Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: przewrót w połowie kadencji

Utworzony przez Tola i Tolek, 24 października 2008 o 10:30
Mamy was Bolki i Lolki. Jutro mamy władzę i nikt nam nie naskoczy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i mamy nocną zmianę i to wyłącznie dla stołków oraz KASY. Ale coś czuję, że ta folklorystyczna koalicja szybciej się rozleci niż powstała skoro takie Benedykty - powiatowe Don Juany z PSLu obejmą władzę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To rzeczywiście bardzo egzotyczna koalicja bo teraz w "jednym domu będą stali" Szef SLD Lipiec i aktywista Koła Przyjaciół Radia Maryja i wielbiciel ojca Rydzyka Wysokiński, Benio mentor vice dyrektora SPZOZ i Bodzio mentor naczelnego SPZOZ, pan doktor z Wandowa, ktory na tamtym lokalnym rynku rozwija swoje talenty medyczne, szwagry z gminy Stoczek - dwa zywioły ogień i woda, nowy przewodniczący prezes stowarzyszenia Polski Ziemniak, któremu już przy korycie (łatwiej w takim miejscu nawiązać nić porozumienia) nie będzie przeszkadzała obecność jego adwersarza partyjnego kolegi i byłego posła bo nareszcie ma szansę, choć iluzoryczną wyjść z jego cienia i do tego jeszce kilka płotek potrzebnych do głosowania, no bo większość trzeba mieć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Będę słuzył zarządowi - to cytat z krótkiego orędzia wygloszonego przez Wladyslawa Wysokińskiego po wyborze na wice przewodniczącego. Panie Wladysławie sluzba nie drużba wczesniej pan słuzyl Rydzykowi teraz pan będzie sluzył zarządowi (min. Lipcowi). Przeciez za coś panu zaplaca te kilkaset złotych, które pan dorobi do "renciny" Oj Władek, Wladek ale ty w kałabanie popadł
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lepiej,aby taki przewrot był w radzie miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może i egzotyczna koalicja,ale i kot z psem czasami biegają razem.Egzotyczna koalicja to są słowa p Karola,coś się p Karolowi urwie kiedy nie podoba mu się taki skład.Internauci pisali jak to p Karol zatrudnia swoją rodzinkę.Może nareszcie nowa koalicja bardziej wtajemniczy się w pracę szarego nauczyciela , a nie jak do tej pory obligatoryjnie czy wart czy nie nagradzany był każdy dyrktor i któryś zastępca, żony dyrektorów no i na końcu z jeden szarak.Pan starosta powidział na radzie, że to naczelnik oświaty wyróżnia pedagogów.Przecież ten p siedzi tylko w swojej kanciapie zielonego pojęcia nie ma o pracy nauczycieli, a jak go się widzi to tylko w towarzystwie dyrektorów szkół.Co się dzieje w łukowskiej oświacie to najlepiej widzą to ci, którzy najwięcej pracują a śmietankę spijają kolesie władzy która do tej pory rządziła
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Egzotyczne rządy do tej pory propagował nasz starosta,swoje jak i podlegli mu dyrektorzy w szkołach a szczególnie jeden tzw przyjaciel MM.Jak oni sobie teraz raptem przypominają o kolegach z podwórka obłudnicy,a dobrze im tak, czas pogonić i już nigdy tym panon nie dać władzy bo pojmują ją zbyt serio.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JAK WAM SIE TO UDAŁO? CHCEMY ZROBIĆ TO SAMO W BIAŁEJ, ALE KLIKA TRZYMA SIE DOSYC MOCNO. GRATULACJE.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoda wozi starostę za darmo Opozycja wytyka bialskiemu staroście używanie samochodu służbowego do prywatnych celów. Samochód służbowy wykorzystuję zgodnie z przepisem o bezpiecznym powrocie do domu – tłumaczy Tadeusz Łazowski. Na zdjęciu w jasnym garniturze obok woźnicy (Fot.: Marek Pietrzela) Do podobnych wniosków doszli też kontrolerzy Regionalnej Izby Obrachunkowej. Ale urzędnik nie ma sobie nic do zarzucenia. - Dziwię się staroście, że nie uczy się na własnych i cudzych błędach. Przecież wie, że trzeba być ostrożnym z używaniem samochodu służbowego do prywatnych celów - mówi Marek Sulima z gminy Międzyrzec Podlaski. Podczas ostatniej kontroli lubelska Regionalna Izba Obrachunkowa wytknęła, że starosta wykorzystywał swój samochód służbowy do podróży po całym kraju, mimo, że nie miał takich zleceń od przewodniczącego rady powiatu. Poza tym Tadeusz Łazowski rozpoczynał i kończył jazdę samochodem służbowym ze swojego domu w Konstantynowie. Poważnych braków kontrolerzy dopatrzyli się też w dokumentach podróży. W kartach drogowych brakowało liczby kilometrów, nazw miejscowości oraz czasu rozpoczęcia i zakończenia podróży. O wynikach kontroli RIO w bialskim starostwie wie już Marek Uściński, opozycyjny radny powiatu bialskiego. - Wraz z innymi radnymi opozycji chcę skierować pismo do prezesa RIO w Lublinie, aby zarządził kontrolę uzupełniającą. Chcielibyśmy obejrzeć cały pokontrolny protokół. Bo nawet koalicjanci współpracujący w powiecie z PSL nie wiedzieli o wynikach tej kontroli - mówi Uściński. Starosta nie zgadza się z zarzutami radnego. - Dokument pokontrolny wcale nie jest tajny. Wszystko zostanie zaprezentowane w swoim czasie. Nie ma w nim żadnych nieprawidłowości. Często w soboty i niedziele wykonuję swoje obowiązki uczestnicząc w ważnych uroczystościach. A samochód wykorzystuję zgodnie z przepisem o bezpiecznym powrocie do domu - tłumaczy Tadeusz Łazowski. Także Przemysław Litwiniuk, przewodniczący bialskiej Rady Powiatu jest zadowolony z wyników kontroli RIO. Uważa, że sprawa wykorzystania służbowego samochodu jest marginalna. - RIO pozytywnie oceniła działalność finansową starostwa. Wskazała tylko na małe uchybienia. Ale nie zapoznałem się jeszcze z pełną dokumentacją. Poprosiłem o przygotowanie materiałów wraz ze stanowiskiem zarządu - mówi Litwiniuk. Marek Pietrzela MOŻE KIEDYŚ W BIAŁEJ TEŻ BĘDZIE WSTRZĄS. OBY JAK NAJSZYBCIEJ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
JAK WAM SIE TO UDAŁO? CHCEMY ZROBIĆ TO SAMO W BIAŁEJ, ALE KLIKA TRZYMA SIE DOSYC MOCNO. GRATULACJE.
Wcale sie nie udalo bo tu klika zastepuje klikę. Tutaj nie ma niczego nowego bo vicestarosta szykuje się na starostę czlonek zarządu na czlonka zarządu i żeby byla większość w zarządzie skaperowali jednego SLDowca obiecując mu stanowisko vicestarosty.Ten co rozdaje karty zostal na swoim stanowisku aby kontrolować nowego przewodniczącego i vice i to cały przewrót a poza tym to obiecanki cacanki... Prawda jest taka panowie razem rzadzili przez dwa lata a teraz wzieli sie za łby i jeden drugiego chce wyslizgać ot i caly przewrót a całego smaku sprawie dodaje, że szef SLD chce obalić starostę z SLD.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy ktoświe co robi i gdzie pracuje H,Lipiec?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: