Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: Nauczyciel skazany za molestowanie seksualne 14-letniej uczennicy

Utworzony przez wers, 5 listopada 2009 r. o 16:32
ale mu d*** zbombardują w pierdlu.Kara musi byc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wers napisał:
ale mu d*** zbombardują w pierdlu.Kara musi byc.
wers- Ty wiesz co to znaczy w zawieszeniu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wersowi tak d*** bombardowali, że aż mu mózg uszkodzili dlatego takie głupoty pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel nie molestował, nie o to został oskarżony jak dobrze respondenci są zorientowani. Wstyd, że domniemania wielu są źródłem informacji. Ilu jeszcze niewinnych będzie się przyznawało do winy? To zastanawiające jak człowiek może nagle zmienić swe zdanie. Z jakiego powodu? To co najmniej dziwne. Nie wierzę, że broniąca się osoba nagle bez wyraźnego powodu poddaje się! Ja dociekałabym motywów działania osób, które oczerniły nauczyciela nawet na Olimpie! Kim by nie był nauczyciel, niech się trzyma, na pewno brzydkie zapachy znikną z jego życia. Jestem pełna podziwu dla tego człowieka, myślę, że podjął jedyną właściwą decyzję, pytanie jest tylko jedno, dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...