Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie wykorzystuje Kapitał Ludzki

Utworzony przez micki, 5 grudnia 2013 o 11:23
Wyrzucanie kasy w błoto!!!  Cały ten POKL to idiotyzm typu uczenie 55 letnich kobiet, długotrwale bezrobotnych, z popegeerowskich wsi obsługi komputera na zasadzie tu jest enter a tu spacja. Kpina. Nikt po tych ich kretyńskich pseudo szkoleniach nie dostaje pracy. NIKT. Ale za to pasożyty w postaci firm szkoleniowych zarabiają miliony, a ludzie dalej są w punkcie wyjścia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lubelskie wykorzystuje Kapitał Ludzki,a autorka tekstu KapitaL Lubelszczyzny,to w którym to powiecie ona się znajduje.W Bialskim nie Włodawskim nie Łukowskim nie,no to gdzie?
0
Wyrzucanie kasy w błoto!!!  Cały ten POKL to idiotyzm typu uczenie 55 letnich kobiet, długotrwale bezrobotnych, z popegeerowskich wsi obsługi komputera na zasadzie tu jest enter a tu spacja. Kpina. Nikt po tych ich kretyńskich pseudo szkoleniach nie dostaje pracy. NIKT. Ale za to pasożyty w postaci firm szkoleniowych zarabiają miliony, a ludzie dalej są w punkcie wyjścia.
  To prawda, że przeszkoleni bezrobotni, nadal nie mają pracy. Ale szkolenie się odbyło i ktoś pieniądze wziął, a bezrobotny pozostaje nadal bezrobotnym. Trzeba tworzyć miejsca pracy, a nie na siłę organizować szkolenia. W kraju mamy ludzi wykształconych i co z tego, oni też pracy nie mają. UTOPIA!!!
0
Nauka zawodu,to doświadczenie i przygotowanie do samodzielnej pracy,zaś szkolenie na łapu capu bezrobotnego,to krzystanie z pieniędzy jak dają czym prędzej
0
Moim zdaniem bardzo dobrze że osoby po 50 r.ż. mogą się szkolić i dostawać dotacje. My przynajmniej chcemy pracować a nie jak ci małolataci chcieliby dużo zarabiać i nic nie robić.
0
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
0
Dowiedziałem się,źe Ewelina Burda w nauczaniu była trudna i marudna,a defekt tego:Południowe Podlasie nazywa Lubelszczyzną i udaje wielce oświeconego.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: