca !
Wszystkim tuskomatołkom życzę wesołych świąt.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: