Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: Z poligonu wyparowały czołgi

Utworzony przez tosiek, 11 lutego 2009 o 16:09
hehe szkoda że sobie ktoś do ogródka nie wziął
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To bardzo ciekawe. Albo ta laweta była bardzo, bardzo... długa, albo ten czołg jechał bardzo, bardzo... wolno.
0
Drugi czołg widziałem dziś ok godz. 11-12 na ul Krochmalnej jak wjeżdżał na lawecie do składu złomu
0
SZACUN
0
Kurcze, człowiek tyle lat przeżył, różne rzeczy widział ale czegos takiego jeszcze nie.
0
Coś podobnego!!! Niedługo złomiarze całą Armię nam wywiozą na złom a bohaterscy żołnierze będą walczyć kijami, jak samuraje.
0
Żołnierze pewnie sami sprzedali. Mało to razy kumple nam opowiadali jak z przełożonymi w wojsku węgiel za wódkę sprzedawali. Jeden ostatnio, tuż przed wyjściem z woja wiózł na pace beczkę z 1000 litrów ropy - poszła za 3000zł. Impreza ponoć była niezła. Taka ta nasza armia zafajdana.
0
bylem ok 2lata temu na tym poligonie , bylo ok 30 czołgów i duzo dzial zamaskowanych a te czołgi były juz wtedy niekompletne .wygladalo na duze złomowisko nikt tego nie pilnowal. gratuluje pomyslu i odwagi tym chlopakom.
0
http://www.tvn24.pl/0,1585833,0,1,zniknely...,wiadomosc.html
0
Wczoraj widziałem po 17 jak te dwie ciezarówki z czołgami smigały Krochmalna w strone centrum, zastanawiam sie jak one sie tam przecisneły. Wszystko wygladalo profesionalnie, zabezpieczone naczepy, pomaranczowa sygnalizacja.....
0
cuda na kiju
0
POLAK POTRAFI !!! ALE UBAW !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: