Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: nauczyciele domagają się unieważnienia konkursu na dyrektora

Utworzony przez Ja, 1 sierpnia 2012 o 21:15
Warto Panie Redaktorze zwrócić uwagę na ważne fakty. Nowo wybrany jest z PO, która rządzi Łukowem. A szefem komisji był radny, który ze względu na to, że jego żona była zatrudniona w gimnazjum i na różne problemy, które się pojawiały, mógł być w konflikcie interesów. Wspomniana żona została zresztą niedawno naczelnikiem miejskiej oświaty. Tu nie chodzi jedynie o konflikt młodości z doświadczeniem! Link: http://www.e-wspolno...dyrektora-4342/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oprócz glosu radnego mógł pan zdobyć jeszcze 8 glosów a zdobyl pan polowę. Takie same gdybania i podejrzenia w drugą stronę mogą byc wobec koleżanki z pracy pana dyrektora, kolegi z rady rodziców, koleżanki i kolegi związkowców itd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za to ogromną klasą było zatrudnienie w urzędzie miast zupełnie niepowiązanej rodzinnie i politycznie z koalicją osoby na stanowisku naczelnika wydziału oświaty. Najwyższe standardy skandynawskie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani wygrała konkurs, w którym też było 2 kandydatów a pan dyrektor byl z tego faktu bardzo zadowolony co wyrazil w obecności kilku osób. Wtedy jeszcze nic nie zapowiadalo podejrzeń o bezstronność. Do dnia konkursu tez nie wnosil zastrzeżeń odnośnie skladu komisji a teraz szuka tego jednego głosu, którego zbrakło do pelni szczęścia i winnego nieoddania tego głosu bo przecież należy mu się być dyrektorem. A w ogóle pani Arturze to co to za pomysły, żeby stawać w szranki konkursowe z tak zasłużoną dla szkoly osobą. Oj nieładnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli stary powinien bezapelacyjnie być nadal dyrektorem,to po co ten konkurs? Stołek należało przyznać mu przez zasiedzenie? A potem dziedziczyć stanowisko z pokolenia jak to bywa w państwowych instytucjach, w zakładach energetyki, w branży prawniczej i lekarskiej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nic nie trwa wiecznie... !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A w Lublinie wygrywają konkursy tylko najlepsi kadydaci:))))......a po wygraniu konkursu zachowują sie .....porozmawiajacie z nauczycielami....
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: