Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Dylon Miss Lubelszczyzny 2008

Utworzony przez HC Dolina BPA, 28 czerwca 2008 o 13:42
Szczerze mówiąc ładniejsze widzę w białej jak się po mieście chodzi.... no ale cóż gratuluje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam Pytanie KTO W OGÓLE JĄ WYBRAŁ!!!!!????? ONA JEST STRASZNA~!!
0
ale z tego co nie pamięć nie myli to jaoś na wiosne przecież były Wybory Miss i Miss Nastolatek Lubelszczyzny!! i wygrała Jakaś Inna Kobieta..
0
A właśnie, że jest bardzo ładna!
0
No proste , że łądniejsze po ulicach białej chodza;) ale co z tego.. te łądniejsze to pewnie i mądrzejsze;) a te to by majtki sciagneły i tyłki pokazały zeby tylko stac sie "sławnymi" puste kobitki pewnie by chciały zeby ktoś ich zauwazył i w reklamie zagraja..chyba prezerwatyw:P:P hehehe eh... wogóle to nasze bialskie miski to masakra..... wstyd!! bialczanie wstydzimy się, że mamy takie brzydkie kobitki na miss....MASAKRA...!!!!!! i to nie tylko moja opinia;) chyba tylko co dwudziesty bialczanin sie z tym nie zgodzi;) bo ci uwazaja ze brzydkich kobiet nie ma tylko czasem wina brak;) święta prawda..
0
No faktycznie pięknaaaa!!! Najpiękniejsza! A uśmiech ma jak koń uszminkowany! Porazka!!
0
Może jest ładna, ale na tych zdjęciach wygląda bardzo kiepsko... kto ją tak oszpecił? chciałbym zobaczyć jakieś inne jej zdjęcia żebym mógł subiektywnie ocenić
0
Madzia gratulacje:))) w koncu słysze cos o moich lubliniankach !! pozdro dla ciebie i Kasi od julki z foto models :***
0
HC Dolina BPA napisał:
Szczerze mówiąc ładniejsze widzę w białej jak się po mieście chodzi.... no ale cóż gratuluje
Dolina, a czy ty się w ogóle znasz na kobietach ? nie znasz się ! więc się nie odzywaj ! na temat chłopców to jak najbardziej !
0
ta dziewczyna ktora wygrala jest koszmarna ... z tego co ogladalam zdjecia to bylo duzo ladniejszych ale co sie dziwic skoro wygrywa ta ktora ma najwieksze znajomosci a nie najladniejsza buzie... wiem to z wlasnego przykladu i slyszalam na wlasne uszy
0
Jak można tak bezczelnie komuś ubliżać!!!!??? Ludzie, leczcie swoje kompleksy w inny sposób! Magdę, która wygrała poznałam w Lublinie, razem chodziłyśmy na aerobik. Dziewczyna nie dość, że jest baaardzo ładna to na dodatek przemiła i skromna! Nie jest "pustym lachonem". Uważam że zasłużyła na wygraną! Pozdrowienia dla Niej.
0
ktosia napisał:
Jak można tak bezczelnie komuś ubliżać!!!!??? Ludzie, leczcie swoje kompleksy w inny sposób! Magdę, która wygrała poznałam w Lublinie, razem chodziłyśmy na aerobik. Dziewczyna nie dość, że jest baaardzo ładna to na dodatek przemiła i skromna! Nie jest "pustym lachonem". Uważam że zasłużyła na wygraną! Pozdrowienia dla Niej.
Nikt nie ubliża jej..... Po prostu uważam że są piękniejsze kobiety które mijam na mieście a co mówić w tym konkursie było wiele ładniejszych... Ale każdy ma inny gust
0
Dolina, przestań ! jaki ty masz gust ? ty nie masz gustu żadnego !
0
Faktycznie ta dziewczyna jest tragiczna, wygląda jak NRD-owska pływaczka a uśmiech ma nie kobyły(choć można się pomylić) a młodego Schwarcenegera
0
ładniejsza napisał:
ta dziewczyna ktora wygrala jest koszmarna ... z tego co ogladalam zdjecia to bylo duzo ladniejszych ale co sie dziwic skoro wygrywa ta ktora ma najwieksze znajomosci a nie najladniejsza buzie... wiem to z wlasnego przykladu i slyszalam na wlasne uszy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: