Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: Kto pod kim fotel kopie - konkurs na dyrektora

Utworzony przez RAK, 17 sierpnia 2009 r. o 08:46
Pan M lubi tych, którzy się go boją i przytakują mu.Nie lubi tych, którzy mają swoje zdanie i widzą jak dyrektor jawnie łamie prawo i dlatego tak twierdzi, że ci ludzie dostarczali mu problemów.Niech pan dyrektor powie jakim cudem został dyrektorem w szkole podstawowej , jak tam się zachowywał i kto go zwalił ze stołeczka.Cud też byl objęcia stanowiska dyrektora w szkole specjalnej, po kolesiowsku.Gdyby to było teraz to napewno nie dostałby tej funkcji, bo wtedy skończyła mu się kara za jazdę po alkoholu i jeszcze tak tego nie brano rygorystycznie pod uwagę. Podobno odgraża się, jak zostanie nadal na stołku to ujawni wszystko i skarżący wyrzygają te swoje zarzuty.To jest" pedagog".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radę nadzwyczajną dyrektor posumował zdecydowanie i pewnie-" DYREKTOREM BĘDĘ WIECZNIE"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę zrozumiec mętalności dlaczego ludziom przyklejają się stołki dożywotnio .Nasze wladze mają kozyści i dlatego są takie układy w całej Polsce.Młodzi ludzie powinni być powoływani na takie stanowiska a nie stare tetryki.Wtedy może i całe szkolnictwo inaczej by zaczęło funkcjonować.Zmienic mentalność postawić na młodych dość starzy się nachapali w szołach idą takie przekręty finansowe że głowa mała żeby to pojąć z pieniędzy naszych podatnikow.Wójtowie mają dodatkowe dochody ze szkoł i dlatego popierają swoich z układu.Ludzie nie dajcie się dalej manipulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Michałko rację.Od początku miał z tymi ludźmi problemy w pracy, bo oni nie godzili się i nie przymykali oczu na postepki dyrektorskie,kombinacje, kłamstwa, napuszczanie jednych na drugich w imie własnych interesów, knucia intryg, łamania prawa w biały dzień itd itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jest prawdą to co piszecie to czy może być pocieszające że tak jest wszędzie ? Zło tryumfuje ale nie zwycięży ! Ludzie walczcie .Ta umęczona ziemia dostała już wystarczającą daninę krwi abyśmy żyli godnie i sprawiedliwie. Jestem z Wami nie ustawajcie. Wasz sukces przyspieszy zmianę tego przeżartego trądem systemu w którym drogą do kariery jest nepotyzm, kolesiostwo zakulisowe podłe gierki, permanentne włazidupstwo i brak inteligencji. Nie możemy milczeć bo tym akceptujemy to całe zło. Przepraszam za ten ton skończyły mi się dzisiaj żarty.Pozdrawiam Was, ja Pawlak z akcentem na literkę "a".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałko ma rację dla swojej żony, motywacyjne zobacazmy pobory na BIP mało się róznią od poborów dyrektorskich, są takei same jak zastępczyni. Oczywiście kłamać można zawsze panei dyrektorku tylko, za pana obłudą kłamstwem, manipulanctwem, przemawiają fakty. Skońćzy się to wreszcie. STRAROSTWO W KOŃCU POLYNIE JEDEN STAROSTA STAŁ ZA PANEM TERAZ PAN O NIM JUŻ NIE PAMIĘTA , A TO PANA KOLEGĘ A TERAZ SWOIM MANIPULANCTWEM WYKAŃCZA PAN WSZYSTKICH W STAROSTWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej szkole trzeba nowego człowieka, który weźmie to rozrabiające towarzystwo za twarz!, a ta pani za brama to jak widać już dawno powinna być na emeryturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, dlaczego te darmozjady podskakują? Z tą rasą ssaków, których jednym z typów jest nauczyciel, ciężki do sklasyfikowania jako człowiek - więc musi występować w oddzielnej pozycji, prezentujących niereformowalną betonową postawę wywodzącą się z epoki wczesnego Gierka, najwyzszy czas skończyć. Zagonić całe to tałatajstwo do roboty, 40 godzin tygodniowo, a przejdzie im to politykowanie za pieniądze podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani