Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Dylon Miss Lubelszczyzny 2008

Utworzony przez HC Dolina BPA, 28 czerwca 2008 r. o 13:42
Szczerze mówiąc ładniejsze widzę w białej jak się po mieście chodzi.... no ale cóż gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam Pytanie KTO W OGÓLE JĄ WYBRAŁ!!!!!????? ONA JEST STRASZNA~!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale z tego co nie pamięć nie myli to jaoś na wiosne przecież były Wybory Miss i Miss Nastolatek Lubelszczyzny!! i wygrała Jakaś Inna Kobieta..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właśnie, że jest bardzo ładna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proste , że łądniejsze po ulicach białej chodza;) ale co z tego.. te łądniejsze to pewnie i mądrzejsze;) a te to by majtki sciagneły i tyłki pokazały zeby tylko stac sie "sławnymi" puste kobitki pewnie by chciały zeby ktoś ich zauwazył i w reklamie zagraja..chyba prezerwatyw:P:P hehehe eh... wogóle to nasze bialskie miski to masakra..... wstyd!! bialczanie wstydzimy się, że mamy takie brzydkie kobitki na miss....MASAKRA...!!!!!! i to nie tylko moja opinia;) chyba tylko co dwudziesty bialczanin sie z tym nie zgodzi;) bo ci uwazaja ze brzydkich kobiet nie ma tylko czasem wina brak;) święta prawda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie pięknaaaa!!! Najpiękniejsza! A uśmiech ma jak koń uszminkowany! Porazka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jest ładna, ale na tych zdjęciach wygląda bardzo kiepsko... kto ją tak oszpecił? chciałbym zobaczyć jakieś inne jej zdjęcia żebym mógł subiektywnie ocenić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madzia gratulacje:))) w koncu słysze cos o moich lubliniankach !! pozdro dla ciebie i Kasi od julki z foto models :***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HC Dolina BPA napisał:
Szczerze mówiąc ładniejsze widzę w białej jak się po mieście chodzi.... no ale cóż gratuluje
Dolina, a czy ty się w ogóle znasz na kobietach ? nie znasz się ! więc się nie odzywaj ! na temat chłopców to jak najbardziej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta dziewczyna ktora wygrala jest koszmarna ... z tego co ogladalam zdjecia to bylo duzo ladniejszych ale co sie dziwic skoro wygrywa ta ktora ma najwieksze znajomosci a nie najladniejsza buzie... wiem to z wlasnego przykladu i slyszalam na wlasne uszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak bezczelnie komuś ubliżać!!!!??? Ludzie, leczcie swoje kompleksy w inny sposób! Magdę, która wygrała poznałam w Lublinie, razem chodziłyśmy na aerobik. Dziewczyna nie dość, że jest baaardzo ładna to na dodatek przemiła i skromna! Nie jest "pustym lachonem". Uważam że zasłużyła na wygraną! Pozdrowienia dla Niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosia napisał:
Jak można tak bezczelnie komuś ubliżać!!!!??? Ludzie, leczcie swoje kompleksy w inny sposób! Magdę, która wygrała poznałam w Lublinie, razem chodziłyśmy na aerobik. Dziewczyna nie dość, że jest baaardzo ładna to na dodatek przemiła i skromna! Nie jest "pustym lachonem". Uważam że zasłużyła na wygraną! Pozdrowienia dla Niej.
Nikt nie ubliża jej..... Po prostu uważam że są piękniejsze kobiety które mijam na mieście a co mówić w tym konkursie było wiele ładniejszych... Ale każdy ma inny gust
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dolina, przestań ! jaki ty masz gust ? ty nie masz gustu żadnego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie ta dziewczyna jest tragiczna, wygląda jak NRD-owska pływaczka a uśmiech ma nie kobyły(choć można się pomylić) a młodego Schwarcenegera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładniejsza napisał:
ta dziewczyna ktora wygrala jest koszmarna ... z tego co ogladalam zdjecia to bylo duzo ladniejszych ale co sie dziwic skoro wygrywa ta ktora ma najwieksze znajomosci a nie najladniejsza buzie... wiem to z wlasnego przykladu i slyszalam na wlasne uszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...