Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków, a Dziennik Wschodni

Utworzony przez Anita, 3 września 2010 o 12:00
Witam. Chciałabym poruszyć jedną kwestię, która irytuje wielu ludzi z powiatu łukowskiego. Mianowicie chodzi o to, że na stronie internetowej Dziennika Wschodniego miasto Łuków jest niezauważane. Zacząć możemy od tego, że miasto o porównywalne do Łukowa - Kraśnik, ma swoja podstronę. Mimo, że Świdnik, czy Kraśnik są bliżej od Lublina, niż Łuków od Białej Podlaski, to mają swoje podstrony. Rozumiem, że Łuków to prawie mazowsze, ale proszę o nie lekceważenie tego miasta względem lubelszczyzny. Na dowód tego mogę podać przykład - ostatnio miał miejsce tragiczny wypadek w Łukowie, 15-latka tuż przed śmiercią powiedziała, że chce aby jej narządy trafiły na przeszczep, o sprawie było mówione w Panoramie na TVP2, ale cóż - Dziennik Wschodni woli pisać o drzwiach do kościoła w Radzyniu Podlaskim. Pozdrawiam Anita
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzisz Anito... bo Łuków to dla nas nie jest już wioska w woj. lubelskim. Tak bardzo kochacie Siedlce, więc niech oni o Was piszą. Poza tym jeżeli napisałaś "Białej Podlaski" to mamy Cię szanować? Paweł
0
chmielevsky napisał:
Widzisz Anito... bo Łuków to dla nas nie jest już wioska w woj. lubelskim. Tak bardzo kochacie Siedlce, więc niech oni o Was piszą. Poza tym jeżeli napisałaś "Białej Podlaski" to mamy Cię szanować? Paweł
Popieram przedmówcę. O Łukowie piszę Tygodnik Siedlecki i niech tak pozostanie. Łuków to już tzw. mazury:)
0
Tak, to prawda, że mieszkańcy Łukowa uważają te miasto jako mazowsze, ale warto pamietać, że administracyjnie Łuków należy do woj. lubelskiego.
0
Tak, Wy uważacie, że Łuków leży w mazowieckim - co jest nieprawdą. Ponadto uważacie, że Łuków to miasto - co tez jest nieprawdą.
0
zimny zenek napisał:
Tak, Wy uważacie, że Łuków leży w mazowieckim - co jest nieprawdą. Ponadto uważacie, że Łuków to miasto - co tez jest nieprawdą.
Panie Zenku, widzę iż Pańska edukacja upadła na poziomie gimnazjum, bo tam na WOS-ie dzieciaczki są uczone względów administracyjnych, a z historii powinieneś znać pojęcie praw miejskich (z WOS-u zresztą również). Więc prosiłabym, aby przerzucił się Pan z takimi wypowiedziami na forum gimnazjum.pl/forum. Tam Pan uzupełni braki w swej wiedzy, wtedy zapraszam do dyskusji
0
Pani Anito a Pani nadal nie rozumie. Proszę przejrzeć na oczy i wywnioskować z mojej wypowiedzi stosunek jaki mamy do Łukowa. Nie wdając się w podziały administracyjne.
0
zimny zenek napisał:
Pani Anito a Pani nadal nie rozumie. Proszę przejrzeć na oczy i wywnioskować z mojej wypowiedzi stosunek jaki mamy do Łukowa. Nie wdając się w podziały administracyjne.
Sprawa jest chyba prosta DW ma swojego dziennikarza w Białej Podlaskiej i dlatego wrzucili wszystko tutaj, a że i jest kawałek drogi to traktują po macoszemu. Pozdrawiam Józiek.
0
Tak, rozumiem. Wiem o tym, że większość lubelszczyzny dosyć chłodno traktuje Łuków... Ale tak samo Łuków traktuje resztę lubelszczyzny. Teraz Ty mnie nie rozumiesz. Wydaje mi się, że skoro serwis jest o lubelszczyznie, a z założenia administracyjnego Łuków do niej należy, to powinen być brany pod uwagę w tworzeniu tego serwisu. To, że Łuków jest pro-mazowsze, a ludzie nie uważają się za mieszkanców lubelszczyzny nie powinno interesować niezależnych dziennikarzy.
0
Tak, rozumiem. Wiem o tym, że większość lubelszczyzny dosyć chłodno traktuje Łuków... Ale tak samo Łuków traktuje resztę lubelszczyzny. Teraz Ty mnie nie rozumiesz. Wydaje mi się, że skoro serwis jest o lubelszczyznie, a z założenia administracyjnego Łuków do niej należy, to powinen być brany pod uwagę w tworzeniu tego serwisu. To, że Łuków jest pro-mazowsze, a ludzie nie uważają się za mieszkanców lubelszczyzny nie powinno interesować niezależnych dziennikarzy.
0
dla gazety liczy sie sprzedaż a sprzedaż DW w Łukowie jest znikoma, wiec nie widzą iteresu pisania o Łukowie
0
Ciepły Józek napisał:
Sprawa jest chyba prosta DW ma swojego dziennikarza w Białej Podlaskiej i dlatego wrzucili wszystko tutaj, a że i jest kawałek drogi to traktują po macoszemu. Pozdrawiam Józiek.
Dziękuję za pierwszą konkretną merytorycznie wypowiedz w tym temacie Być może coś w tym jest...
0
Skoro w DW nie ma działu miasta Łuków to dlaczego dziwi się, że Łukowiacy go nie kupują . Najpierw ponieść trzeba pewną inwestycję a dopiero po czasie sprawdzić zyski .
0
Gość napisał:
Skoro w DW nie ma działu miasta Łuków to dlaczego dziwi się, że Łukowiacy go nie kupują . Najpierw ponieść trzeba pewną inwestycję a dopiero po czasie sprawdzić zyski .
Dokładnie:)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: