Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: Rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli

Utworzony przez A, 19 marca 2013 o 17:54
Już spóźniona i z poblemami?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ble ble ble ble ble...tyle urzędnicy potrafią w Łukowie. Niby wszystko zgodnie z planem, a rodzice już kolejną, trzecią datę uruchomienia tego "udogodnienia" obserwują na stronach Urzędu Miasta i przedszkoli. Niby system wybierze dzieci HA HA HA HA HA, ale się uśmiałam, ten twór za ciężkie pieniądze po prostu gromadzi dane, a pani "Basia" z sekretariatu i tak dzieci "ważnych" przepchnie przez to niby "sito", z drugiej strony w kółko krzyczą że niż demograficzny więc chyba miejsc nie powinno zabraknąć dla nikogo. Mam tylko pytanie, na tylu informatyków w urzędzie miasta, nikt nie potrafił samemu stworzyć takiej strony?Trzeba było jeszcze wydać kasę na firmę zewnętrzną! Jak chłopaki nie dają rady tak prostym "wyzwaniom",trzeba ich pozwalniać i niech prywatne firmy świadczą tego typu usługi urzędowi. Na koniec zapytam, kto znalazł tak mizernie działającą firmę, że przez tyle czasu nie mogła się wywiązać z powierzonego jej zadania i ciągle przesuwa termin realizacji? Ktoś wyciągnie z tego jakieś konsekwencje?
0
Ruszyło...i od razu gratuluję "cyfryzacji" za pieniądze podatnika! "Udogodnienie na miarę XXI wieku! Nie szybciej i taniej by było rozdać formularze, tak jak w poprzednich latach! Teraz sobie poklikamy powymyślamy hasła, na koniec wydrukujemy i z wydrukiem i tak musimy pędzić do przedszkola! Cytat z instrukcji obsługi tego "wiekopomnego wynalazku" :W ostatnim kroku należy dokładnie zapoznać się z informacjami na tej stronie, a następnie wydrukować Formularz zgłoszenia dziecka. Po podpisaniu Formularza, należy dostarczyć go tylko do placówki, która znajduje się na I miejscu listy preferencji.".
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: