Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: Miasto sprawdzi jak mieszkańcy dbają o czystość

Utworzony przez minimum, 27 maja 2012 o 19:44
A może zamiast sprawdzać mieszkańców sprawdźmy urzędników! Np kto zatwierdził/odebrał montaż solarów pod drzewem (w cieniu) w budżetowej instytucji w Ryżkach na które po wietrze zwaliło się owe drzewo - jakiej wysokości mandat zapłaci urzędnik za swoją niefrasobliwość! Na mojej ulicy co drugi piątek przed każdą posesją stoją wystawione kosze wyjątkiem jest jak ktoś się zagapi i po prostu zapomni więc te wasze kontrole są po prostu zbędne. Sprawdzenie "papierkologii" komunalnej to jeden wydruk z komputera i widać kto ile wydaje na wywóz śmieci/nieczystości i czy zalega z opłatami, no chyba że pan burmistrz musi znowu stworzyć kilka "niezbędnych" etatów dla "znajomych i przyjaciół króliczka" którzy za nasze pieniądze będą nam. I będą łazić po domach i zawracać ludziom tyłek zapewne w urzędowych godzinach pracy czyli 8-16ta, ciekawe kogo wtedy sprawdzą jak ludzie są wtedy w pracy, paru emerytów i rencistów!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proszę zobaczyć jak same urzędasy dbają nie o czystość swojego miasta z całą armią sprzątaczy za pieniądze podatników, ale o bezpieczeństwo ludzi w tym mieście !!!!!. Za nich powinien się wziąść prokurator, gdyż to zagraża bezpieczeństwu każdego obywatela na ulicy. Po prostu to jest szydzenie z prawa, z ludzi i z całego cywilizowanego świata. http://www.alfa-omeg...a-podlaska.html
0
Jestem mieszkańcem bloku, ale nie mogę doczekać się kiedy zostanie wprowadzony podatek śmieciowy. W końcu każdy produkuje śmieci i nie ma możliwości, żeby ich nie produkować. A jak są śmieci, to trzeba je też gdzieś wyrzucać. Niestety, czasami trafiają one w niewłaściwe miejsce. Mam nadzieję, że podatek śmieciowy ukróci te praktyki. Czasami aż wstyd wchodzić do lasów, gdy widzi się co w nich się dzieje.
0
Szanowny Czytelniku i obywatelu polskiego miasta !!!! Jest płacony podatek drogowy i co ????????? Drogi są robione ??. Co roku przybywa miliony nowych dziur i nic urzędasy nie robią mimo, że pieniądze wzięli na łatanie tych dziur !!!!. Tak samo będzie i z podatkiem za śmieci. Podatek gigantyczny zbiorą od ludzi, śmieci wywalą na kupę gdzieś pod miastem, żeby wylęgało się miliony myszy i szczurów i smuruuuu d będzie na kilka kilometrów wokół wysypiska a kasę wezmą sobie na wypłaty i premie !!. Tak pracuje każdy państwowy urzędnik w tym Kraju. Ten Kraj jest naprawę od samej góry tak zdegenerowany, że aż mdli. Są inne bardziej cywilizowane metody zachęcania ludzi do dbania o czystość bez pompowania w urzędy gigantycznych kwot, gdyż oni roztrwonią każdą sumę pieniędzy, tutaj ani zdrowy rozum ani prawo nie istnieje – to urzednik robi większą demolkę w państwie niż zwykły jakiś lump, wywalając puszkę piwa na ulicy. Pozdrawiam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: