Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mają problem z kłopotliwym sąsiadem

Utworzony przez Ochódzki Ryszard, 5 lutego 2009 r. o 02:23
Emerytom wyraznie sie nudzi. Ksiazki by poczytali albo poszli do parku na spacer. Prawie w kazdej klatce sie taki pieniacz znajdzie . Najczesciej to mu puka ale w glowie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hałaśliwy sąsiad może skutecznie "umilić życie". Miałem takiego pajaca piętro wyżej, 2 lata gehenny. Non stop impreza, muzyka na full od rana do nocy, bluzgi i rzucanie butelkami przez okno. Na szczęście nie płacił czynszu i wyeksmitowali go na Grygowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty Ochódzki, wal się idioto, przyjdzie czas że ciebie mały szmer będzie denerwował to mam nadzieję że walniesz się na lince za szyjkę i jednego deb***a będzie mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak d\ziwaki są wszedzie , mam sasiadkę która trylko nasłuchuje kto puknie , stuknie , głosni idzie po klatce a juz jest interwencja - wszedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...