Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: Auto wjechało na drzewo. Dwie osoby nie żyją

Utworzony przez ep, 22 lutego 2013 r. o 12:42
Na drzewo czy W drzewo? Wy po pijaku piszecie te teksty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu dwóch mężczyzn czy 23 i 17-letnia dziewczyna, redaktorze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
To w końcu dwóch mężczyzn czy 23 i 17-letnia dziewczyna, redaktorze?
art zmieniony. post do usunięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiesz, może tak się rozpędził, że nie tylko w drzewo, ale i na sam wierzchołek wjechał. Selekcja naturalna jak widać działa, szkoda że zabrał ze sobą prawie niewinną osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi ofiar (i zabitych, i rannej) oraz ich rodzin. Ale zgineli na wlasne zyczenie. Jak ktos jezdzi jak wariat nie posiadajac nawet uprawnien do kierowania pojazdami, prosi sie o wypadek. Poza tym kara za prowadzenie bez uprawnien jest (nomen omen) zabojczo niska. To tylko 500 PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam Opla Tigre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
To w końcu dwóch mężczyzn czy 23 i 17-letnia dziewczyna, redaktorze?
Polecam czytanie ze zrozumieniem, w samochodzie jechały 3 osoby (dwóch mężczyzn i dziewczyna).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ep napisał:
Na drzewo czy W drzewo? Wy po pijaku piszecie te teksty?
jedno pewne - opel tigra z drzewem nie wygra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale TY COGITO MAŁO WIESZ, kara za prowadzenie bez prawa jazdy to regers - poczytaj więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrowu musiał grzać jak z samochodu nic nie zostało. Przypłacił za to życiem, selekcja naturalna, szkoda, że pociągną i innego niewinnego człowieka ze sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy jak się jeździ oplem.Ja mam 15 letnią Beemkę z 1998 r za trzy lata będziemy świętować jej pełnoletność Na imprezę będą zaproszeni poprzedni właściciele mojej kochanej Bejcy czyli Turcy z Niemiec ,którzy na tylnym siedzeniu uprawiali seks,będą też zaproszeni ci co cofali licznik.Nie zapomnę też zaprosić tych,którzy pod osłoną nocy klepali moją kochaną Beemkę w chlewie. A na honorowym miejscu podczas tej imprezy będą siedzieć sprzedawcy ciuchów bazarowych u których kupuję dresy. ,Fryzjerów nie zaproszę bo z natury jestem skąpcem i opier***a mnie na łyso brat i ojciec a jak oni są pijani to ciotka.Wie może ktoś gdzie można założyć tanio instalację LPG???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem kierowce... Szkoda chłopków [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***ony zabójca.Wie może ktoś dlaczego nie miał uprawnień do kierowania??? Był taki tępy że nie mógł zdać prawka, był alkoholikiem że policja zabrała bu lejce za jazdę po pijaku czy był na tyle tępy że nie stosował się do znaków i zabrali mu prawko za punkty??? Ktoś mi zarzuci że o zmarłych nie powinno się źle mówić i pisać...to co o Hitlera też trzeba chwalić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanów się człowieku,co piszesz!!!!!Tępy może jesteś Ty,nie osądzaj kogoś jeśli go nie znasz,sam nie wiesz,co Ciebie czeka jutro,trochę szacunku dla chłopaka,nie wiem na jakim poziomie jast Twoja inteligencja skoro piszesz takie bzdury i porównujesz nieszczęsliwy wypadek do Hitlera który mordował ludzi świadomie,znałam kierowce i był wspaniałym człowiekiem,znim następnym razem skomentujesz cokolwiek przemyśl troche to,co piszesz,bo gorszych bzdur nie mogłeś napisać!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KaskaJóz. napisał:
Zastanów się człowieku,co piszesz!!!!!Tępy może jesteś Ty,nie osądzaj kogoś jeśli go nie znasz,sam nie wiesz,co Ciebie czeka jutro,trochę szacunku dla chłopaka,nie wiem na jakim poziomie jast Twoja inteligencja skoro piszesz takie bzdury i porównujesz nieszczęsliwy wypadek do Hitlera który mordował ludzi świadomie,znałam kierowce i był wspaniałym człowiekiem,znim następnym razem skomentujesz cokolwiek przemyśl troche to,co piszesz,bo gorszych bzdur nie mogłeś napisać!!!! Wieśniaro zamknij jadaczkę bo czuć od Ciebie odchodami.Gościo dobrze napisał.Jak tak go dobrze znasz to napisz dlaczego ten delikwent nie miał uprawnień do kierowania!!!Powiedz to rodzinie zabitego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego on miał zakaz prowadzenia pojazdów???Pijak czy deb***?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzisz,że chłopak który z nim jechał nie miał świadomości,ze kolega nie posiada prawka?Wątpię w to!Skoro wsiadł mógł się liczyć z różnymi konsekwencjami,zginęli dwaj niewinni młodzi mężczyżni,twój brak kultury i słownictwo świadczy o Tobie jakim jesteś człowiekim!Wieśniak to może z Ciebie,bo najlepsze,co Ci chyba w życiu wychodzi to krytykowanie kogoś kto już nie żyje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są już wyniki sekcji zwłok tego kierowcy? Jak go będą kroić to powinni zbadać czy aby nie był pod wpływem narkotyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami są sobie winni. Nikt mi nie powie, że jechali 50km/h. Zapieprzali i to ostro a na dodatek kierowca nie miał prawka. Śmierc na własne życzenie. Dobrze, że nikogo nie potrącili i zrobili krzywde tt\ylko swoim rodzinom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...