szanowny Obserwatorze jest jedną z najlepszych nauczycielek w tej szkole, a kiedy powinna odejśc na emeryturę to ona sama zadecyduje.Tam pracują panie, które biorą już emeryturę, ale z racji kolesiostwa i obrońcy łamania prawa przez dyrektora trzyma się je dalej, a w zupełności mogłyby młode osobypracowac na tym miejscu. Pani za kratami jest skromną osobą, wiedzę psychlogiczną dzieci niepełnosprawnych ma w jednym palcu, czego zazdrości jej dyrektor, a poza tym jest odważna i nie chowa głowy w piasek, nikt jej nie zarzuci, że robi przekrętów.Jest matką dziecka niepełnosprawnego,chce pracowac trochę dłużej ,żeby ręki po jałmużnę do nikogo nie wyciągac.Wyślij obserwatorze dyrektora na emeryturę, dośc profitów przez tyle lat urzędowania się nachapał i to bez wysiłku, lekką rączką.Na wyniki w tej szkole jakie niektóre szkoła ma to zapracowali swoją ciężką pracą nauczyciele ,a nie on ani jego żona ani zięc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o fotel to i chodzi o kase.dyrektor moze i szpąci, ale nauczyciele mu powazne zarzuty postawili.co nalezy niezwlocznie wyjasnic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jaką cholere są kuratoria siedzą damy i udają znajomość pedagogiczną ,a tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia na temat nauczania.Tą instytucje trzeba natychmiast zlikwidować,bo nie pełni żadnego pożytku dla szkolnictwa tylko kupe kasy panstwo wykłada niepotrzebnie.W Lublinie był kuratorem Pan Sprawka obecnie poseł (oseł) jako pracownicy pewnej szkoły prosiliśmy o przerwanie i zapobiegnięcie dalszych przekrętow przez dyrektorkę i co myslicie ,że zabrał głos ,a Pani Wice Kurator misiak jeszcze pomogła chyba dobry odsyp otrzymała.Na własne oczy widziałam jak pani wizytator wzięła prezent od dyrektorki za wystawienie dobrej opinni. Ten beton to nie do ruszenia oni myślą o wychwaniu albo nauczaniu dzieci , a sami sobie uczmy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan dyrektor Michałko to porządny człowiek.Stworzył piękną szkołę dla naszych dzieci. Chcemy żeby dalej był dyrektorem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne zdjęcie!!Sesja w plenerze udana! Proponuje zgłosić się do agencji reklamowej. Jestem pewna że pojawicie się w najnowszej ulotce reklamującej produkty TESCO. Było troszkę ząbków pokazać, takie piękne szczere uśmiechy. Panie łukowski i tak pan dyrektorem nie będzie chyba że świat zwariuje. Niech pan zajmie się modelingiem, jak na razie to jedyna rzecz jaka panu wyszła, pozdrawiam z życzeniami "dalszych" sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś już pisał do innego artykułu komentarz,że w kuratorium lubelskim rządzą damy z dawnej epoki, nie kurator.Iz tym co pani pisze zgadzam się ,lubią prezenciki panie starsze wizytatorki.Nie obchodzą jakie panują w szkole stosunki międzyludzkie.Kogo dyrektor wyznaczy do lekcji(tak było w szkole specjalnej w Łukowie)pani odbębni swoje ,wystawi dobrą opinię dyrekcji i z prezencikiem ,na który nauczyciele się złożą, dyrektor za swoje nie kupi, to chytry lis,(nie wszyscy, niektórzy są przeciwni takim składkom) odjedzie.Dlatego też niektórzy dyrektorzy, między innymi dyrektor specjalnej jest pewny, że ma w kuratoriu plecy.Czy tak powinno byc?Jak się czują nauczyciele, którzy nie chcą dac, są czarnymi owcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanka z pracy napisał:
Świetne zdjęcie!!Sesja w plenerze udana! Proponuje zgłosić się do agencji reklamowej. Jestem pewna że pojawicie się w najnowszej ulotce reklamującej produkty TESCO. Było troszkę ząbków pokazać, takie piękne szczere uśmiechy. Panie łukowski i tak pan dyrektorem nie będzie chyba że świat zwariuje. Niech pan zajmie się modelingiem, jak na razie to jedyna rzecz jaka panu wyszła, pozdrawiam z życzeniami "dalszych" sukcesów.
Ja bym proponowała pani fotkę ,na pewno wszyscy by się pani "piękną buzią" zachwycili.Mnie jest akurat potrzebne zdjęcie ,bo mój znajomy pisze bajkę o współczesnej babie jadze i tak mi się wydaje, że pani by pasowało.Pan Łukowski, to chociaż coś umie, ale pani to tak jak powiedział Miller do Ziobryjest .... i tym się pani różni od pana Łukowskiego.Również życzę tylko więcej mądrości i taktu a nie chamstwa.To co napisałam jest może również nie na miejscu, ale na chamstwo trzeba chamstwem odpowiedziec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanka z pracy napisał:
Świetne zdjęcie!!Sesja w plenerze udana! Proponuje zgłosić się do agencji reklamowej. Jestem pewna że pojawicie się w najnowszej ulotce reklamującej produkty TESCO. Było troszkę ząbków pokazać, takie piękne szczere uśmiechy. Panie łukowski i tak pan dyrektorem nie będzie chyba że świat zwariuje. Niech pan zajmie się modelingiem, jak na razie to jedyna rzecz jaka panu wyszła, pozdrawiam z życzeniami "dalszych" sukcesów.
Ja bym proponowała pani fotkę ,na pewno wszyscy by się pani "piękną buzią" zachwycili.Mnie jest akurat potrzebne zdjęcie ,bo mój znajomy pisze bajkę o współczesnej babie jadze i tak mi się wydaje, że pani by pasowało.Pan Łukowski, to chociaż coś umie, ale pani to tak jak powiedział Miller do Ziobryjest .... i tym się pani różni od pana Łukowskiego.Również życzę tylko więcej mądrości i taktu a nie chamstwa.To co napisałam jest może również nie na miejscu, ale na chamstwo trzeba chamstwem odpowiedziec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkołę to wybudował podatnik. Pan dyrektor lubi budowac ,remontowac , lubi gdzie interes się kręci, tylko nie lubi uczyc i nie lubi ns niektórych rodziców, którzy nie chcą iśc pod jego dyktando.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze - Pan Michałko nie zbudował szkoły, te zdjęcia na korytarzu w garniturze z łopatą nie swiadczą o tym że pan M.. złamał sobie choćby paznokieć przy budowie szkoły - to śmieszne. Nowa szkoła nie zmienia charakteru dyrektora, skoro tak dba o te dzieci to ciekawe czy potrafi wymienić choćby 5 nazwisk tych dzieci nie liczę S.... i K.... bo te zna bardzo dobrze, ale chyba tylko te - więcej mu nie potrzeba. Po drugie - Argumenty przeciwko panu M... sa konkretne, a państwo piszą jakieś kocopały, nie poparte żadnymi argumentami - żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjady podskakują bo chcieliby swój folwark stworzyć. Jeden będzie czystki robił..., drugi kontakty międzynarodowe, a o tej trzeciej to już szkoda wspominać, ciepłe kapcie i na fotel bujany. Przecież to się do kabaretu nadaje. Swoją pracowitość pokazujecie na radach kiedy nawet stołka spod d.... nie łaska na miejsce odstawić. Ten ciężki do sklasyfikowania J.K. kiedy trzeba było włożyć trochę pracy w przygotowanie nowego budynku mówił "pier.... to nie moje!" Wiele osób to powtórzy! Ja na miejscu tego człowieka nie chciałbym mieć z tymi pseudo pedagogami nic do czynienia i dał sobie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypisz wymaluj słowa dyrektora,kiedy trzeba dac coś dzieciom to ten wulgaryzm wyjąłeś mi gościu z ust.On nie robi nic bezinteresownie,szkołę pobudowali podatnicy, a jeśli ten pan nadzorował to bierze za to dodatki. Pseudo nauczycielem i" geniuszem" w tej szkole to ty gościu jesteś o tym wszyscy wiedzą.Mieliście dojną krowę ze szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...