Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuniew: Nie żyje kierowca po zderzeniu z ciągnikiem

Utworzony przez chłop pańszczyźniany, 29 czerwca 2012 o 18:25
Ciekawe czy ciągnik wsiura był ubezpieczony,miał podbite badania,był sprawny technicznie?Ciekawe czy gumofilec miał prawo jazdy na ten ciągnik czy nie był pijany?Tak tylko pytam,nie to abym się czepiał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pieknych slowek uzywasz wzgledem chlopow zeby nie chlopi to bys gnoju z glodu zdechl niewiem dlaczego jeszcze ta ziemia dzwiga taki margines jak ty ojciec powenien cie w kondonie wyrzucicprzez okno bo poco taki margines jak ty ma zatrowac powietrze
0
to czasami zastanów się nad tym o co pytasz , żałosny jesteś , to wielka tragedia i nie masz pojęcia jakie były okoliczności wiec może lepiej za snuj głupich domysłów
0
chłop pańszczyźniany napisał:
Ciekawe czy ciągnik wsiura był ubezpieczony,miał podbite badania,był sprawny technicznie?Ciekawe czy gumofilec miał prawo jazdy na ten ciągnik czy nie był pijany?Tak tylko pytam,nie to abym się czepiał. [/quote] [quote name='chłop pańszczyźniany' timestamp='1340987145' post='644178'] Ciekawe czy ciągnik wsiura był ubezpieczony,miał podbite badania,był sprawny technicznie?Ciekawe czy gumofilec miał prawo jazdy na ten ciągnik czy nie był pijany?Tak tylko pytam,nie to abym się czepiał.
psychologa ci to zalecił na leczenie kompleksów wieśniaku? ale nie to żebym się czepiał
0
Straszna tragedia znałam chłopaka osobiście az ciężko mi uwierzyć Pokój jego duszy;(((
0
czyja wina byla?
0
nie żyje naprawdę świetny chłopak i to jest najważniejsze. Sylwek tak bardzo, bardzo mi żal
0
a skąd był ten chłopak?
0
z Łuniewa, straszna strata dla wszystkich, bo zajebisty kumpel... Tragedia, splot nieszczęśliwych wypadków, ale ~chłopie pańszczyźniany~ nie znasz faktów, nie wiesz jak było. Ciągnik to nie tylko byle jaka pyrkawka, która ledwo ciągnie i jest prowadzona przez czerwononosego facecika w kufajce i filcach. Rolnictwo poszło znacznie do przodu, są takie maszyny i ciągniki, że oko by ci zbielało. Nie znasz się, nie odzywaj się - proste.
0
to straszna tragedia dla obu rodzin i Sylwka Który był wspaniałym chlopakiem i kierowcy który jechał tym ciągnikiem. Chyba nikt nigdy nie pogodzi sie z tym ze młodzi ludzie tak tragicznie kończa zycie, Bardzo współczuje rodzinie Sylwka nie wyobrażam sobie co oni musza teraz czuc i szczere kondolencje dla nich,
0
Gość napisał:
pieknych slowek uzywasz wzgledem chlopow zeby nie chlopi to bys gnoju z glodu zdechl niewiem dlaczego jeszcze ta ziemia dzwiga taki margines jak ty ojciec powenien cie w kondonie wyrzucicprzez okno bo poco taki margines jak ty ma zatrowac powietrze
Jednak miałem rację!Wina była po stronie filcownika w ciągniku.Nie dziwię się,że pojechałeś po moim komencie-normalny odruch swój zawsze będzie bronił swego
0
Nadziany na widły?, a teraz jakiś się utopił, czarne chmury nad Międzyrzecem. POKÓJ ICH DUSZOM.
0
Tak? Byłeś? Widziałeś? Może napiszesz swój artykuł, albo nagrasz jakiś film dokumentalny? Chętnie obejrze te bzdury Tragedia straszna dla wszystkich. Zarówno uczestników jak i znajomych, mieszkanców wsi.
0
Rolnik1973 napisał:
Nadziany na widły?, a teraz jakiś się utopił, czarne chmury nad Międzyrzecem. POKÓJ ICH DUSZOM.
To nie były widły, dziennikarz się zna jak wilk na gwiazdach
0
to nie były widły tylko łapy do podnoszenia sianokiszonki jakby to były widły to może by się to nie stało bo widły podnoszą się razem z wysięgnikiem a łapy zwisają w duł ale to tylko moja teoria
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: